میز ناهارخوری مناسب برای خانه‌های کوچک

۴
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
شاید فکر کنید که در خانه‌های کوچک نمی‌شود میز ناهارخوری داشت. ولی باید بگوییم که اینطور نیست.
میز ناهارخوری کوچک

میز ناهارخوری خانه‌های کوچک

در این نوشتار از مجله دلتا به معرفی ایده‌هایی برای مدل میز ناهارخوری مناسب منزل‌های کوچک می‌پردازیم و اینکه چگونه قسمتی از منزل خود را مناسب فضای ناهارخوری کنید.

میزهای گرد

مدل میز ناهارخوری برای خانه کوچک، مدل گرد است. یک میز گرد جمع و جور معمولا می‌تواند افراد بیشتری را نسبت به میز مستطیلی دور خود جای دهد. علاوه بر این در گوشه‌های خانه هم می‌تواند قرار بگیرد.

میز ناهارخوری گرد

از فضاها استفاده‌های چندگانه کنید

می‌توانید به گونه‌ای از میز ناهارخوری استفاده کنید که هم به عنوان فضای اضافی در کابینت استفاده شود و هم به عنوان میز ناهارخوری.

میز ناهارخوری

از میزهای تاشو استفاده کنید

اگر فکر می‌کنید به فضای بیشتری نیاز دارید، می‌توانید از میزهای تاشو استفاده کنید، تا زمانی که به آن نیازی ندارید آن را در گوشه از منزل قرار دهید.

علاوه بر این برخی از میزها می‌توانند به دیوار لولا شده و در مواقع نیاز باز شوند تا مورد استفاده قرار گیرند. در صورتی که فضای منزل مناسب چنین میزهایی است می‌توانید از آن‌ها هم استفاده کنید.

میز ناهارخوری تاشو

از میزهای گسترده شونده استفاده کنید

برخی از میزها قابلیت این را دارند که بزرگ‌تر شوند. در مواقعی که قرار است به عنوان میز تزیینی مورد استفاده قرار گیرند به صورت کوچک و جمع و جورند و در زمانی که قرار است به عنوان میز ناهارخوری مورد استفاده باشند، فضایشان بزرگ‌تر می‌شود و می‌تواند تعداد افراد بیشتری را گرد خود جمع کند. این مدل میز ناهارخوری برای مهمانی‌های پر جمعیت در خانه‌های کوچک کاربرد دارد.

میزهای نشستنی

در صورتی که می‌خواهید مدرنیته و سنت را با هم ترکیب کنید می‌توانید از میزهای نشستنی استفاده کنید. این میزها قابلیت تنظیم ارتفاع پایه را دارند. علاوه بر این می‌توانند گسترده شوند و برای تعداد افراد بیشتر هم مورد استفاده قرار گیرند.

میز ناهارخوری نشستنی

دکوری که میز می‌شود!

این مدل میز ناهارخوری زمانیکه به عنوان دکور مورد استفاده قرار گیرد در گوشه‌ای از منزل حضور دارد و در زمانی که باید به عنوان میز ناهارخوری استفاده شود، قابلیت این را دارد که ۱۰ تا ۱۲ نفر را دور خود جای دهد.

میزهای چندکاره

این میزها معمولا میزهایی هستند که برای زمان چای‌خوری و قهوه مناسب هستند. اگر معمولا عادت دارید که روی کاناپه استراحت کنید، می‌توانید از این مدل میز ناهارخوری استفاده کنید. قابلیتی که در چنین میزهایی مشاهده می‌شود این است که می‌توان آن را تا کرد یا گسترده کرد.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با نکات دکوراسیون مطلب “انواع رومیزی برای میز ناهارخوری” را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

در منزل دکوری‌های زیبا بسازید

همچنین بخوانید: پاک کردن انواع لکه بر‌ روی فرش نقاشی زیبا خلق کنیم در ساخت دکور منزل خلاق …