خانه مد و زیبایی انتخاب جوراب مناسب هر کفش

انتخاب جوراب مناسب هر کفش

۰
0
جوراب مناسب هر کفش به موارد مختلف بستگی دارد، مواردی مثل راحتی، استایل و سبک، رنگ و طرح. اما در این میان راحتی از بیشترین اهمیت برخوردار است.
جوراب مناسب هر کفش

جوراب علاوه بر محافظت از پاهای شما نقش بزرگی را در استایل شما ایفا می‌کند. انتخاب جورابی که با کفش شما همخوانی داشته باشد می‌تواند کمی گیج‌کننده باشد. این مطلب مجله دلتا می‌تواند تا حدی به شما در انتخاب جوراب مناسب هر کفش کمک کند.

جوراب مناسب هر کفش

جوراب سر پنجه

این جوراب فقط پنجه را می‌پوشاند و انگشتان پا و قسمت پاشنه را باز می‌گذارد. مناسب پوشیدن با کفش‌های جلوباز از قبیل برخی کفش‌های تخت، پاشنه‌بلند و صندل است. زیرا مشخص نخواهد بود و در عین حال از پاها مراقبت و از درد جلوگیری خواهد کرد.

جوراب کالج

جوراب کالج را با جوراب ساق کوتاه اشتباه نگیرید. جوراب کالج کوتاه‌تر است و همانطور که از نام این جوراب پیداست، بهتر است آن را با کفش‌های کالج و ساق کوتاه بپوشید. می‌توانید این جوراب را با کتانی و کفش پاشنه بلند جلوبسته نیز بپوشید، مخصوصا اگر شلوارتان کوتاه است یا دامن پوشیده‌اید.

جوراب مناسب هر کفش کالج

جوراب ساق کوتاه و یک ربع

این جوراب‌ها در واقع برای استفاده ورزشی طراحی شده اند و برای کسانی که تحرک زیادی دارند مناسب هستند. در حالت ایده‌آل این جوراب‌ها را با کتانی‌های ورزشی می‌پوشند اما برای پوشیدن با کتانی‌های معمولی، صندل و نیم بوت نیز بسیار مناسب هستند.

جوراب مناسب هر کفش نیم ساق

جوراب ساق‌دار

جوراب ساق‌دار مناسب استایل‌های کژوال و اسمارت کژوال هستند. این جوراب‌ها اکثرا مردانه هستند اما مدل‌های زنانه و ساده آن‌ها معمولا مناسب پوشیدن با بوت هستند. با مدل‌های طرح‌دار و رنگی این جوراب می‌توانید ظاهر کژوال و بی‌نقصی داشته باشید؛ فقط کافیست آن را با یک جفت کتانی آل استار یا ونس بپوشید. مدل توری (فیش تیل) این جوراب با کفش کالج ترکیب جالبی می‌سازد.

جوراب مناسب هر کفش توری

جوراب زیر زانو و بالای زانو

بیشتر کاربرد ورزشی دارند اما خیلی‌ها در استفاده از آن‌ها نوآوری می‌کنند. اگر قصد دارید در مجلسی دامن کوتاه بپوشید می‌توانید از انواع این جوراب‌ها با کفش یا بوت پاشنه بلند استفاده کنید، از نوع ضخیم آن گرفته تا نازک. اگر استایلتان اسپرت است می‌توانید کفش پاشنه بلند را با کفش تخت یا کتانی جایگزین کنید.

جوراب مناسب هر کفش ساق بلند

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر “پاییز امسال چه شلواری بپوشیم؟” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

چگونه شلوار های جین را بشوییم تا کهنه و رنگ و رو رفته نشوند!

جین‌ها خود دارای طبقه‌بندی خاصی هستند. مسلماً جین ضخیم جنس پارچه متفاوت‌تری نسبت به جین نا…