چگونه در مهمانی‌ها شیک دیده شویم؟

۱۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بسیاری از خانم‌ها تصور می‌کنند رمز و راز شیک پوشی در پوشیدن لباس‌های فاخر و گران قیمت است.
چه بپوشیم تا شیک دیده شویم

وسواس ناشی از موقر بودن گاهی ما را به سوی کسل‌کنندگی و سبک‌های از مد افتاده هدایت می‌کند. در هر سن و سالی که هستید، همیشه می‌توانید کمی جسارت به خرج دهید. چه بپوشیم تا شیک دیده شویم؟ تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک وسیله هیجان‌انگیز یا غیرمنتظره و رنگ خاص به لباس‌های معمول خود بیفزاید. با مجله دلتا همراه باشید.

سفید، رنگی شگفت انگیز است

کفش‌های سفید، لباس سفید، شلوار جین سفید و هرآنچه که سفید باشد زیباست. سفید باعث می‌شود شما همیشه تمیز، مرتب و شیک به نظر برسید و مهم نیست چه زمانی از سال است. هیچ‌گاه پوشیدن لباس سفید را نباید فراموش کرد.

چه بپوشیم تا شیک دیده شویم سفید

در عروسی دیگران سفید نپوشید

هنگامی که در یک مجلس عروسی شرکت می‌کنید هرگز نباید لباس سفید بپوشید. چرا که لباس سفید عروس در چشم است و لباس شما در این میان جلوه‌ای پیدا نخواهد کرد.

لباس‌زیر نباید پیدا باشد

نباید لباس آنقدر باز باشد تا لباس‌زیر پیدا شود. به لباس‌زیری که در زیر لباس استفاده می‌کنید بسیار دقت داشته باشید که همرنگ با لباستان باشد تا از میزان شیک پوشی آن کم نشود.

کمربند نباید کمرشلوار را جمع کند

گاهی اوقات پیش می‌آید که بستن کمربند نه تنها به زیبا شدن لباس کمک نمی‌کند بلکه باعث جمع شدن دور کمر شده و آن را چین دار می‌کند.

برهنه نبودن پاها

جوراب‌های بسیار زیبایی برای لباس‌های کوتاه وجود دارند. این مدل جوراب‌ها باعث می‌شوند تا بعضی از لباس‌های کوتاه زیباتر به نظر برسند.

چه بپوشیم تا شیک دیده شویم؟ لباس شب

اهمیت درخشش لباس در شب چیز دیگری است. دقت کنید در مراسمی که در شب برگزار می‌شود لباسی انتخاب کنید که زیبایی خاصی داشته باشد.

چه بپوشیم تا شیک دیده شویم لباس شب

با قد بلند کفش پاشنه بلند نپوشند

خانم‌ها باید به این نکته اهمیت دهند که چه اندازه کفشی را برای ایستادن کنار همسرشان اتنخاب می‌کنند و می‌پوشند. این نکته تاثیر مهمی در شیک پوشی دارد.

زنان کوتاه قامت لباس بلند بپوشند

لباس هر چقدر بلندتر باشد قامت را کشیده‌تر و لاغرتر و بلندتر نشان می‌دهد.

با کفش جلوباز جوراب نپوشید

اگرچه جوراب پوشیدن برای فصل سرما بسیار مناسب می‌باشد و پاها را داخل کفش گرم نگه می‌دارد، اما باید بدانید پوشیدن جوراب با کفش جلوباز اصلا جلوه‌ای نخواهد داشت، مگر این که از جوراب‌های جدید توری و گیپور که ترند این روز‌ها است استفاده کنید.

در جواهرات اغراق نکنید

تعداد جواهراتی که استفاده می‌کنید هر چقدر کمتر باشد، نما و جلوه بیشتری به شیک پوشی شما خواهد داد.

جواهرات شیک

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر مطلب چند ترفند کم‌هزینه برای رسیدگی به ناخن‌ها را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

شیک‌پوش‌ها، این نکات را هرگز فراموش نمی‌کنند!

افرادی که به خوش‌پوشی و مد علاقه‌مند هستند باید از این نکات شیک‌پوشی آگاه باشند و سعی کنند…