خانه مد و زیبایی ۵ پیشنهاد برای لباس اداری خانم ها

۵ پیشنهاد برای لباس اداری خانم ها

۰
0
در همه جای دنیا لباس اداری مناسب برای محل کار، فرم کاملا مشخص و از پیش تعریف شده‌ای دارد. هر چه قدر محل کار رسمی‌تر باشد، نوع پوشش و لباس نیز رسمی و فرمال‌تر می‌شود.
لباس اداری خانم ها

اگر شما هم جزو خانم‌هایی هستید که هر روز به سر کار می‌روید، حتما بارها این سوال را از خود پرسیده‌اید که “امروز برای سر کار چه لباسی بپوشم ؟” و بسیاری از اوقات با خستگی و دلزدگی از این سوال تکراری به سراغ لباس‌های تکراری رفته و روز کاری بی‌رنگ و رمقی را شروع کرده‌اید. لباس اداری خانم ها را در مجله دلتا ببینید.

لباس اداری خانم ها چه مدلی است؟

در همه جای دنیا لباس اداری مناسب برای محل کار، فرم کاملا مشخص و از پیش تعریف شده‌ای دارد. هر چه قدر محل کار رسمی‌تر باشد، نوع پوشش و لباس برای کارمندان و کارکنان آن جا نیز رسمی و فرمال‌تر می‌شود. محیط‌های اداری در کشور‌ما به دو دسته رسمی و نیمه رسمی تقسیم می‌شوند. به جز محل‌های کار رسمی که در بیشتر مواقع خانم‌ها ملزم به پوشیدن لباس اداری رسمی هستند، بقیه فضاهای کار حالت نیمه رسمی دارند و با برنامه ریزی و چند دست لباس کژوال و یا نیمه کلاسیک می‌شود چند ست مختلف لباس اداری خانم ها را آماده کرد که ترکیب رنگی دلنشینی دارند.

برای لباس اداری چه چیزهایی را بپوشید؟

فرقی نمی‌کند که کجا کار می‌کنید و چه اندازه محیط کاری غیر رسمی دارید. تجربه ثابت کرده اگر تا اندازه‌ای رسمی‌تر از محیط کاری لباس بپوشید، شیک‌تر و آراسته‌تر خواهید بود. چند دست لباس اساسی نیاز دارید که جنس خوبی دارند و زود دفرمه نمی‌شوند، با خیلی از لباس‌های ست می‌شوند و به شما می‌آیند و از پوشیدن آن حس خوبی دارید. می‌توانید آن‌ها را چندین بار بپوشید و همیشه هم مرتب و خوش تیپ به نظر برسید. در واقع یک تکه از لباس را بدون تکراری به نظر رسیدن چندین بار در استایل خود استفاده می‌کنید.

ست اول:

لباس اداری ست اول

ست دوم:

لباس اداری ست دوم

ست سوم:

لباس اداری ست سوم

ست چهارم:

لباس اداری ست چهارم

ست پنجم:

لباس اداری ست پنجم

 

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “کاربردی ترین آیتم های پوشیدنی هر فصل” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

اشتباهات در پوشش که شما را پیرتر نشان می‌دهد!

باید سعی کنید جوری لباس بپوشید که هم خودتان را بیان کنید هم احساس راحتی داشته باشید. هر چه…