خانه مد و زیبایی اشتباهات در پوشش که شما را پیرتر نشان می‌دهد!

اشتباهات در پوشش که شما را پیرتر نشان می‌دهد!

۵
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
باید سعی کنید جوری لباس بپوشید که هم خودتان را بیان کنید هم احساس راحتی داشته باشید. هر چه دوست دارید بپوشید؛ اما باید از اشتباهاتی که ممکن است سن‌تان را بیشتر از آنچه هست نشان دهد، جلوگیری کنید.

از شما درباره سنتان سوال می‌پرسند و می‌خواهید خودشان حدس بزنند؛ احتمالا با شنیدن اعدادی بیشتر از سنتان ناراحت می‌شوید! چه باور کنید چه نه؛ بهتر است بدانید آنچه هر روز می‌پوشید و به عنوان استایل شناخته می‌شود، گاهی ممکن است سن را بیشتر از آنچه هست نشان بدهد. مواردی در این مطلب مجله دلتا آمده که کمک می‌کند تا این اشتباهات در پوشش را بشناسید و در سبک پوشش خود تغییر ایجاد کنید.

اشتباهات در پوشش که شما را پیرتر نشان میدهد!

بنده مد روز نباشید!

بهتر است نسبت به مد روز بی‌توجه باشید! معمولا استایل و لباس هایی که در یک دوره مد می‌شوند به سرعت هم جای خودشان را به مدهای جدیدتر می‌دهند. برای همین شما می‌مانید و یک کمد پر از لباس هایی که هزینه زیادی برای آنها پرداخت کرده‌اید؛ ولی بعد از یکی دوبار پوشیدن دیگر به روز نیستند. البته منظورمان این نیست که کلا از مد صرف نظر کنید.

اشتباهات در پوشش مد روز

برای جوان تر دیده شدن فقط سیاه نپوشید

مشکی رنگ فوق العاده‌ای است. به راحتی با هر رنگی ست می‌شود و علاوه بر اینکه اندام را متناسب‌تر نشان می‌دهد، در هر مناسبتی قابل پوشیدن است. اما اینکه همیشه با این رنگ دیده شوید، اشتباه است. استفاده از یک شال روشن یا یک اکسسوری با رنگ جیغ در کنار مشکی  آن را متعادل‌تر کرده و تصویر جوانتری از شما نشان می‌دهد. یادتان باشد قرار گرفتن سیاه با رنگ روشن پوست معمولا در تضاد قرار می‌گیرد و خطوط چهره‌ را بیشتر نمایان می‌کند!

یقه اسکی نپوشید

با اینکه پوشیدن لباس یقه اسکی گردن را می‌پوشاند؛ اما بهتر است راه حل بهتری به جای استفاده از این نوع یقه پیدا کنید. لباس هایی با یقه هفت و گرد که توجه را به بخش گردن شما جلب نکند انتخاب عاقلانه‌تری است.  همچنین یقه های مردانه نیز تا حدی گردن را می پوشاند و از طرفی جوان‌تر نشان می‌دهد.

اشتباهات در پوشش یقه

سایز لباستان را بدانید

اگر سایزتان ۳۸ است همین سایز را انتخاب کنید. اینکه فکر کنید با خرید یک سایز کوچک تر لاغرتر به نظر می‌رسید، اشتباه است. سایز نادرست لباس یکی از موارد اشتباهات در پوشش است که شما را پیرتر نشان میدهد! سعی کنید اگر به هر دلیلی چاق شده‌اید و سایزتان تغییر کرده از همان سایز قبلی استفاده نکنید؛ چون یک اشتباه است.

کفش مناسب را انتخاب کنید

کفش ها نقش مهمی در جوان‌تر نشان دادن سن شما دارند. بهتر است انتخاب کفش‌هایی با پاشنه پهن یا بندهای چسبی را کنار بگذارید و کفشی با پاشنه‌های بلند و باریک را انتخاب کنید. اگر اهل پوشیدن پاشنه بلند نیستید، بهتر است کفش های تخت شیک را که کمی رسمی هستند، انتخاب کنید.

احساس راحتی کنید

در پایان اینکه سن و سال یک عدد است و اینکه چقدر احساس جوانی می‌کنید، حسی است که از درونتان می‌آید. باید سعی کنید جوری لباس بپوشید که هم خودتان را بیان کنید هم احساس راحتی داشته باشید. هر چه دوست دارید بپوشید؛ اما باید از اشتباهات در پوشش که ممکن است سن‌تان را بیشتر از آنچه هست نشان دهد، جلوگیری کنید.

اشتباهات در پوشش راحتی

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر “استایلی با رنگ نارنجی در روز های پاییزی” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

راهنمای انتخاب لباس مجلسی بلند

فرم بدن هر خانمی با خانم دیگر متفاوت است. اگر مدل لباسی که می‌پوشید را متناسب با فرم بدن خ…