ست کردن لباس در کمد خانم ها

۰
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
هرگاه کمد لباس‌ تمیز و مرتب باشد، لباس مورد نظر را به سرعت پیدا می‌کنید. در این صورت همیشه جای سویشرت، تیشرت، پیراهن اداری یا حتی جوراب‌تان را می‌دانید.
ست کردن لباس کمد خانم ها

آیا شما هم یک عالمه لباس در کمد دارید اما همیشه برای ست و مرتب کردن کمد لباس‌ها دچار مشکل می‌‎شوید؟ حتما پیش آمده که کمد را باز کنید و بگویید حالا چی بپوشم؟ رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی در کمد پیدا می‌شود اما نمی‌دانید چگونه ترکیب جالبی به دست آورید.در این مقاله مجله دلتا اقدامات ست کردن لباس کمد خانم ها را به شما می‌گوید.

ست کردن لباس در کمد خانم ها

قدم اول: مهمترین نکته این است که چه رنگی دوست دارید. وقتی رنگی را می‌پسندید کافیست نگاهی به کمدتان بیندازید. می‌بینید بیشترین رنگی که در کمدتان مشاهده می‌کنید همان رنگ بخصوص است. رنگ محبوب می‎‌تواند پایه و اساس استایل شما باشد و بدین شکل وقتی به ست کردن لباس می‌پردازید از ایجاد آن لذت خواهید برد.

ست کردن لباس

قدم دوم: یک تنالیته‌ رنگی که هماهنگ با رنگ محبوب‌تان باشد اضافه کنید.

قدم سوم در ست کردن لباس کمد خانم ها: ۲-۳ رنگ خنثی را انتخاب کنید، رنگ‌هایی مثل مشکی و سفید. همچنین از رنگ‌هایی که در طبیعت یافت می‌شود انتخاب کنید. مثل رنگ قهوه‌ای، خاکی و خاکستری روشن (مانند رنگ سنگ‌ها و صخره‌ها).

قدم چهارم در مرتب کردن لباس: شلوارهایی انتخاب کنید که مناسب اندام شما باشد و تنها به چیزی که مد شده است توجه نکنید. چیزی که برازنده شماست همیشه ظاهری زیباتر به شما می‌بخشد.

مرتب کرد کمد

قدم پنجم در ست کردن لباس کمد خانم ها: این مرحله حسابی سرگرم کننده و لذت بخش است. به سراغ رنگ مورد علاقه‌ و تنالیته رنگی آن بروید. همچنین از اینکه لباس‌هایی با طرح و الگوی خاص و متفاوت بخرید، نترسید. وقتی که یک طرح و رنگ قوی داشته باشید و لباس بالاتنه با پایین تنه مطابقت داشته باشد، هیچ ایرادی بر استایل وارد نخواهد بود.

تنالیته رنگی

قدم ششم: ۲–۳ عدد تاپ ساده را فراموش نکنید. انواع تاپ‌ها برای اینکه با چند لایه لباس دیگر ست شوند باید در هر کمدی موجود باشند. می‌توانید آن‌ها را با ژاکت، کت، پولیور و هر چیز دیگری ست کنید. به یاد داشته باشید در این مورد نیز از رنگ‌های خنثی استفاده کنید تا با بیشتر لباس‌ها ست شوند و هماهنگی زیبایی ایجاد کنند.

نکات نهایی ست کردن لباس در کمد خانم ها

 • وقتی لباس‌های اصلی را دارید، نیازی نیست که باز هم به یک خرید کلی بروید. کافیست چند قطعه کوچک در چند رنگ هوشمندانه تهیه کنید تا گزینه‌های بیشتری پیش رو داشته باشید.
 • جواهرات و اکسسوری را در همان طرح و رنگی بخرید که لباس‌ها به شما اجازه می‌دهد. در صورت عدم تناسب لباس با اکسسوری، ظاهر جالبی نخواهید داشت.
 • به کمد لباس مانند یک پازل نگاه کنید. با داشتن ۱۰ تا ۱۵ عدد لباس می‌توانید هر بار آنها را به نحوی با هم ترکیب کنید و یک دست لباس جدید برای خود دست و پا کنید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “جدیدترین مدل های لباس پاییزی زنانه” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
 • درست لباس پوشیدن

  درست لباس پوشیدن راه‌های خود را دارد!

  لباس‌های تنگ را کنار بگذارید. بارها پیش آمده که به خودتان قول داده‌اید که لاغر شوید تا لبا…
 • شخصیت شناسی کمد لباس

  شخصیت شناسی از روی کمد لباس!

  با توجه به این که این رویکرد مرتب کردن لباس‌ها کاملا کاربردی است، می‌تواند به کاهش استرس ب…
 • انتخاب کیف مجلسی

  چگونه کیف مجلسی انتخاب کنیم؟

  ﻧﮑﺘﻪ ﻣﻬﻤﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ در ﻣﻮرد رﻧﮓ ﮐﯿﻒ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ، اﯾﻦ اﺳﺖ ﮐﻪ رﻧﮓ ﮐﯿﻒ‌ دﻗﯿﻘﺎ ﻫﻤﺮﻧﮓ لبا…
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

درست لباس پوشیدن راه‌های خود را دارد!

لباس‌های تنگ را کنار بگذارید. بارها پیش آمده که به خودتان قول داده‌اید که لاغر شوید تا لبا…