ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا اپلیکیشن مجله دلتا را دانلود کنید
خانه گزارش های ملکی خانه‌های گران در جنوب تهران

خانه‌های گران در جنوب تهران

۰
0
قیمت‌گذاری روی خانه و آپارتمان در مناطق جنوبی و بعضا میانی پایتخت مسیر تورم را پیش گرفته است.
قیمت روز خانه در تهران
نگاهی به قیمت روز خانه در تهران حکایت از تغییر محدوده جغرافیایی تورم ملکی در پایتخت دارد به این صورت که برخلاف گذشته، اکنون قیمت ملک در مناطق جنوبی و میانی شهر تهران با رشد قابل‌ملاحظه‌ای روبرو شده است. این در حالیست که در چند ماه گذشته سهم عمده تورم ملکی ماهانه به آپارتمان‌های عرضه شده در مناطق شمالی پایتخت مربوط می‌شد.
به گزارش مجله دلتا بررسی میدانی آگهی‌های عرضه شده به ۲۲ منطقه پایتخت طی چندماه گذشته حاکی از آن است که مناطق جنوبی و بعضا میانی گوی سبقت را از این مناطق ربوده‌اند. این روند در آمارهای رسمی بانک‌ مرکزی نیز به خوبی قابل مشاهده و تایید است. به این ترتیب، بخشی از مالکان خانه‌های عرضه شده به بازار مسکن تلاش دارند قیمت پیشنهادی خود را به میانگین قیمت مسکن در پایتخت نزدیک کنند.
مطابق با گزارش رسمی که بانک ‌مرکزی از تحولات بازار مسکن در پایان فصل تابستان منتشر کرده، هم‌اکنون میانگین هر متر مربع آپارتمان مسکونی در شهر تهران از کانال ۲۴ میلیون تومان عبور کرده است.
در جدول زیر قیمت روز خانه در تهران و با سن بنای کمتر از ۲۰ سال ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

آپارتمان-کمتر-از-20-سال

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب “قیمت پاییزی خانه و آپارتمان در تهران” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

رشد ۴۰ درصدی تسهیلات بخش مسکن

بررسی‌ها نشان می‌دهد در نیمه نخست سال جاری، حدود 39.4 هزار میلیارد تومان تسهیلات بخش مسکن …

پیشنهاد سردبیر

ممنوع المعامله

چه کسانی ممنوع المعامله هستند؟

اشخاص ممنوع المعامله به کسانی گفته می‌شود که از انجام دادن معامله یا مداخله در اموال خود به طور کلی یا نسبت به موردی خاص توسط قانون‌گذار منع شده‌اند.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر
وب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملک