خانه مد و زیبایی جین؛ شلواری بدون سن و سال

جین؛ شلواری بدون سن و سال

۴
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اگر به سراغ شلوار جین که مناسب استایلمان باشد و اندام‌مان را بهتر نشان دهد بروید دیگر سن و سال مطرح نخواهد بود. با مجله دلتا همراه باشید.
شلوار جین

گرچه ممکن است برخی از ما با بالاتر رفتن سن‌ و با ورود به دهه پنجم زندگی کمی در مورد پوشیدن جین تردید پیدا کنیم اما اگر به سراغ جین‌هایی برویم که مناسب استایلمان باشد و اندام‌مان را متناسب‌تر نشان دهد همچنان می‌توان جین را در دسته لباس‌های محبوب نگه داشت! در ادامه به مدل‌های شلوار جین اشاره می‌کنیم که برای افراد بالای ۴۰ سال مناسبند، البته بهتر است یادتان باشد که سن و سال فقط یک عدد است و شما با توجه به روحیات می‌توانید هر مدلی که دوست دارید را انتخاب کنید. با مجله دلتا همراه باشید.

شلوار جین بدون سن و سال

شلوار جین فاق بلند و راسته (High-Rise Straight Jeans)

بر اساس نظر طراحان مد، اگر دوستدار شلوارهای جین هستید یکی از بهترین مدل‌های جین برای تمامی فصل‌ها یک جین فاق بلند و راسته است. این مدل شلوار بر روی اندام هر فردی به چشم می‌آید.

شلوار جین راسته

شلوار جین گشاد (Wide-Leg Jeans)

شاید بعضی شلوار جین‌ های گشاد و فاق بلند را دوست داشته باشند. شلوارهایی با فاق بلند که با کفش پاشنه‌دار استایل بهتری پیدا می‌کنند. به علاوه با هر بلوزی که دوست داشته باشید می‌توانید آن را ست کنید.

 

شلوار مام جین (Mom’s Jeans)

دلیل محبوبیت این نوع شلوار جین راحتی و فاق بلند آن است. این شلوارها در ناحیه ران پا کمی آزاد هستند و در قسمت ساق پا تنگ ‌می شوند. برای خانم‌هایی که شلواری شیک اما مانند شلوارهای جین جذب نمی‌خواهند، گزینه مناسبی هستند.

شلوار جین مام استایل

جین جذب (Skinny jeans)

پیشنهاد بعضی از طراحان مد به خانم‌های بالای ۴۰ سال جین‌های اسکینی یا جذب است که به ویژه در ناحیه زانو به پایین تنگ می‌شود.
این جین‌ها را به راحتی می‌توان با هر کفش یا بلوزی ست کرد. به ویژه در فصل زمستان با بوت انتخاب مناسب‌تری هستند.

شلوار جین جذب

جین کوتاه (Cropped Jeans)

شلوار جین‌ هایی که قدشان تا کمی بالاتر از قوزک پا باشد نیز برای خانم‌های بالای ۴۰ سال انتخاب مناسبی هستند. پوشیدن این جین‌ها با کفش پاشنه‌دار یا تخت انتخاب خوبی است.

جین دم پا گشاد (Bootcut Jeans)

جین های دم پا گشاد برای اندام بسیاری از خانم‌های بالای ۴۰ سال مناسب است، به ویژه اگر شلواری بخرید که کمر آن به خوبی برایتان اندازه باشد.پوشیدن این مدل شلوار با کفش پاشنه‌دار قدتان را بلندتر نشان می‌دهد.

شلوار جین دمپا

در آخر اگر فکر می‌کنید در سن و سالی که هستید اندامتان کمی بهم ریخته بهتر است برای لاغرتر دیده شدن می‌توانید از جین‌های تیره استفاده کنید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “اصولی که هر خانم خوش تیپ باید بداند” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

چگونه شلوار‌های جین را بشوییم‌؟

جین‌ها خود دارای طبقه‌بندی خاصی هستند. مسلماً جین ضخیم جنس پارچه متفاوت‌تری نسبت به جین نا…