خانه مد و زیبایی انتخاب لباس زنانه مناسب با رنگ پوست

انتخاب لباس زنانه مناسب با رنگ پوست

۰
0
برای هر فرد گروه خاصی از رنگ‌ها وجود دارد که باعث می‌شود زیبا به نظر برسد و برعکس، رنگ‌هایی وجود دارد که باعث می‌شود ظاهری بد داشته باشند.
لباس با رنگ پوست

هر فردی رنگ مورد علاقه خود را دارد، اما رنگی که به آن علاقه دارید ممکن است بهترین رنگ ممکن برای لباس شما نباشد. در این مطلب مجله دلتا اصول انتخاب لباس زنانه مناسب با رنگ پوست را شرح خواهیم داد.

اصول انتخاب لباس زنانه مناسب با رنگ پوست

نحوه انتخاب لباس زنانه مناسب با رنگ پوست یک هنر است. اگر شما پولدارترین فرد جهان باشید و گرانترین لباس‌های دنیا را هم در کمد خود داشته باشید، اما ندانید که کدام لباس مناسب ویژگی‌های ظاهری شماست، همه چیز خراب می‌شود! در نتیجه، بسیار مهم است که به جزئیات با دقت نگاه کنید و بدانید که ترکیب کردن رنگ لباس‌ها و انتخاب رنگ درست چه کار حساس و مهمی است.

مشخصات رنگ پوست خود را پیدا کنید

ته رنگ پوست‌تان را تشخیص دهید. با اینکه تفاوت رنگ زیادی بین پوست‌های مختلف وجود دارد، فقط دو ته رنگ پوست وجود دارد: گرم و سرد. پوست گرم رنگ نارنجی یا زرد دارد، در حالیکه پوست سرد رنگ آبی یا صورتی دارد. به رنگ‌های مچ دست یا کف دست‌تان نگاه کنید. افرادی که ته رنگ پوست گرم دارند رگ‌هایشان به رنگ سبز دیده می‌شود، در حالیکه افرادی که ته رنگ پوست سرد دارند، رگ‌های دست‌شان آبی یا بنفش است.

اصول انتخاب لباس زنانه مناسب با رنگ پوست

به علاوه ته رنگ پوست، رنگ اصلی پوست شما نیز می‌تواند مشخص کننده این باشد که چه خانواده‌ای از رنگ‌ها به شما می‌آید. اگر پوستی تیره دارید، رنگ‌های نارنجی و زرد سیر همیشه عالی به نظر می‌رسند، حتی اگر ته رنگ پوست‌تان سرد باشد.

لباس مناسب رنگ پوست روشن

 افرادی که معمولا موی روشن و رنگ چشم آنها سبز، آبی، خاکستری یا قهوه‌ای روشن است بهتر است رنگی را به کار ببرند که با رنگ پوستشان تضاد داشته باشد. به طور مثال رنگ‌های مناسب این گروه شامل آبی ملایم، قهوه‌ای بژ، آبی سیر و هر رنگی غیر از سفید است. رنگ‌های نامناسب این افراد قرمز، صورتی، نارنجی، زرد و ارغوانی است. به طور کلی از رنگ‌های تند و روشن استفاده نکنند تا تضاد کافی با رنگ پوست به وجود آید.

رنگ پوست روشن

لباس مناسب رنگ پوست معمولی

افرادی که دارای پوست‌های معمولی (نه تیره و نه روشن) هستند می‌توانند تقریبا از هر رنگ لباسی استفاده کنند. تنها رنگ‌هایی را که این گروه اصلا نباید به کار برند رنگ‌های نزدیک به رنگ پوست‌شان است.

لباس زنانه مناسب با رنگ پوست

لباس مناسب رنگ پوست تیره

 لباسی انتخاب کنید که با رنگ‌های تیره مغایرت داشته باشد. این مغایرت چهره را از یکنواختی بیرون می‌آورد و باعث جذابیت بیشتر فرد می‌گردد. رنگ‌های سفید، صورتی، آبی روشن، خاکستری روشن و خاکی بپوشید. از رنگ‌های مشکی،  قهوه‌ای، سرمه‌ای کم‌تر استفاده کنید و رنگ‌های  فیروزه‌ای و نعنایی را هم فراموش کنید.

لباس با رنگ پوست تیره

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “چگونه سبک لباس پوشیدن خود را پیدا کنیم؟” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

۷ روش تضمین شده برای تمیز کردن کفش سفید

چگونه کفش سفید را تمیز کنیم؟ چطور جلوی زرد شدن لژ کفش را بگیریم؟ و…  وقتی کفش‌ سفید می‌پوش…