پوشاندن شوفاژ در دکوراسیون داخلی

۱
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برای پوشاندن رادیاتورهای نصب شده در اتاق پذیرایی می‌توانید از ایده‌های ساده الهام گرفته و تغییراتی ایجاد کنید.
کاور شوفاژ

ایده‌هایی برای پنهان‌کردن شوفاژ 

برای شما هم پیش آمده است که در گوشه و کنار فضای منزل با عناصری کاربردی مواجه شوید که چهره نازیبایی دارند اما به دلیل عملکرد و کاربردشان امکان حذف آن‌ها از فضای داخلی موجود نیست. روش‌های زیادی برای پنهان کردن و تزیین رادیاتور وجود دارد که می‌توانید با ایده گرفتن از آن‌ها به زیباسازی این وسیله کاربردی بپردازید و جذابیت دکوراسیون داخلی منزل را تکمیل کنید. در این نوشتار از مجله دلتا ایده‌هایی برای کاور شوفاژ را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

روش‌هایی برای مخفی سازی شوفاژ

  • در صورت تمایل می‌توانید شوفاژ را تبدیل به نیمکتی مناسب کنید و میز ناهارخوری را روبروی شوفاژ قرار دهید تا فضای ناهارخوری صمیمی ایجاد شود. همچنین برای راحتی بیشتر می‌توانید تشک و کوسن‌هایی نرم را روی سطح نیمکت قرار دهید.

کاور کاربردی شوفاژ

  • اگر شوفاژ منزل بزرگ است می‌توانید قفسه‌ای بزرگ را روی آن قرار دهید، سپس روی قفسه اشیا تزیینی و چشم‌نوازی را قرار دهید.

پوشاندن شوفاژ با کاور

  • در صورت تمایل می‌توانید برای کاور شوفاژ به کمک الوارها قاب بسازید سپس الوارها را رنگ کنید و طاقچه‌ای برای پنجره‌ها بسازید.
  • اگر شوفاژ یا رادیاتور در زیر پنجره قرار ندارد می‌توانید با تبدیل آن به عنوان میز ، فضایی بی‌نظیر را در دکوراسیون داخلی منزل ایجاد کنید.

کاور رادیاتور

  • اگر شوفاژ در فرورفتگی دیوار قرار دارد می‌توانید به سادگی آن را بپوشانید و از شر قناسی و چهره زشت شوفاژ خلاص شوید. توجه داشته باشید که قناسی شوفاژ را می‌توانید به کمک شلف و یک درب بپوشانید.

قاب شوفاژ

  • می‌توانید برای شوفاژ یک قاب بسازید و یک دست آینه و شمعدان روی سطح آن قرار دهید و شوفاژ را به همین سادگی تبدیل به کنسول کنید.

پوشاندن شوفاژ

  • یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای پوشاندن هر چیز برجسته‌سازی آن است. می‌توانید شوفاژ یا رادیاتور را یک رنگ جذاب بزنید و بدین ترتیب دکوراسیون بی‌نظیری را در فضای منزل ایجاد کنید و علاوه بر این شوفاژ را تبدیل به نقطه کانونی کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با نکات و ترفندهای دکوراسیون مطلب “از دیوارها ساده نگذرید!” را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

این کاغذ دیواری خانه شما را مدرن می‌کند

کاغذ دیواری‌ها در شخصی‌سازی فضاها عالی هستند و اغلب به‌عنوان گزینه‌ای برای افرادی که می‌خو…