خانه مد و زیبایی نکاتی که درباره‌ لباس شب سفید باید بدانید

نکاتی که درباره‌ لباس شب سفید باید بدانید

۰
0
رنگ سفید موجب می‌شود معصوم و سرزنده جلوه کنید. همانطور که پوشیدن لباس شب سفید مزایایی دارد، نیاز است نکاتی را رعایت کنید.
لباس شب سفید

در حقیقت سفید رنگی است که موجب می‌شود معصوم، شاداب و سرزنده جلوه کنید. با این رنگ در هر جشن و رویدادی بدون آنکه تلاش کنید جذاب‌تر می‌شوید، به شرطی که بتوانید آن را به درستی ست کنید. با این حال همانطور که پوشیدن لباس شب سفید مزایایی دارد، نیاز است نکاتی را رعایت کنید تا لباس زشت به نظر نرسد. لباس سفید، هنگامی که به درستی پوشیده شود می‌تواند به پوست و ظاهر جذابیت فراوانی ببخشد. با مجله دلتا همراه باشید.

نکاتی که درباره‌ی لباس شب سفید باید بدانید

پوشیدن لباس زیر مناسب

صرف نظر از اینکه لباس شب سفید چطور به نظر می‌رسد، باید لباس زیری بپوشید که با سایه‌های لباس و رنگ پوست هماهنگ باشد. فقط به یاد داشته باشید که سفید انواع مختلفی دارد بنابراین بسیار مهم است که سایه‌های انتخابی لباس‌زیر با لباس هماهنگ باشد و برعکس.

انتخاب سایه درست

منظور از سفید فقط یک رنگ نیست. باید بدانید وقتی که در مورد سفید صحبت می‌کنیم می‌تواند رنگ‌های عاجی، کرم، پوست تخم‌مرغی، سفید خامه‌ای، سفید یخچالی، سفید الماسی و وانیلی را شامل شود. بنابراین مهم است که بدانید رنگ پوست‌تان با کدام یک از طیف‌های سفید متناسب است. همیشه پیش از انتخاب یک لباس شب سفید ، سعی کنید ته رنگ پوست خود را بشناسید.

لباس شب سفید سایه ها

افزودن کمی رنگ

سال‌ها پیش پوشیدن لباس تماماً سفید غرابت زیادی با مد داشت، اما اکنون می‌توان با افزودن کمی رنگ سنت شکنی کرد. انتخاب سایه های دیگر رنگ سفید یا افزودن یک رنگ روشن می‌تواند گزینه خوبی باشد و این به اولویت و سلیقه شما بستگی دارد.

تناسب کیف و کفش

برای انتخاب کیف و کفش متناسب با لباس سفید مجلسی سعی کنید از سایه‌های دیگر سفید استفاده نکنید. اینجا بهتر است یک رنگ دیگر انتخاب کرده و کیف و کفش را با هم ست کنید. این یک نگاه جذاب و یکپارچه ایجاد می‌کند و ظاهر بهتری به لباس سفید می‌دهد. شک نکنید که بسیار زیباتر خواهید شد.

انتخاب هوشمندانه و شناخت موقعیت

همانطور که می‌توانید لباس سفید مجلسی را در بسیاری از روزها و مکان‌های مختلفی بپوشید، برخی مواقع نیز مناسب پوشیدن لباس سفید نیستند مثل مراسم ختم و تشییع.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر “باید و نباید‌ های استفاده از اکسسوری خانم‌ ها” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

چگونه لباس بپوشیم که جوان‌تر به‌نظر برسیم؟

بالا رفتن سن نباید به‌هیچ عنوان باعث ناراحتی باشد. خانم‌ها با افزایش سن به اصطلاح پخته‌تر …