جین؛ شلواری بدون سن و سال

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر به سراغ شلوار جین که مناسب استایل شما باشد و اندام‌تان را بهتر نشان دهد بروید دیگر سن و سال مطرح نخواهد بود.
شلوار جین

ممکن است برخی با بالاتر رفتن سن‌ و با ورود به دهه پنجم زندگی، کمی در مورد پوشیدن جین تردید پیدا کنند. در ادامه به مدل‌های شلوار جین اشاره می‌کنیم که برای افراد بالای ۴۰ سال مناسب است. یادتان باشد که سن و سال فقط یک عدد است و شما با توجه به روحیات خود، می‌توانید هر مدلی که دوست دارید لباس بپوشید. با مطلب شلوار جین بدون سن و سال همراه مجله دلتا باشید.

شلوار جین بدون سن و سال

شلوار جین فاق بلند و راسته (High-Rise Straight Jeans)

بر اساس نظر طراحان مد، اگر دوست‌دار شلوارهای جین هستید یکی از بهترین مدل‌های جین برای تمامی فصل‌ها، یک جین فاق بلند و راسته است.

شلوار جین راسته

شلوار جین گشاد (Wide-Leg Jeans)

شلوارهای فاق بلند با کفش پاشنه‌بلند استایل بهتری می‌سازد. بعلاوه با هر بلوزی که دوست داشته باشید می‌توانید آن را ست کنید.

شلوار مام جین (Mom’s Jeans)

دلیل محبوبیت این نوع شلوار راحتی و فاق بلند آن است که این شلوارها در ناحیه ران پا، کمی آزاد است و در قسمت ساق پا تنگ ‌می‌شوند.

شلوار جین مام استایل

جین جذب (Skinny jeans)

پیشنهاد بعضی از طراحان مد به خانم‌های بالای ۴۰ سال، جین‌های اسکینی یا جذب است که بویژه در ناحیه زانو به پایین تنگ می‌شوند.
این جین‌ها را به راحتی می‌توان با هر کفش یا بلوزی ست کرد.

شلوار جین جذب

جین کوتاه (Cropped Jeans)

شلوار جین‌‌هایی که قد آن تا بالای قوزک پا است، برای خانم‌های بالای ۴۰ سال انتخاب مناسبی خواهد بود. پوشیدن این جین‌ها با کفش پاشنه‌دار یا تخت، زیبایی استایل را دو چندان می‌کند.

جین دم پا گشاد (Bootcut Jeans)

جین‌های دم پا گشاد برای اندام بسیاری از خانم‌های بالای ۴۰ سال مناسب است، به ویژه اگر شلواری بخرید که کمر آن به خوبی اندازه باشد. پوشیدن این مدل شلوار با کفش پاشنه‌بلند، قد را بلندتر نشان می‌دهد.

 

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “اصولی که هر خانم خوش تیپ باید بداند” را مطالعه کنید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

هرگز این مواد را به پوستتان نزنید

ماسک های مضر برای پوست را همه افراد باید بشناسند تا هرگز از آن‌ها استفاده نکنند. استفاده ا…