شلوار جین مشکی مردانه را چگونه ست کنیم؟

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شلوار جین مشکی براساس استایل و سبک پوشیدن می‌تواند لباس، هر روز، هر ماه یا سال باشد، به شرطی که بدانید آن را چگونه و چطور ترکیب‌بندی و استایل کنید.
شلوار جین مشکی مردانه

جین مشکی مردانه، همیشه ترند بوده و گاهی فراتر از یک ترند عادی لباس هم پیش رفته است. البته برای هر یک از موقعیت‌ها باید لباس مخصوص به همراه آن پوشیده شود. هیچ لباسی به تنهایی معجزه نمی‌کند. نکته مهم این است که شلوار مناسب بر اساس اندام و اندازه خودتان پیدا کنید. با مجله دلتا همراه باشید.

استایل رسمی با شلوار جین مشکی مردانه

جین مشکی همانند دیگر لباس‌های جین، کژوال و غیررسمی است، اما می‌توانیم با استفاده از ترفندهای ساده آن را تبدیل به یک لباس رسمی‌ کنیم. برای مثال جین مشکی را به همراه یک پیراهن آکسفورد سفید به تن کنید. برای افزودن یک نگاه رسمی‌تر، پلیور خاکستری که می‌تواند تضاد رنگی را پوشش دهد به آن‌ها اضافه کنید. اگر محیط کاری خیلی رسمی دارید، کراوات مشکی را فراموش نکنید. برای کفش، از بوت‌های چوکا سیاه یا قهوه‌‎ای استفاده کنید.

شلوار جین مشکی مردانه سفید

استایل کژوال با انتخاب‌های هوشمندانه

جین مشکی با اکثر ترکیب‌های لباس می‌تواند هماهنگ شود، اما با لباس‌های کژوالی که به صورت هوشمندانه انتخاب شده باشند، درخشش بیشتری دارد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای استایل کژوال از ترکیب رنگی سفید، خاکستری و سیاه استفاده کنید. بر اساس رنگ پوست، یکی از رنگ‌های سفید یا خاکستری تیره را به عنوان پیراهن و کت اسپرت مشکی را روی آن با شلوار جین مشکی بپوشید.

شلوار جین مشکی مردانه طوسی

جین مشکی برای لباس کار

بر اساس نوع پارچه، جین‎‌ها دوام زیادی دارند، پس چرا آن‌ها را به عنوان یک لباس کار شیک استفاده نکنید؟

برای این استایل، شلوار جین مشکی و پیراهن جین آبی تیره را انتخاب کنید. برای افزودن رنگ بیشتر از تی‌شرت یا پیراهن رنگ روشن کمک بگیرید. برای کفش، ونس سیاه رنگ به همراه خطوط و کفی سفید گزینه مناسبی است.

جین مشکی

کافی است که به شلوار مشکی، پیراهن و ژاکت چرمی سیاه اضافه کنید. آنگاه همه چیز تمام است. در نظر داشته باشید که استایل شما در این حالت کاملا غیر رسمی خواهد شد.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “۶ قانون همیشگی در مد و استایل آقایان” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

فقط با یک شومیز چند ست جذاب بسازید

اگر شما هم دوست دارید تنها با خرید یک محصول و اضافه کردن آن به کمد خود چند هدف را نشانه‌گی…