دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

فهرست آپارتمان‌های زیرقیمت در تهران

۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هرچند بالا رفتن قیمت مسکن، خرید آپارتمان را منوط به داشتن بودجه‌ میلیاردی کرده، اما یافتن واحدهای مسکونی زیرقیمت در تهران هنوز غیرممکن نیست.
خرید-آپارتمان-‌های-زیر-قیمت
بررسی آگهی‌های فروش آپارتمان در شهر تهران نشان می‌دهد با وجود رسیدن میانگین قیمت هر مترمربع واحد مسکونی به حدود ۲۴ میلیون تومان، یافتن آپارتمان ‌های زیر قیمت و کمتر از یک ‌میلیارد تومان هنوز میسر است.

به گزارش مجله دلتا هم‌اکنون یک واحد آپارتمان ۵۰ مترمربعی معامله‌شده در تهران به‌طور میانگین ارزشی معادل یک‌میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دارد و هر متقاضی خرید مسکن در تهران برای برخورداری از یک واحد با حداقل متراژ قابل‌قبول و با سن میانه باید رقم میلیاردی قابل‌توجهی پرداخت کند.

هرچند این موضوع ممکن است برخی از متقاضیان بالقوه یا در حال جست و جوی مسکن با بودجه اندک به‌ویژه خانه‌اولی‌ها را از خرید ناامید و حتی منصرف کند، اما جست‌و‌جو در آگهی‌های نزد بنگاه‌های ملکی و موتورهای جست‌و‌جوی معتبر نشان می‌دهد خرید آپارتمان زیر قیمت میانگین مذکور در بازار فعلی ناممکن نیست.

صرف‌نظر از ارزان‌ترین مناطق شهر تهران که به نوعی کم‌معامله‌ترین مناطق نیز به‌شمار می‌آیند و برخی مناطق همچون ۱۷ و ۱۹ پایتخت را شامل می‌شوند، در سایر مناطقی که تقاضای مسکن همواره در سطحی قابل‌قبول وجود دارد نیز یافتن آپارتمان‌های زیر یک‌میلیارد تومان هنوز میسر است.

ویژگی عمده آپارتمان ‌های زیر قیمت سن بنای بیش از ۱۰ سال و عمدتا بیش از ۱۵ سال املاک مذکور است اما بسیاری از آنها با وجود سن بنای بالا، از امکانات قابل‌قبول حداقلی همچون پارکینگ و آسانسور برخوردار هستند و در عین حال زیر قیمت میانگین مسکن در تهران برای فروش عرضه شده‌اند.

مناطق هفت، ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۴ و ۱۵ را می‌توان به‌عنوان کانون عرضه‌هایی در این محدوده قیمتی معرفی کرد که می‌تواند مورد جست‌و‌جوی متقاضیان مسکن با بودجه‌های چند صد میلیونی باشد.

در جدول زیر تازه‌ترین قیمت خرید‌ آپارتمان های زیر قیمت میانگین در شهر تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

آپارتمان-های-زیر-قیمت

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب “خانه اولی‌ها بخوانند!” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

از بین بردن سیاهی دور چشم با گلاب

سیاهی دور چشم خود را با گلاب محو کنید

گلاب یکی از بهترین گزینه‌ها برای حفظ شادابی و زیبایی پوست به شمار می‌آید. گلاب یک تونر عالی و بی‌نقص است که با آب‌رسانی پوست و پاک کردن پوست از آلودگی‌های روزانه، از آن به خوبی محافظت می‌کند.

تبلیغات

جدیدترین مطالب