خانه مد و زیبایی استایل مردانه با کلاه بافت

استایل مردانه با کلاه بافت

۰
1
اگر به دنبال آیتمی برای گرم کردن خود در زمستان هستید یا فقط چیزی می خواهید که به ظاهر شما بعد ببخشد این مدل کلاه می تواند چیزی باشد که دنبالش هستید.
کلاه بافت مردانه

آیا تا‌به‌حال شده از خودتان بپرسید چطور باید کلاه بافت مردانه خود را جذاب و زیبا به‌سر کنید؟ یک کلاه بافت مردانه ساده می‌تواند راه علاجی برای آن روزهایی باشد که موهای شما بد حالت است. برای استایل‌های مختلف، مدل‌ها و روش‌های ست کردن این کلاه با لباس‌های خود مجله دلتا را مطالعه کنید.

مدل های کلاه بافت مردانه

کلاه بافت آویزان از پشت: تا جایی‌که می‌توانید کلاه را عقب بگذارید طوری که پارچه اضافه به حالت شل بیفتد و کمی گوش‌ها را بپوشاند. این نحوه ی کلاه پوشیدن شما را گرم نگه می دارد اما باقی استایل را تحت تاثیر قرار نخواهد داد. اگر قصد دارید استایل شل و راحتی داشته باشید می‌توانید کلاه خود را با لباس‌های راحت ست کنید.

کلاه آویزان

کلاه بافت هیپستر: استایل کلاسیک به اصطلاح کارگری تا حدود زیادی با استایل هیپستر پیوند خورده است؛ استایلی که به لباس‌ها ظاهری منحصر به فرد می‌دهد اما نمی‌تواند سرتان را زیاد گرم نگه دارد. بهتر است با این نوع کلاه بقیه‌ی استایل خود را ساده نگه دارید.

کلاه بافت نوک تیز: این مدل کلاه بیشتر از اینکه کارایی داشته باشد قشنگی دارد دیگر نیاز نیست نگران گرمای بیش از حدی باشید که پوشیدن کلاه ایجاد می کند. در همراهی با این کلاه از لباس‌های فوق العاده معمولی استفاده کنید اما می‌توانید کمی هم از طرح‌ها و نقش‌های جالب بهره ببرید تا با استایل شما همخوانی داشته باشد.

کلاه تیز

استایل های مختلف با کلاه بافت مردانه

استایل مردانه رسمی: به هیچ وجه نباید کلاه به سر وارد مجلس عروسی یا جلسه‌ی اداری شوید. اما این بدان معنا نیست که نمی‌شود با کلاه بافت رسمی شد. مخصوصا در زمستان یک کلاه بافت و پالتو بهترین لباس شما خواهند بود. کلاه‌ های کشباف مناسب‌ترین نوع کلاه بافت در این رده محسوب می‌شود.

استایل مردانه روزمره: در حال حاضر کاپشن برای مردان آیتم خیلی محبوبی است و برای یک استایل روزمره و کلاه بافت بسیار مناسب می‌باشد. کاپشن را با پیراهن طرح‌دار و پلیور یقه هفت یا گرد بپوشید تا لباسی کاملا مناسب زمستان داشته باشید. با اضافه کردن شال گردن و دستکش آماده‌اید تا به استقبال روزهای سردتر و سردتر بروید.

کلاه بافت روزمره

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “هودی مردانه و چند سبک پوشیدن آن” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

اشتباهات در پوشش که شما را پیرتر نشان می‌دهد!

باید سعی کنید جوری لباس بپوشید که هم خودتان را بیان کنید هم احساس راحتی داشته باشید. هر چه…