خانه مد و زیبایی جوراب رنگی و طرح دار بپوشید

جوراب رنگی و طرح دار بپوشید

۰
0
اگر فکر می‌کنید جوراب رنگی و طرح دار فقط برای بچه هاست و کل جوراباتون مشکی و طوسیه، پیشنهاد میکنیم که این مقاله از دست ندهید.

اگر فکر می‌کنید جوراب رنگی و طرح دار فقط برای بچه هاست و کل جوراباتون مشکی و طوسیه بهتره این مقاله رو بخونید تا بیشتر با روش ست کردن جوراب ها با استایل های مختلف آشنا بشید. پس با مجله دلتا همراه باشید.

تا چند سال پیش شلوار‌های بلندی که روی کفش تا می‌خوردند ترند بودند و کلی طرفدار داشتن با این شلوار‌ها تقریبا می‌شود گفت جوراب بی‌اهمیت بود.

جوراب های رنگی و طرح دار

زمانی که شلوارهای کاپری (کوتاه) دوباره به دنیای مد برگشتند کتانی‌های ساق کوتاه دوباره روانه بازار شدند. این کتانی‌ها رو اکثرا با جوراب‌های ساق کوتاه می‌پوشیدند که اصلا قابل رویت نبودند.

برای جذابیت بیشتر استایل، استایلیست‌ها جوراب‌های بلندی رو پیشنهاد کردن که حدفاصل بین قسمت پایین شلوار تا کتانی رو بپوشاند. ابتدا این جوراب‌ها تک رنگ و ساده بودند ولی زمانی زیادی نگذشت که برند‌های مطرح جوراب طرح های ریز و هیجان انگیزی برای این جوراب‌ها در نظر گرفتند. برای ساختن یک استایل جسورانه و خاص می‌توانید این جوراب ها را با شلوار کاپری و کتانی‌های ساق کوتاه بپوشید.

جوراب رنگی مردانه

اوایل فقط جوانان و نوجوانان از جوراب هاب رنگی رنگی استقبال کردند و کمی زمان برد تا این سبک بقیه افراد جامعه رو تحت تاثیر قرار دهد.

خانم‌ها همین جوراب‌های ساق بلند رنگی رو با کفش‌های پاشنه‌دار پوشیدند. (البته نه همه خانم ها، این سبک بیشتر در فشن‌شو‌ها و هفته‌های مد دیده میشد)

جوراب رنگی و طرح دار با کت و شلوار

این جوراب‌ها کم کم، آقایان کت و شلوار پوش رو هم شیفته خود کرد. البته تنها زمانی جوراب آقایان دیده میشد که جایی بشینند.

جوراب و کت شلوار

جوراب طرح دار سیاستمداران

این استقبال فقط از جانب مردم عادی نبود و سیاستمداران هم جوراب رنگی پوشیدند.

جوراب سیاستمداران

جوراب رنگی رنگی به استایلتون جلوه خاص می‌دهد و مثل خاکستری و مشکی کسل کننده نیستید!

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “کفش مناسب با شلوار جین” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

چند روش برای پوشیدن لباس اورسایز خانم ها

هیچ قانونی در لباس پوشیدن وجود ندارد و تنها چیزی که در هر استایلی، بی قید و شرط باید از آن…