اشتباهات در پوشش که شما را پیرتر نشان می‌دهد!

۱۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سن و سال یک عدد است و اینکه چقدر احساس جوانی می‌کنید، حسی است که از درون‌تان می‌آید.

از شما درباره سن‌تان سوال می‌پرسند و می‌خواهید خودشان حدس بزنند. احتمالا با شنیدن اعدادی بیشتر از سن‌تان ناراحت می‌شوید! چه باور کنید چه نه؛ بهتر است بدانید آنچه هر روز می‌پوشید و به عنوان استایل شناخته می‌شود گاهی ممکن است سن را بیشتر از آنچه هست نشان بدهد. مواردی در این مطلب مجله دلتا آمده که کمک می‌کند تا این اشتباهات در پوشش را بشناسید و در سبک پوشش خود تغییر ایجاد کنید.

اشتباهات در پوشش که شما را پیرتر نشان میدهد!

بهتر است نسبت به مد روز بی‌توجه باشید! معمولا استایل و لباس‌هایی که در یک دوره مد می‌شوند به سرعت هم جای خودشان را به مدهای جدیدتر می‌دهند. شما می‌مانید و یک کمد پر از لباس‌هایی که هزینه زیادی برای آنها پرداخت کرده‌اید، ولی بعد از یکی دوبار پوشیدن دیگر به روز نیستند. البته منظورمان این نیست که کلا از مد صرف نظر کنید.

اشتباهات در پوشش مد روز

برای جوان‌تر دیده شدن فقط سیاه نپوشید

اینکه همیشه با این رنگ دیده شوید، اشتباه است. استفاده از یک شال روشن یا یک اکسسوری با رنگ جیغ در کنار مشکی، آن را متعادل‌تر کرده و تصویر جوانتری از شما نشان می‌دهد. یادتان باشد قرار گرفتن سیاه با رنگ روشن پوست، معمولا در تضاد قرار می‌گیرد و خطوط چهره‌ را بیشتر نمایان می‌کند!

یقه اسکی نپوشید

لباس‌هایی با یقه هفت و گرد که توجه را به بخش گردن شما جلب نکند انتخاب عاقلانه‌تری است. همچنین یقه‌های مردانه نیز تا حدی گردن را می‌پوشاند و از طرفی جوان‌تر نشان می‌دهد.

اشتباهات در پوشش یقه

سایز لباستان را بدانید

اگر سایزتان ۳۸ است همین سایز را انتخاب کنید. اینکه فکر کنید با خرید یک سایز کوچک تر لاغرتر به نظر می‌رسید، اشتباه است. سایز نادرست لباس، یکی از موارد اشتباهات در پوشش است که شما را پیرتر نشان می دهد!

کفش مناسب را انتخاب کنید

کفش‌ها نقش مهمی در جوان‌تر نشان دادن سن شما دارند. بهتر است انتخاب کفش‌هایی با پاشنه پهن یا بندهای چسبی را کنار بگذارید و کفشی با پاشنه‌های بلند و باریک را انتخاب کنید. اگر اهل پوشیدن پاشنه بلند نیستید، بهتر است کفش‌های تخت شیک را که کمی رسمی است، انتخاب کنید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب محبوب‌ترین لباس‌های بهاره را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

معجزه باورنکردنی شکلات برای پوست

ماسک صورت شکلاتی می‌تواند به داشتن پوست بی‌عیب و نقص شما کمک کند. …