خانه مد و زیبایی با کتونی زنانه چی بپوشیم؟

با کتونی زنانه چی بپوشیم؟

۲
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
بدون شک در کمد همه ما لباس­‌های مشخص و ثابتی است که از بین نمی‌روند بلکه از فصلی به فصل بعد منتقل می‌شوند، کمد کفش‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیست.
کتونی زنانه

کفش نه تنها به عنوان یک اکسسوری بلکه به عنوان یک نقطه عطف در برخی استایل‌ها از اهمیت ویژه‌­ای برخوردار است. بنابراین برخی مدل‌ها وجود دارند که گذشتن از آنها برای‌مان کاری ناممکن است پس به طور مداوم از آنها استفاده می‌کنیم. یکی از این کفش‎­های مهم کتونی زنانه است. با مجله دلتا همراه باشید.

با کتونی زنانه چی بپوشیم؟

کتونی با شلوار جین اسکینی: ترکیب همیشگی و بدون انقضا، وقتی کتونی می‌پوشیم اولین انتخابمان یک جین تنگ و چسبان است! این ترکیب یک استایل ثابت است، نه خوب است و نه بد. درواقع خوبی و بدی این ترکیب کاملا بستگی به چگونه پوشیده شدن آن دارد. زمانی که کتونی را با شلوار جین اسکینی می‌پوشید باید به چند نکته خیلی مهم دقت کنید : ۱- میزان تنگی شلوار ۲-قد شلوار ۳- مدل کتونی

میزان تنگی شلوار: حواستان به شلواری که انتخاب می‌کنید باشد، شلواری که می‌پوشید باید کاملا مناسب اندام، مخصوصا فرم پاها باشد و همچنین باید متناسب با مدل کتونی شما نیز باشد. معمولا کتونی­‌های ظریف برای شلوارهای خیلی جذب مناسب ­ترند.

قد شلوار: مهمترین نکته در ست کردن شلوارجین با کتونی توجه کردن به قد شلوار است. شلوارهای کوتاهی که یک فضای خالی میان کفش و مچ پا ایجاد می‌کنند، مناسب‌ترین قد شلوار برای این استایل هستند.

مدل کتونی: معمولا استفاده از کتونی‌های ظریف برای ست کردن با شلوار جین اسکینی مناسب‌ترند، زیرا پایین تنه شما را ظریف‌تر، بلندتر و لاغر­تر نشان می‌دهند.

کتونی زنانه با شلوار جین راسته: این ست یکی از استایل‌­های مدرن و ساده این روزها را به وجود می‌آورد. بهتر است کمی از شلوار جین اسکینی فاصله بگیرید و این جین­‌های راسته مدرن را انتخاب کنید.

کتونی زنانه شلوار راسته

کتونی با دامن و پیراهن: پوشیدن دامن و پیراهن با انواع کتونی یک ترکیب ترندی، کژوال و دخترانه است که طرفداران زیادی دارد.

کتونی با شلوار کلاسیک: شاید ترکیب غیرمعمولی به نظر برسد اما بی‌­نظیر و مدرن است! این ست شیک و راحت یک استایل کژوال را به وجود می‌­آورد و ترکیب مناسبی برای دانشگاه و محل کار است.

کتونی با شلوارک: شاید شما هم ازطرفداران پوشیدن شلوارک در دورهمی­‌های دوستانه باشید. این لباس یک آیتم جوان پسند و کژوال است که ترکیب‌های خوبی در یک استایل به وجود می‌آورد و از این رو طرفداران پروپا قرصی دارد.

کتونی با شلوار گشاد: اگر بگوییم کتونی یک کفش همه کاره است اشتباه نیست! این روزها شلوارهای گشاد طرفداران زیادی پیدا کرده­‌اند و به جرات می‌توان گفت همه ما یک مدل از این شلوارها را در کمدمان داریم. این شلوارها معمولا با هر کفشی ست می‌شوند.

کفش زنانه

کتونی­ ساق دار: مهمترین نکته­‌ای که در پوشیدن این کفش باید در نظر بگیرید قد شلوار یا دامن است. توجه داشته باشید لباسی که انتخاب می‌کنید باید بالاتر از ساق این کتونی قرار بگیرد. بهترین آیتم‌هایی که مناسب این نوع کفش­ هستند، لباس کوتاه که تا روی زانو یا بالاتر از آن قرار می‌گیرند؛ مثل شلوارک و دامن های کوتاه.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر “چرا نباید لباس ارزان خرید؟” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

جدیدترین مدل مانتو عید ۱۴۰۰

هر عید نوروز برای همه امید سالی بهتر و روشن‌تر را به همراه می‌آورد. پوشیدن لباس‌های تازه و…