نکاتی در ظاهر آقایان که جلب توجه می‌کنند!

۲۶
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بدون شک یکی از نکات مهم در ظاهر آقایان اعتمادبه‌نفس است. اما کمی رسیدگی به استایل و ظاهر باعث می‌شود جذاب‌تر به نظر برسید.
نکات مهم لباس آقایان

درست است که خانم‌ها به جزئیات توجه خیلی زیادی دارند و حواس‌شان تقریبا به همه موارد استایل آقایان هست. اما در این میان، نکات مهم در ظاهر آقایان وجود دارد که بیش از هر چیز دیگری و تقریبا در همان نگاه اول، توجه خانم‌ها را به خود جلب می‌کند. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

نکات مهم در ظاهر آقایان، لباس فیت

فیت‌بودن یعنی اندازه بودن لباس، بسیار مهم است. یعنی نه گشاد بودن لباس و نه تنگ بودن آن. لباس حتی اگر اورسایز باشد، نباید بر تن زار بزند و باز هم بعضی قسمت‌های آن مانند سرشانه‌ها باید اندازه باشد. بنابراین چه برای استایل رسمی و چه برای استایل‌های راحت‌تری مثل کژوال، لباس فیت را انتخاب کنید.

نکات مهم در ظاهر آقایان لباس

کفش

کفش از مهم‌ترین نکات در ظاهر آقایان است که خانم‌ها توجه زیادی به آن دارند. این حرف بدان معنی نیست که کفش حتما باید گران‌قیمت یا از چرم اصل باشد. تنها کافی است کاملا با استایل ست باشد و درضمن کفش‌تان همیشه تمیز و سالم و واکس‌خورده باشد.

نکات مهم در ظاهر آقایان کفش

نکات مهم در ظاهر آقایان، مدل مو

واقعا اگر هر ماه هزینه زیادی بپردازید تا مدل مویی مناسب و جذاب داشته باشید، کار نادرستی نکرده‌اید. مدل مو از اولین نکات مهم در ظاهر آقایان است که در صورت، جلب‌توجه می‌کند. مدل مو باید با فرم صورت هم‌خوانی داشته باشد. از طرفی اگر مو جوگندمی است، بهتر است که زحمت رنگ کردن موها را به خود ندهید، چون معمولا بیشتر خانم‌ها از رنگ جوگندمی موی آقایان خوششان می‌آید.

اکسسوری (کیف پول، کمربند و ساعت)

پیش از هرچیزی توجه خانم‌ها را اکسسوری به خود جلب می‌کند؛ ‌بخصوص ساعت. کمربند و کیف‌پول هم به‌هیچ عنوان نباید کهنه و پوست‌پوست باشد. بهتر است که کمربند و کیف پولی ساده، اما درعین‌حال شیک انتخاب کنید.

نکات مهم در ظاهر آقایان، رنگ لباس‌

رنگ لباس بسیار مهم است. ایرادی ندارد اگر آقایان لباس رنگ روشن بپوشند اما بهتر است که موقعیت، سن، رنگ‌پوست و ست بودن رنگ‌ها را با یکدیگر نیز درنظر بگیرند.

رنگ لباس باید با رنگ پوست هم‌خوانی داشته باشد. یک نکته مهم اینکه خانم‌ها به چشم‌ها توجه زیادی می‌کنند، بنابراین رنگی که چشمان شما را جذاب‌تر نشان بدهد، بهترین انتخاب است.

نکات مهم در ظاهر آقایان رنگ

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب اصول خوش استایلی مخصوص مردان خوش تیپ را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

کرم مرطوب‌کننده را در خانه بسازید

کرم مرطوب‌کننده یکی از مهم‌ترین کرم‌های مراقبت از پوست است. منتها متأسفانه کرم‌های مرطوب‌ک…