کی گفته پاییز وقت دامن پوشیدن نیست!

۹
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مطمئن باشید که یک بافت سایز بزرگ می‌تواند یک ست ایده آل برای دامن پلیسه در روزهای پاییزی باشد.
دامن پلیسه

یکی از ترند‌هایی که شما قطعا در پاییز امسال نباید از دست بدهید، دامن پلیسه است. با این مدل دامن یک استایل شگفت انگیز بسازید. اگر می‌خواهید یک استایل خیابانی شیک با دامن داشته باشید نیاز است چند موردی به استایل خود اضافه کنید تا بهترین خود باشید. با مجله دلتا همراه باشید.

دامن پلیسه با لباس بافتنی سایز بزرگ

دامن پلیسه با یک تاپ بافتنی شل بدون در نظر گرفتن ژاکت یا پلیور بسیار شگفت انگیز به نظر می‌باشد. برای روی آن از یک ژاکت جین استفاده کنید. مطمئن باشید که یک بافت سایز بزرگ می تواند یک ست ایده آل برای دامن باشد. یک بافت آستین کوتاه موهر به رنگ آبی تیره را می توان با یک دامن پلیسه زیر زانو یا یک کفش پاشنه دار مجلل تکمیل کرد.

دامن پلیسه با بافتی

استفاده از رنگ روشن

اگر دامن رنگ روشن است آن را با رنگ‌های خنثی ست کنید. این باعث می‌شود لباس شما متعادل به نظر برسد و همچنان تمرکز اصلی روی دامن باقی می‌ماند. یک بلوز آستین بلند یقه هفت مشکی با یک دامن طلایی روشن فوق العاده به نظر می رسد.

برای یک استایل ساده، به سراغ یک شومیز آستین بلند سفید با بافت توری بروید در کنار آن دامن زرد رنگ مدیوم بسیار شیک به نظر می‌رسد.

دامن پلیسه طلایی

استایلی درجه یک با دامن پلیسه پاییز

یک شومیز کرم سفید مدل پرک‌دار با یک دامن پلیسه، به رنگ نقره‌ای متالیک براق و یک جوراب مشکی با کفش پاشنه‌دار مشکی استایل فوق العاده‌ای می‌شود.

استایل با دامن کوتاه

دامن کوتاه را می‌توانید با بوت‌های بلند تا زانو و کت‌های مناسب ست کرد. خانم‌هایی که دامن‌های پلیسه کوتاه با پلیورهای یقه اسکی بزرگ، نیم‌بوت و کیف‌های با بند بلند پوشیده‌اند، ظاهری خیره کننده دارند. به علاوه، اگر کسی پا‌های کوتاه دارد حتما دامن کوتاه با یک بوت بلند انتخاب کند.

دامن پلیسه کوتاه

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر در سی دقیقه کمد لباس‌های نامرتب خود را سامان دهید! را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

نکات مهم مراقبت از پوست در ایام نوروز

مراقبت از پوست در ایام نوروز را جدی بگیرید و در صدد انجام دادن آن برآیید. …