۸ نکته برای خوش تیپی مردان در پاییز

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سرمای پاییز را از هم اکنون می‌توان حس کرد و کم‌کم باید بـه فکر فصل جدید، آب و هوای جدید و تیپ پاییزی مردانه جدید باشیم.
تیپ پاییزی مردانه

شاید شما هم مانند تمام مردان خوش لباس دیگر علاقه‌مند به دنبال کردن مد باشید، و در فصل پاییز و زمستان دنبال راهنمای مناسب برای لباس پوشیدن می‌گردید. می‌توانید به کمک این ۸ نکته در این فصل تیپ پاییزی مردانه مناسب را انتخاب کنید. پس تا انتهای این مطلب با مجله دلتا همراه باشید.

نکته های پیشنهادی برای تیپ پاییزی مردان

سبز تیره: رنگ‌های مورد علاقه اکثر مردان خوش تیپ مشکی، سرمه‌ای و خاکستری است. اگر می‌خواهید جسارت بیشتری از خود نشان دهید و متفاوت باشید از رنگ سبز تیره استفاده کنید.

پیراهن سبز صدری

پارچه مخمل: می‌توانید به جای استفاده از کت و شلوار یک دست مخمل، از کت تک مخمل ساده یا مخمل کبریتی به تنهایی استفاده کنید و آن را با یک شلوار پارچه‌ای مناسب بپوشید.

پارچه مخمل

سفید: از آنجا که برف و سفیدی نماد زمستان است، استفاده از انواع سایه‌های رنگ سفید و کرم در این فصل بسیار مورد توجه مردان خوش لباس است.

رنگ سفید

نوستالژی: برخی از مدها که در گذشته بسیار محبوب بوده‌اند امروزه مجددا مد می‌شوند. برخی از لباس‌ها حتی اگر دیگر مد هم نباشند می‌توانند به یک نوستالژی از دوره‌ای خاص تبدیل شوند بدون آنکه بد و دمده به نظر برسند. می‌توانید برای آنکه شبیه به دیگران نباشید و تیپ پاییزی مردانه خاص داشته باشید از استایل نوستالژی کمک بگیرید.

نوستالژی

بافت: بافت‌ها معمولا ریسک کمتری دارند و نیازی نیست برای پوشیدن آن احتیاط کنید، زیرا برای هر سن مناسب هستند.

کت و شلوار رنگی: رنگ های پاییزه با هر تن پوستی هماهنگ هستند. همچنین غیر از پوشیدن کت و شلوار با کراوات می‌توانید از کت و شلوار اسپرت با تی‌شرت برای تیپ پاییزی مردانه استفاده کنید.

لباس های آزاد: برای افراد لاغر گزینه بسیار مناسبی هستند. لباس‌های آزاد می‌توانند شامل شلوار آزاد، پیراهن، پولیور، کاپشن و هر چیزی بشوند و تیپ پاییزی مردانه شما را دگرگون کنند.

لباس های آزاد

پیراهن‌های گرافیکی: شاید به نظر برسد اینجور پیراهن‌ها بیشتر در تابستان استفاده می‌شوند اما می‌توانید آن را زیر کاپشن بپوشید و تیپ پاییزی مردانه زیبایی داشته باشید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “چند اکسسوری مهم برای هر مرد امروزی” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

قبل از دکره کردن مو به این نکات توجه کنید

بلوند کردن مو یکی از روش‌های روشن نمودن موها است که در بین خانم‌ها طرف‌داران زیادی دارد. …