تابلوهای بزرگ، ایده‌ای جذاب برای دکوراسیون

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تابلوهای بزرگ دیواری برای تمامی فضاهای کوچک و بزرگ مناسب بوده و می‌توانند حس و حال جدیدی به فضای خانه‌ بدهند.
چیدمان تابلو بزرگ

چیدمان تابلو بزرگ در خانه به علت داشتن سبک منحصربه فرد، باعث می‎شود، فضا جذاب به‌نظر برسد. این تابلوها با تمرکز روی چند عنصر بزرگ،‎ فضاهای کوچک را بهینه کرده و آن‌ها را بزرگ‌تر از اندازه‎ واقعی خود نشان می‌دهند همانطور که در مطالب قبلی مجله دلتا عنوان شد بر عکس این قضیه نیز صدق می‌کند و اگر نکات استفاده درست از تابلو را ندانیم می‌تواند فضا را شلوغ، تنگ و در نتیجه کوچک‌تر از آنچه هست، نشان دهد.

چیدمان تابلو بزرگ

تابلوهای بزرگ دیواری را از کجا آویزان کنیم؟

بهتر است که کار را با انتخاب اثر هنری موردعلاقه‌ و جایی که می‎خواهید آن را آویزان کنید، شروع کنید. استفاده از تابلوهای بزرگ در فضای خانواده می‎تواند دلهره‎ آور باشد ولی نباید نگران این موضوع باشید. آن‎ها می‌توانند حس دراماتیکی را به دیوارهای کوچک اضافه کرده و نقطه کانونی ورودی‌های بزرگ را تشکیل دهند. (برای خواندن مطالب بیشتر دکوراسیون به مجله دکوراسیون دلتا سر بزنید)

نحوه چیدمان تابلو بزرگ دیواری

با کمک چیدمان مبلمان در اطراف تابلو بزرگ خود، آن را به نقطه کانونی اتاق تبدیل کنید. این ایده مخصوصا برای فضاهایی که تابلو روی شومینه نصب می‎شود، به خوبی عمل می‎کند. این چیدمان به خوبی می‌تواند نگاه‌ها را به سمت تابلو دیواری‌ بکشاند و باعث درخشش آن در فضای اتاق شود.

تابلو در دکوراسیون

  • به یاد داشته باشید که هر چقدر فضای اطراف تابلو ساده‎ تر باشد، تابلو بیشتر به چشم آمده و مرکز توجه قرار می‌گیرد.

اگر می‌خواهید که تابلو به نقطه کانونی دکوراسیون تبدیل شود، بهتر است که به دنبال طراحی خاصی از آن باشید که در همان نگاه اول هر کسی را به خود جذب کند. می‎توانید با چیدمان تابلو بزرگ که دارای طرح‎های هندسی، طبیعت یا هر چیزی که شما را به خیال‌پردازی می‎کشاند، استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با نکات دکوراسیون مطلب “دیوارکوب تزیینی برای زیبایی دیوارها” را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

میز جلومبلی را شیک و مدرن کنید +ویدیو

آیا می‌دانستید با یک وسیله تزیینی می‌توانید میز جلومبلی را تزیین کنید؟ در این ویدیو از مجل…