خانه مد و زیبایی استایل مناسب آقا پسرها برای خواستگاری

استایل مناسب آقا پسرها برای خواستگاری

۰
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
 با دقت به لباسی که پوشیدید نگاه کنید که آثار هیچ گونه لک یا خطی نداشته باشد. تمیزی تاثیر مثبتی روی اطرافیان دارد. ترجیحا از لباسی استفاده کنید که هنگام تعریق رد یا لکه‌ای نمایان نشود. لباس باید اتو کشیده و کاملا تمیز باشد.
استایل مناسب خواستگاری آقا پسرها

مراسم خواستگاری و ازدواج راهی است که جلوی پای همه آقایان است. حتما می‌دانید که نوع پوشش هرفردی نشان دهنده خیلی چیزها از جمله شخصیت ، فرهنگ ، موقعیت اجتماعی و حتی اعتقادات دینی و … است پس باید حساسیت به خرج بدهید و در انتخاب لباس خود نهایت دقت را داشته باشید. با مطلب استایل مناسب آقا پسرها برای خواستگاری، مجله دلتا همراه باشید.

استایل مناسب آقا پسرها برای خواستگاری

اندازه لباس: سایز خود را بدانید. جدا از اینکه به رنگ، مارک، مدل لباس توجه می‌کنید؛ باید به سایز اهمیت ویژه‌ای بدهید یعنی اگر که لباسی را انتخاب کردید که از همه نظر عالی بود اما کمی تنگ یا گشاد بود بدون هیچ معطلی لباس را کنار گذاشته و به دنبال لباس دیگری بروید.

مدل و رنگ لباس: به دنبال یک کت و شلوار کلاسیک خوش رنگ باشید و از رنگ ‌های جلف دوری کنید. اگر ادم ریسک پذیری نیستید بهتر است پیراهن‌های تک رنگ که رنگ آن با کت و شلوار تناسب داشته باشد را انتخاب کنید.

مدل مو و ریش: سعی کنید مدلی انتخاب کنید که به فرم صورت شما بیاید. بهترین پیشنهاد از بین مدل‌های مو انتخاب مدل مو کلاسیک و رسمی است. به سراغ موهای فشن نروید. مدل ریش را با توجه به فرم صورت خو انتخاب کنید.

عطر: یک عطر عالی در شب خواستگاری جذابیت را دوچندان می‌کند عطری در شب خواستگاری به خود بزنید که بوی مردانه داشته باشد. استقاده زیادی از عطر نتیجه عکس می‌دهد پس با شیشه عطر حمام نکنید.

کفش و کمربند: کفشی که می‌پوشید با طرف مقابل‌تان صحبت می‌کند حتی بلند‌تر از کلامی که به زبان می‌آورید. کفش اسپرت یا کالج و … کلا ظاهر را برای خواستگاری خراب می‌کند. یک کفش کلاسیک شیک بپوشید. اگر که دوست دارید می‌توانید کفش و کمربند‌تان را ست کنید.

جوراب: جوراب سفید به اصطلاح عامیانه توی ذوق می‌زند. جوراب ساده تیره که نازک هم نباشد بپوشید.

جوراب

کراوات و دستال جیب: از آنجایی که کراوات بیشتر برای شب عروسی مرسوم است پیشنهاد ما این است که یک دستمال جیب(پوشت) فوق العاده شیک را با یک مدل خیلی زیبا تا کنید و در جیب کت قرار دهید تا به اوج خوشتیپی برسید. و یا هر دو با هم.

دستمال جیب

ساعت: یک ساعت شیک که مطابق با کت و شلوار کلاسیک و رسمی باشد می‌تواند تیپ شما را به نهایت عالی بودن برساند.

ساعت

و اما نکته آخر

اولین چیزی که وقتی وارد مراسم خواستگاری می‌شوید نگاه همه افراد به آن است صورت و بعد تیپ و استایل شما است پس لبخندتان را در خانه جا نگذارید. حتی اگر قبل از ساعت مراسم اتفاقی شما را ناراحت کرد آن را کنار بگذارید و به خود بگویید که الان وقت فکر کردن به این موضوع نیست و لبخند بزنید تا جذاب باشید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “کت اسپرت مردانه را چگونه انتخاب کنیم؟” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

اصول ست کردن لباس مردانه برای محیط کار

سراغ کت و شلوار مردانه‌ای بروید که کاملاً فیت بدن باشد؛ کتی که سر آستین‌هایش خیلی بلند باش…