خانه مد و زیبایی با دامن جین استایل های متفاوتی داشته باشید

با دامن جین استایل های متفاوتی داشته باشید

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شاید فکر کنید که دامن جین (چه بلند و چه کوتاه) را نمی‌توان در فصل زمستان پوشید، اما اینگونه نیست. دامن جین همراه با پالتوی زمستانی، یکی از شیک‌ترین استایل‌ها را می‌سازد.
استایل دامن جین

جین، یکی از دوست‎‌داشتنی‌ترین آیتم‌های لباس در چند دهه اخیر است؛ اوایل از این نوع پارچه و طرح، تنها برای شلوار استفاده می‌شد، اما کم‌کم انواع شلوارک‌ها، کت‌ها، بلوزها، دامن‌ها و… نیز از جنس جین ساخته شدند. دامن جین که امروزه در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف به بازار عرضه می‌شود، طرفداران زیادی دارد. در این مطلب مجله دلتا خواهیم گفت که این نوع دامن را با چه آیتم‌هایی می‌توانید ست کنید.

دامن جین و لباس زمستانی

شاید فکر کنید که دامن جین (چه بلند و چه کوتاه) را نمی‌توان در فصل زمستان پوشید، اما اینگونه نیست. دامن جین همراه با پالتوی زمستانی، یکی از شیک‌ترین استایل‌ها را می‌سازد. می‌توانید دامن کوتاه را با شومیز یا بلوز سفید بپوشید و باتوجه به دمای هوا، جوراب شلواری مناسبی انتخاب کنید و استایل‌تان را با پالتوی بلند و بوتی زیبا تکمیل کنید.

استایل دامن جین جوراب شلواری

جین دو رنگ

دامن جین دورنگ، امروزه یکی از ترندی‌ترین دامن‌ها محسوب می‌شود و می‌توانید این نوع دامن را همراه با بلوز کتان بپوشید یا اگر از استایل تمام جین خوشتان می‌آید، کت جینی را با آن همراه کنید. اسنیکرز ساده، یکی از بهترین گزینه‌ها به‌عنوان کفش این نوع استایل است.

دامن میدی

دامن میدی، یکی از بهترین گزینه‌ها برای دامن‌های جین است. این دامن دوباره پس از سال‌ها ترند شده؛ به‌خصوص اگر چاکی در کناره‌ها یا جلو داشته باشد. شما می‌توانید همراه آن شومیز نخی ساده با یقه باز بپوشید و در عوض، با یک گردنبند بزرگ ست کنید.

دامن کوتاه با بوت بلند

یکی از مواردی که در ایران باید رعایت شود، مسئله حجاب است؛ پس پوشیدن دامن جین کوتاه به‌تنهایی ممکن نیست؛ از طرفی ممکن است بعضی افراد از ساق یا جوراب‌شلواری خوششان نیاید. برای این مسئله هم راه‌حل وجود دارد: بوت بلند بالای زانو. اگر اهل پوشیدن بوت‌های چرم خیلی بلند هستید، می‌توانید آن را همراه با دامن جین کوتاه بپوشید و روی آن پالتوی خز. این استایل با یک جفت شال و کلاه زمستانی شیک تکمیل می‌شود.

استایل دامن جین و بوت

دامن جین ماکسی

دامن ماکسی پا را به‌طور کامل می‌پوشاند. کافی است که همراه آن یک شومیز از جنس نخ یا یک بلوز جین کاغذی ساده بپوشید یا در زمستان، پالتو به‌تن کنید. در زمستان، بوت نیم‌ساق (تا روی قوزک) و در تابستان، اسنیکرز یا لوفر، کفش مناسبی برای این نوع استایل است.

استایل دامن جین بلند

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر مطلب “برند های حجاب در دنیای مد” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

لباس مجلسی طوسی را با چه رنگی ست کنیم؟

اگر نگاهی به اطراف خود بیندازید متوجه خواهید شد که رنگ خاکستری نیز دارای طیف رنگی بسیار زی…