خانه مد و زیبایی پاییز امسال چه شلواری بپوشیم؟

پاییز امسال چه شلواری بپوشیم؟

۰
0
هیچ چیزی مانند پوشیدن یک شلوار شیک استایل شما را کامل نمی‌کند و به شما اعتماد به نفس نمی‌دهد. شلوار مناسب پاییز امسال را در مجله دلتا ببینید.

هیچ چیزی مانند پوشیدن یک شلوار شیک استایل شما را کامل نمی‌کند و به شما اعتماد به نفس نمی‌دهد. شلوار از مهم ترین بخش های استایل خانم‌ها محسوب می‌شود.پاییز امسال چه شلواری بپوشیم؟ در این متن مجله دلتا شلوار‌ مناسب پاییز را بررسی می‌کنیم.

شلوار مناسب پاییز ، دمپا گشاد رنگی

اگر از استایل‌های زنده، رنگارنگ و در عین حال شیک را دوست دارید، حتما سراغ این نوع شلوار بروید. به یاد داشته باشید که این شلوار باید فاق بلند (تا بالای کمر) باشد و همچنین در قسمت بالا مقداری جذب و تنگ باشد تا ظاهری زیبا داشته باشد.

شلوار دمپاگشاد

شلوار مناسب پاییز ، چهارخانه فیت

اگر به استایل کلاسیک علاقه دارید، این شلوار برای شما بهترین گزینه است. شلوار چهارخانه بهتر است فیت تن باشد و بلندی آن تا مچ باشد.

شلوار چهارخانه

شلوار کشی جذب ساده

اگر به سمت استایل‌های‌ تک رنگ (مونوکروم) و مینیمال گرایش دارید. برای تقویت بعد مینیمال ظاهر خود رنگ مشکی این شلوار را پیشنهاد می‌کنیم.

شلوار مشکی تنگ

شلوار مناسب پاییز ، جین رنگی جذب

اگر علاقه دارید که ظاهری کژوال داشته باشید، جین رنگی انتخاب مناسبی است. لازم نیست در ست کردن رنگ‌ها حساسیت زیادی به خرج بدهید. جین سفید و بافت یا مانتویی طوسی با کیف و کفش رنگ خنثی، ست کنید.

شلوار جین رنگی

شلوار چرم طرحدار

برای استایل‌ جسورانه یا به اصطلاح «اجی»، این شلوارها مناسب هستند. برای داشتن استایل اسمارت کژوال نیز کاملا قابل استفاده است. شلوارهای چرم معمولا با بوت و نیم بوت بسیار جذاب و هماهنگ هستند.

شلوار مناسب پاییز ، مام استایل

شلوارهای مام استایل و یا شلوارهایی که پایین آن تا شده‌ است، بسیار مناسب ست شدن با لباس‌های پاییزی هستند. این شلوارها را می‌توانید با مانتو، بافت ست کنید. ست کردن شلواری مشکی با پیراهن راه راه و مانتو جلوباز رنگ خنثی بر روی آن بسیار هماهنگ و زیبا است.

شلوار مام استایل

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر “جدیدترین مدل های لباس پاییزی زنانه” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

چگونه بوت مردانه را با شلوار جین ست کنیم؟

از آنجا که این استایل، تنوع زیادی دارد، بسیار مناسب موقعیت‌های اجتماعی مختلف است؛ از کت چر…