خانه دکوراسیون ایده‌هایی برای ایجاد دیوار گالری در خانه

ایده‌هایی برای ایجاد دیوار گالری در خانه

۰
0
منظور از دیوار گالری، یک یا تعدادی از دیوارهای منزل که برای زدن تابلوهای دکوراتیو یا نقاشی و عناصر جذاب دیگر در نظر گرفته می‌شود.
دیوار گالری

دیوار گالری؛ طراحی جدید خانه‌ها

دیوار گالری مجموعه‌ای از گروه‌های عکس و کاغذهای چاپ شده و عجیب و غریب است که می‌تواند به شخصیت و کارکتر یک خانه بیفزایند. هر نوع از این طراحی‌های گالری، برای خالق آن منحصر به فرد و خاص است. اندازه این تصاویر می‌تواند کوچک یا بزرگ باشد، اما هر اندازه‌ای که باشد، همیشه به اتاق جذابیت و مکانی برای خیره شدن چشم‌ها می‌دهد. در ادامه این نوشتار از مجله دلتا ایده‌هایی برای دیوار گالری گفته شده است. با ما همراه باشید.

چیدمان دیوار گالری

تعدای آینه به دیوار گالری اضافه کنید

آینه‌ها می‌توانند به بزرگ‌تر شدن فضا کمک کنند. تعدادی آینه به دیوار گالری بیفزایید و آن وقت می‌بینید که این کار یک اثر هنری به شما می‌دهد که با نور تغییر می‌کند.

طرح‌های سیاه و سفید

مجموعه تصاویر سیاه و سفید مطمئنا احساسی را به دیوار می‌دهد که شیک و مدرن باشد. اما به هیچ وجه گزینه‌های گالری را محدود نمی‌کند.

دیوار گالری سیاه سفید

عکس‌های خانوادگی قدیمی

برخی از تصاویر خانوادگی قدیمی خود را به دیوار گالری اضافه کنید. مطمئنا به واسطه این عکس‌های قدیمی تعدادی داستان‌های مختلف به مکالمه‌ با دوستانتان اضافه خواهد شد.

دیوار گالری در خانه

مجموعه نقشه‌های قدیمی

اگر اهل سفر و مسافرت هستید برای تزیین دیوار اتاق خود از نقشه‌های قدیمی به جای تصاویر استفاده کنید. حتی می‌توانید از این نقشه‌ها به شیوه‌ای استفاده کنید تا مکان‌هایی را که در آن بوده‌اید علامت گذاری کنید!

طرح های رنگی رنگی

هرچه رنگ بیشتری به گالری اضافه کنید، جذابیت بیشتری به دیوار خود اضافه کرده‌اید. از به کار بردن رنگ‌هایی مانند زرد و صورتی نیز نترسید.

دیوار گالری رنگی

استفاده از فریم و قاب تنها

چه کسی می‌گوید که باید قاب‌ها را پر کنید؟ بگذارید آن‌ها با انتخاب چند الگوی جالب و لایه‌بندی گوشه‌ها، خودشان را همان طور روی دیوار نشان دهند.

ایجاد گالری روی قفسه ها

اگر تردید دارید که تعداد زیادی سوراخ را در درون دیوار خود به وجود آورید، یک قفسه قرار داده و تصاویر خود را روی آن‌ها ترتیب دهید.

گالری در خانه

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با نکات دکوراسیون مطلب “فضاهای پرت خانه را رها نکنید!” را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

۷ وسیله که اتاق خواب شما کم دارد!

اتاق‌خواب محل کسب آرامش و استراحت است، بنابراین نیاز است با توجه به نکات ریز در طراحی، چید…