۶ قانون همیشگی در مد و استایل آقایان

۱۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر در لباس‌ها بیشتر از یک لباس طرحدار داشته باشید، نه تنها جذاب نمی‌شوید، بلکه ظاهرتان شلوغ و بهم ریخته نیز به نظر می‌رسد.
قوانین مد و استایل آقایان

همیشه آنچه مد و فشن در مورد شیوه لباس پوشیدن ما می‌گوید، درست نیست. باید گاهی درس‌هایی را که بزرگ‌ترها به ما می‌دهند، گوش کنیم. اگرچه برخی از قوانین دنیای مد منسوخ شده‌اند اما رعایت کردن برخی از آنها هنوز هم یک قانون است. در ادامه با قوانین مد و استایل آقایان که در لباس پوشیدن باید رعایت کنند، آشنا می‌شوید. با مجله دلتا همراه باشید.

قوانین مد و استایل آقایان

در استایل رسمی، کمربند و کفش‌ را با هم ست کنید: به عنوان مثال اگر کمربندتان قهوه‌ای است، کفش هم باید قهوه‌ای باشد، در غیر این صورت ظاهر شما شیکی و جذابیت خود را از دست خواهد داد.

قوانین مد و استایل آقایان کفش و کمربند

از پوشیدن چند لباس طرحدار با هم خودداری کنید: پوشیدن لباس‌های طرحدار بسیار جذاب است اما این دلیل نمی‌شود که در این کار زیاده روی کنید.

اگر در لباس‌ها بیشتر از یک لباس طرحدار داشته باشید، نه تنها جذاب نمی‌شوید، بلکه ظاهرتان شلوغ و بهم ریخته نیز به نظر می‌رسد.

قوانین مد و استایل آقایان طرح دار

لباس را با توجه به موقعیت انتخاب کنید: مهم نیست که چه لباسی به شما می‌آید، باید با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارید، لباس را انتخاب کنید.

آخرین دکمه ژاکت را نبندید: یکی از مهم‌ترین قوانینی که هر مردی باید بداند این است که دکمه آخر ژاکت نباید بسته باشد.

در واقع با بستن دکمه آخر لباس، قسمت کمر تنگ و چسبان شده و قسمت بالای آن پف می‌کند و باعث می‌شود که اندام نامتناسب جلوه کند.

بستن ساسپندر و کمربند باهم، ممنوع: کمربند شلوار را بالا نگه می‌دارد. ساسپندر هم به همین منظور بسته می‌شود، بنابراین دیگر نیازی نیست که هر دو را با هم ببندید.

رنگ لباس را با فصل‌ها ست کنید: هر فصل رنگ، لباس مخصوص به خود را دارد. به عنوان مثال شما در گرمای تابستان ترجیح می‌دهید که شلوار سفید و پیراهن آبی کمرنگ به تن کنید و برعکس، در زمستان به سراغ رنگ‌های تیره بروید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “اشتباهات مردان در زمینه پوشش” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با ترک این ۷ عادت‌، جوان بمانید

اگر از پیری زودرس می‌ترسید بهتر است سبک زندگی خود را مقداری بهبود دهید تا علائم ظاهری پیری…