دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

خانه‌های گران در جنوب تهران

۰
0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
قیمت‌گذاری روی خانه و آپارتمان در مناطق جنوبی و بعضا میانی پایتخت مسیر تورم را پیش گرفته است.
قیمت روز خانه در تهران
نگاهی به قیمت روز خانه در تهران حکایت از تغییر محدوده جغرافیایی تورم ملکی در پایتخت دارد به این صورت که برخلاف گذشته، اکنون قیمت ملک در مناطق جنوبی و میانی شهر تهران با رشد قابل‌ملاحظه‌ای روبرو شده است. این در حالیست که در چند ماه گذشته سهم عمده تورم ملکی ماهانه به آپارتمان‌های عرضه شده در مناطق شمالی پایتخت مربوط می‌شد.
به گزارش مجله دلتا بررسی میدانی آگهی‌های عرضه شده به ۲۲ منطقه پایتخت طی چندماه گذشته حاکی از آن است که مناطق جنوبی و بعضا میانی گوی سبقت را از این مناطق ربوده‌اند. این روند در آمارهای رسمی بانک‌ مرکزی نیز به خوبی قابل مشاهده و تایید است. به این ترتیب، بخشی از مالکان خانه‌های عرضه شده به بازار مسکن تلاش دارند قیمت پیشنهادی خود را به میانگین قیمت مسکن در پایتخت نزدیک کنند.
مطابق با گزارش رسمی که بانک ‌مرکزی از تحولات بازار مسکن در پایان فصل تابستان منتشر کرده، هم‌اکنون میانگین هر متر مربع آپارتمان مسکونی در شهر تهران از کانال ۲۴ میلیون تومان عبور کرده است.
در جدول زیر قیمت روز خانه در تهران و با سن بنای کمتر از ۲۰ سال ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

آپارتمان-کمتر-از-20-سال

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب “قیمت پاییزی خانه و آپارتمان در تهران” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

تبلیغات

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر