استایل مناسب آقا پسرها برای خواستگاری

۶
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
 با دقت به لباسی که پوشیدید نگاه کنید که آثار هیچ گونه لک یا خطی نداشته باشد. تمیزی تاثیر مثبتی در اطرافیان دارد.
استایل مناسب خواستگاری آقا پسرها

مراسم خواستگاری و ازدواج راهی است که جلوی پای همه آقایان است. حتما می‌دانید که نوع پوشش هر فردی نشان دهنده خیلی چیزها از جمله شخصیت ، فرهنگ، موقعیت اجتماعی و حتی اعتقادات دینی و … است پس باید حساسیت به خرج بدهید و در انتخاب لباس خود نهایت دقت را داشته باشید. با مطلب استایل مناسب آقا پسرها برای خواستگاری، مجله دلتا همراه باشید.

استایل مناسب آقا پسرها برای خواستگاری

اندازه لباس: سایز خود را بدانید. جدا از اینکه به رنگ، مارک، مدل لباس توجه می‌کنید؛ باید به سایز اهمیت ویژه‌ای بدهید. یعنی اگر  لباسی را انتخاب کردید که از همه نظر عالی بود اما کمی تنگ یا گشاد بود بدون هیچ معطلی لباس را کنار گذاشته و به دنبال لباس دیگری بروید.

مدل و رنگ لباس: به دنبال یک کت و شلوار کلاسیک خوش رنگ باشید و از رنگ‌‌های جلف دوری کنید. اگر آدم ریسک‌پذیری نیستید بهتر است پیراهن‌های تک رنگ که رنگ آن با کت و شلوار تناسب داشته باشد را انتخاب کنید.

مدل مو و ریش: سعی کنید مدلی انتخاب کنید که به فرم صورت شما بیاید. بهترین پیشنهاد از بین مدل‌های مو انتخاب مدل کلاسیک و رسمی است. به سراغ موهای فشن نروید. مدل ریش را با توجه به فرم صورت انتخاب کنید.

عطر: یک عطر عالی در شب خواستگاری جذابیت را دو چندان می‌کند. عطری در شب خواستگاری به خود بزنید که بوی مردانه داشته باشد. استفاده زیادی از عطر نتیجه عکس می‌دهد پس با شیشه عطر حمام نکنید.

کفش و کمربند: کفشی که می‌پوشید با طرف مقابل‌ خود صحبت می‌کند، حتی بلند‌تر از کلامی که به زبان می‌آورید. کفش اسپرت یا کالج و … ظاهر را برای خواستگاری خراب می‌کند. یک کفش کلاسیک شیک بپوشید. اگر که دوست دارید می‌توانید کفش و کمربند را ست کنید.

جوراب: جوراب سفید به اصطلاح عامیانه توی ذوق می‌زند. جوراب ساده تیره که نازک هم نباشد بپوشید.

کراوات و دستمال جیب: از آنجایی که کراوات بیشتر برای شب عروسی مرسوم است پیشنهاد ما این است که یک دستمال جیب(پوشت) فوق‌العاده شیک را با یک مدل خیلی زیبا تا کنید و در جیب کت قرار دهید تا به اوج خوشتیپی برسید.

ساعت: یک ساعت شیک که مطابق با کت و شلوار کلاسیک و رسمی باشد، می‌تواند تیپ شما را به نهایت عالی بودن برساند.

و اما نکته آخر

اولین چیزی که وقتی وارد مراسم خواستگاری می‌شوید نگاه همه افراد به آن است صورت و بعد تیپ و استایل شماست. پس لبخندتان را در خانه جا نگذارید. حتی اگر قبل از ساعت مراسم اتفاقی شما را ناراحت کرد آن را کنار بگذارید و به خود بگویید که الان وقت فکر کردن به این موضوع نیست و لبخند بزنید تا جذاب باشید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی کت اسپرت مردانه را چگونه انتخاب کنیم؟ را مطالعه کنید.

 

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با ترک این ۷ عادت‌، جوان بمانید

اگر از پیری زودرس می‌ترسید بهتر است سبک زندگی خود را مقداری بهبود دهید تا علائم ظاهری پیری…