نکاتی برای‌ لباس شب سفید!

۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رنگ سفید موجب می‌شود معصوم و سرزنده جلوه کنید. همانطور که پوشیدن لباس شب سفید مزایایی دارد، نیاز است نکاتی را نیز رعایت کنید.
لباس شب سفید

در حقیقت سفید موجب می‌شود معصوم، شاداب و سرزنده جلوه کنید. با این رنگ در هر جشن و رویدادی بدون آنکه تلاش کنید جذاب‌تر می‌شوید، به شرط آن که درست ست کنید. لباس سفید، هنگامی که به درستی پوشیده شود می‌تواند به پوست و ظاهر جذابیت فراوانی ببخشد. با مجله دلتا همراه باشید.

نکاتی که درباره‌ی لباس شب سفید باید بدانید

انتخاب سایه درست

منظور از سفید فقط یک رنگ نیست. باید بدانید وقتی که در مورد سفید صحبت می‌کنیم می‌تواند رنگ‌های عاجی، کرم، پوست تخم‌مرغی، سفید خامه‌ای، سفید یخچالی، سفید الماسی و وانیلی را شامل شود. بنابراین مهم است که بدانید رنگ پوست‌تان با کدام یک از طیف‌های سفید متناسب است. همیشه پیش از انتخاب یک لباس شب سفید ، سعی کنید ته رنگ پوست خود را بشناسید.

لباس شب سفید سایه ها

افزودن کمی رنگ

سال‌ها پیش پوشیدن لباس تماما سفید غرابت زیادی با مد داشت، اما اکنون می‌توان با افزودن کمی رنگ سنت شکنی کرد. انتخاب سایه‌های دیگر رنگ سفید یا افزودن یک رنگ روشن می‌تواند گزینه خوبی باشد.

تناسب کیف و کفش

برای انتخاب کیف و کفش متناسب با لباس سفید مجلسی سعی کنید از سایه‌های دیگر سفید استفاده نکنید. اینجا یک رنگ دیگر انتخاب کرده و کیف و کفش را با هم ست کنید. این یک نگاه جذاب و یکپارچه ایجاد می‌کند و ظاهر بهتری به لباس سفید می‌دهد. شک نکنید که بسیار زیباتر خواهید شد.

انتخاب هوشمندانه و شناخت موقعیت

همان‌طور که می‌توانید لباس سفید مجلسی را در بسیاری از روزها و مکان‌های مختلفی بپوشید، برخی مواقع نیز مناسب پوشیدن لباس سفید نیستند مثل مراسم ختم و تشییع.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر “باید و نباید‌ های استفاده از اکسسوری خانم‌ ها” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

مانتوهای تابستانی‌ که امسال باید بخرید

مانتوی تابستانه، معمولا در انواع مدل‌ها و طرح‌های رنگ روشن و با پارچه‌های نخی، ابروبادی و …