همه لایه‌‌های لباس را با هم بپوشید!

۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
وقتی که به جای پوشیدن یک لباس خیلی گرم، چند لایه لباس می‌پوشید، هم باعث گرم شدن می‌شود و هم می‌توانید خود را با شرایط مختلف تطبیق بدهید.
لایه لایه لباس پوشیدن

اگر اصول لایه‌ لایه لباس پوشیدن به‌خوبی رعایت نشود، نه‌تنها تاثیر خاصی در حفظ گرمای بدن ندارد، بلکه فرد را چاق نیز نشان می‌دهد و ممکن است لباس‌ها نیز اصطلاحا به‌هم نیایند. ما در این مطلب از مجله دلتا مهم‌ترین اصول لایه‌ لایه لباس پوشیدن را با شما درمیان می‌گذاریم. با ما همراه باشید.

  • یقه‌اسکی را زیر هر لباسی می‌توانید بپوشید

بهترین روش محافظت در برابر سرما، پوشاندن گردن و سینه است که این لباس به‌خوبی از عهده این کار برمی‌آید. این نوع لباس‌ها را می‌توان زیر هر لباسی پوشید؛ از بلوز یقه دکمه‌دار گرفته تا پیراهن رسمی و مهمانی یا حتی پوشیدن بلوز یقه‌گرد یا یقه‌اسکی زیر هودی اورسایز.

لایه لایه لباس پوشیدن یقه اسکی

  • به‌دنبال لباس‌هایی باشید که پارچه عایق دارند

برخی لباس‌ها از پارچه‌هایی درست شده‌اند که بدون این‌که وزن زیادی داشته باشند، گرمای بدن را حفظ می‌کنند. درحقیقت، این نوع پارچه‌ها بسیار سبک است، به‌طوری‌که می‌توانید چندین لایه لباس را روی هم بپوشید، بدون این‌که حجیم به‌نظر برسید. پارچه‌هایی مانند پشم، کشمیر و فلیس (نوعی پشم نرم و ظریف فاقد مواد گیاهی)، همگی سبک است و گرمای بدن را حفظ می‌کند.

  • کت‌های آستردار یا کت دولایه را امتحان کنید

یکی از آیتم‌هایی که سلبریتی‌ها برای لایه‌ لایه لباس پوشیدن از آن زیاد استفاده می‌کنند، کت آستردار است؛ برای مثال، کت بلیزر همراه با کت مردانه؛ کت چرم همراه با کت خز مصنوعی یا کت جین زیر ترنچ (بارانی). برای این‌که در استایل زنانه، حالت زیبا و شیکی داشته باشید، کت بیرونی خود را طوری انتخاب کنید که یقه‌اش روی شانه‌ها بیفتد.

لایه لایه لباس پوشیدن کت

  • جوراب پشمی بلند را فراموش نکنید

غیر از گرم نگاه داشتن سینه و گردن، پا نیز بخش بسیار مهمی از بدن است و گرم نگاه داشتن آن باعث حفظ گرمای بدن می‌شود؛ به‌همین دلیل، جوراب‌ها جز مهم‌ترین آیتم‌های استایل روز‌های سرد است. البته انتخاب جوراب ضخیم، نیاز به دقت دارد، چون پا بخش حساسی نیز است.

  • یک جفت بوت زیبا و راحت انتخاب کنید

بوت زنانه، مهر آخر استایل لایه‌ لایه زمستانی است. انتخاب یک بوت راحت که حتی ارتفاعش تا زانو یا بالای آن یعنی ران هم برسد، به جذابیت استایل لایه‌ لایه شما اضافه می‌کند. از طرفی بهتر است که به راحتی خودتان نیز در قدم زدن توجه کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه «اعتیاد شوهر حق طلاق را به زن می‌دهد؟»  مجله حقوقی دلتا را دنبال کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

هرگز در اولین قرار عاشقانه این‌گونه لباس نپوشید

آقایان و خانم‌ها هر دو برای اولین قرار سعی در بیشترین تاثیرگذاری دارند. زیرا طبق گفته‌ روا…