خانه مد و زیبایی ۵ ایده برای ست کردن هودی زنانه

۵ ایده برای ست کردن هودی زنانه

۰
1
یکی از آیتم‌هایی که به طور حتم بایستی در کمد لباس های خانم‌ها حضور داشته باشد هودی است. ست کردن هودی زنانه با چند نکته ساده.
ست کردن هودی زنانه

یک هودی بدون شک کمک می کند تا ظاهری راحت و جذاب داشته باشید. اگر نمی دانید چگونه هودی دخترانه خود را به بهترین شکل ممکن بپوشید، با مجله دلتا همراه باشید تا ایده های ست کردن هودی زنانه را به شما نشان دهیم.

هودی و سویشرت

اولین چیزی که بعد از شنیدن نام “سویشرت” به ذهن می‌آید، آن سویشرت‌های پر از طرح‌ها و چاپ‌های رنگی دانشجوها و کالج‌های آمریکاست که معمولاً دو حرف اول نام دانشگاه یا کالج را روی آن نوشته‌اند. مثلاً یک چیز دیگر که ممکن است از ذهن ما رد شود، تیپ بگی و گشاد و هنجارشکن رَپر های امروزی است.

سویشرت دخترانه

بعد از سال ۲۰۰۰ تقریباً اکثر سبک‌های فشن به سمت سادگی و مینیمال بودن پیش رفتند. این درمورد هودی هم صدق می‌کند. دیگر از آن طرح‌های بگی، پر از پرینت رنگارنگ و طراح‌های گرافیتی خبری نیست. به جایش سویشرت های و هودی های ساده‌تر اما کاربردی‌تر موج گرفته‌اند.

ست کردن هودی زنانه

پالتو ، پیراهن ، لگینگ و کفش کتانی: پوشیدن یک پالتو بلند با هودی طرحدار زنانه همراه با پیراهن بلند بدین معنی می‌باشد که طرفدار استایل‌های راحت و پرانرژی هستید و با استناد به این‌ها می‌شود گفت که می‌توانید به جای شلوار از لگینگ هم برای تکمیل تیپ استفاده کنید .
هودی با پالتو
با شلوار جین جذب و کفش پاشنه بلند: کی گفته که هودی‌ها یک خانم را جذاب نشان نمی‌دهد و با لباس‌های رسمی جور در نمی‌آید؟ یک هودی ساده در رنگ‌های خنثی به همراه کفش پاشنه بلند + شلوارجین یک ترکیب عالی خواهد شد.
کفش پاشنه بلند با هودی
هودی با لگینگ چرم: برای یک استایل مسافرتی می‌توانید یک سویشرت نمادین مثل آدیداس را با لگینگ‌ چرم بپوشید و به سفرتان ادامه بدهید.
شلوار چرم با هودی
شلوارجین سفید و کفش مشکی: تضاد رنگی بین کفش مشکی و شلوار جین سفید با هودی می‌تواند عالی باشد.
شلوار سفید
شلوار جین تیره و کفش های راحتی: ترکیب کفش‌های راحتی با شلوار جین و سویشرت می‌تواند شما را از صبح تا شب راحت و شیک نشان بدهد.
هودی با جین تیره
بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر “برای خوش تیپ بودن حتما باید لباس خارجی پوشید؟” را مطالعه کنید.
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

با سرهمی استایل خیابانی متفاوتی بسازید

جامپ‌سوت، انواع و مدل‌های مختلفی دارد که یکی از معروف‌ترین آن‌ها اورآل است که درواقع همان …