خانه مد و زیبایی دامن پلیسه در استایل روزهای پاییزی

دامن پلیسه در استایل روزهای پاییزی

۰
0
مطمئن باشید که یک بافت سایز بزرگ می تواند یک ست ایده آل برای دامنه پلیسه در روز های پاییزی باشد.
دامن پلیسه

یکی از ترند‌هایی که شما قطعا در پاییز امسال نباید از دست بدهید، دامنه پلیسه است. با دامن پلیسه یک استایل شگفت انگیز بسازید. اگر می‌خواهید یک استایل خیابانی شیک با دامنه پلیسه داشته باشید نیاز است چند موردی به استایل خود اضافه کنید تا بهترین خود باشید. با مجله دلتا همراه باشید.

دامنه پلیسه با لباس بافتنی سایز بزرگ

دامنه پلیسه با یک تاپ بافتنی شل بدون در نظر گرفتن ژاکت یا پلیور بسیار شگفت انگیز به نظر می‌باشد. برای روی آن از یک ژاکت جین استفاده کنید. مطمئن باشید که یک بافت سایز بزرگ می تواند یک ست ایده آل برای دامنه پلیسه باشد. یک بافت آستین کوتاه موهر به رنگ آبی تیره را می توان با یک دامنه پلیسه زیر زانو یا یک کفش پاشنه دار مجلل تکمیل کرد.

دامن پلیسه با بافتی

استفاده از رنگ روشن

اگر دامن رنگ روشن است آن را با رنگ‌های خنثی ست کنید. این باعث می‌شود لباس شما متعادل به نظر برسد و همچنان تمرکز اصلی روی دامن باقی می‌ماند. یک بلوز آستین بلند یقه هفت مشکی با یک دامنه پلیسه طلایی روشن فوق العاده به نظر می رسد.

برای یک استایل ساده، به سراغ یک شومیز آستین بلند سفید با بافت توری بروید در کنار آن دامن زرد رنگ مدیوم بسیار شیک به نظر می‌رسد.

دامن پلیسه طلایی

استایلی درجه یک با دامن پلیسه

یک شومیز کرم سفید مدل پرک‌دار با یک دامن پلیسه نقره‌ای متالیک براق و یک جوراب مشکی با کفش پاشنه‌دار مشکی استایل فوق العاده‌ای می‌شود.

استایل با دامن کوتاه

دامن کوتاه را می‌توانید با بوت‌های بلند تا زانو و کت‌های مناسب ست کرد. خانم‌هایی که دامن‌های پلیسه کوتاه با پلیورهای یقه اسکی بزرگ، نیم‌بوت و کیف‌های با بند بلند پوشیده‌اند، ظاهری خیره کننده دارند. به علاوه، اگر کسی پا‌های کوتاه دارد حتما دامن کوتاه با یک بوت بلند انتخاب کند.

دامن پلیسه کوتاه

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر “ترکیب رنگ هایی که هیچ وقت از مد نمی افتد” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

با دامن جین استایل های متفاوتی داشته باشید

شاید فکر کنید که دامن جین (چه بلند و چه کوتاه) را نمی‌توان در فصل زمستان پوشید، اما اینگون…