ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا اپلیکیشن مجله دلتا را دانلود کنید
خانه گزارش های ملکی فهرست آپارتمان‌های زیرقیمت در تهران

فهرست آپارتمان‌های زیرقیمت در تهران

۰
0
هرچند بالا رفتن قیمت مسکن، خرید آپارتمان را منوط به داشتن بودجه‌ میلیاردی کرده، اما یافتن واحدهای مسکونی زیرقیمت در تهران هنوز غیرممکن نیست.
خرید-آپارتمان-‌های-زیر-قیمت
بررسی آگهی‌های فروش آپارتمان در شهر تهران نشان می‌دهد با وجود رسیدن میانگین قیمت هر مترمربع واحد مسکونی به حدود ۲۴ میلیون تومان، یافتن آپارتمان ‌های زیر قیمت و کمتر از یک ‌میلیارد تومان هنوز میسر است.

به گزارش مجله دلتا هم‌اکنون یک واحد آپارتمان ۵۰ مترمربعی معامله‌شده در تهران به‌طور میانگین ارزشی معادل یک‌میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دارد و هر متقاضی خرید مسکن در تهران برای برخورداری از یک واحد با حداقل متراژ قابل‌قبول و با سن میانه باید رقم میلیاردی قابل‌توجهی پرداخت کند.

هرچند این موضوع ممکن است برخی از متقاضیان بالقوه یا در حال جست و جوی مسکن با بودجه اندک به‌ویژه خانه‌اولی‌ها را از خرید ناامید و حتی منصرف کند، اما جست‌و‌جو در آگهی‌های نزد بنگاه‌های ملکی و موتورهای جست‌و‌جوی معتبر نشان می‌دهد خرید آپارتمان زیر قیمت میانگین مذکور در بازار فعلی ناممکن نیست.

صرف‌نظر از ارزان‌ترین مناطق شهر تهران که به نوعی کم‌معامله‌ترین مناطق نیز به‌شمار می‌آیند و برخی مناطق همچون ۱۷ و ۱۹ پایتخت را شامل می‌شوند، در سایر مناطقی که تقاضای مسکن همواره در سطحی قابل‌قبول وجود دارد نیز یافتن آپارتمان‌های زیر یک‌میلیارد تومان هنوز میسر است.

ویژگی عمده آپارتمان ‌های زیر قیمت سن بنای بیش از ۱۰ سال و عمدتا بیش از ۱۵ سال املاک مذکور است اما بسیاری از آنها با وجود سن بنای بالا، از امکانات قابل‌قبول حداقلی همچون پارکینگ و آسانسور برخوردار هستند و در عین حال زیر قیمت میانگین مسکن در تهران برای فروش عرضه شده‌اند.

مناطق هفت، ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۴ و ۱۵ را می‌توان به‌عنوان کانون عرضه‌هایی در این محدوده قیمتی معرفی کرد که می‌تواند مورد جست‌و‌جوی متقاضیان مسکن با بودجه‌های چند صد میلیونی باشد.

در جدول زیر تازه‌ترین قیمت خرید‌ آپارتمان های زیر قیمت میانگین در شهر تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

آپارتمان-های-زیر-قیمت

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب “خانه اولی‌ها بخوانند!” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

قیمت روز آپارتمان در شرق تهران

با بودجه کمتر از میلیارد تومان برای خرید خانه در یک محله آرام و بدون ترافیک در تهران به حت…

پیشنهاد سردبیر

لباس متولدین هر ماه

متولدین هر ماه چه لباسی می‌پوشند؟

لباس متولدین هر ماه در بین خانم‌ها متفاوت است و هر ماه استایل خاص خود را دارد. تا به حال با خود فکر کرده‌اید چرا همیشه یک نوع لباس خاص می‌خرید یا چرا به استایل خاصی علاقه دارید؟ با مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید تا با لباس متولدین هر ماه و استایل خاص آنها آشنا شوید.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر
وب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملک