خانه دکوراسیون از دیوارها ساده نگذرید!

از دیوارها ساده نگذرید!

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ایده‌ها، در ساده‌ترین چیزها خودشان را پنهان می‌کنند.
تزیین دیوار ساده

ایده‌هایی برای دیوارهای ساده

حتما نباید ایده‌ها برای شما هزینه به بار بیاورند. ایده جالب در طراحی دکوراسیون داخلی غالبا در دسترس‌ترین ایده‌های ممکن است که با وسایل موجود و در دسترس‌ به راحتی قابل اجرا است. توصیه می‌کنیم این ایده‌های تزیین دیوار ساده و منحصر به فرد را از دست ندهید و با این بخش از مجله دلتا همراه باشید.

از تکه‌های اضافه کاغذ دیواری استفاده کنید

حتما نباید کل دیوارهای خانه را با کاغذ دیواری طراحی کنید. اگر چند متر کاغذ دیواری در خانه باقی مانده است به راحتی می‌توانید قاب روی دیوار را با آن تزیین کنید. اگر روی دیوار قاب‌های گچ بری شده نیست می‌توانید تنها روی تکه‌ای از دیوار یا هر قسمتی که بهتر است کاغذ دیواری را نصب کنید. استفاده از این روش یک تحول خوب و منحصر به فرد، در سبک دکوراسیون منزل ایجاد می‌کند.

دیزاین دیوار

کار متفاوت دیگری که می‌توانید با کاغذ دیواری انجام دهید این است که چند تابلو با طرح و رنگ‌های منحصر به فرد بسازید، و روی دیوارهای ساده خانه که خالی مانده است، نصب کنید. چند تکه کاغذ دیواری در طرح و رنگ‌های مختلف کفایت می‌کند.

پارچه و قالیچه‌های تزیینی روی دیوار نصب کنید

اگر کاغذ دیواری در اختیار ندارید می‌توانید از خرد پارچه‌های موجود در خانه استفاده کنید. پارچه‌هایی که دارای طرح‌های پر زرق و برق‌اند و دوخت‌های خاصی روی آنها زده شده را می‌توانید به شکل خلاقانه‌ای در کنار هم بدوزید.

دکور دیوار

البته اگر پارچه‌هایی با طرح پوست حیوانات در منزل دارید، به راحتی می‌توانید چند تابلو تزیینی شیک برای اتاق نشیمن‌ طراحی کنید. حتی برای این کار می‌توانید از هنرهای دست‌دوزی‌ روی پارچه برای زیباتر شدن تابلوهای دست ساز بهره ببرید.

کارت پستال

یک روش جذاب و کاملا متفاوت این است که دیوار ساده را با استفاده از کارت پستال‌های یادگاری که در این چند سال جمع کرده‌اید، تزیین کنید. می‌توانید کارت پستال‌ها را درون قاب‌های یک شکل بگذارید و در کنار هم نصب کنید یا با چسب‌های مناسب به جای استفاده از میخ به دیوار بچسبانید.

 ایده های تزیین دیوار

دیوار را با قاب عکس تزیین کنید

استفاده از قاب عکس‌ها و تابلوهای تزیینی و حتی لوح‌های تقدیری که به مرور کسب کرده‌اید، یکی از عناصر الهام بخش و انرژی دهنده برای تزیین دیوار ساده به شمار می‌رود.

پیشنهاد مطالعه : برای آشنایی با نکات و مطالب دکوراسیون “فضاهای پرت خانه را رها نکنید!” را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

تغییر دکوراسیون اتاق غذاخوری با اقدامات ساده

اتاق غذاخوری در برخی از خانه‌ها می‌تواند بر اساس ساختار معماری خانه، به عنوان یک اتاق مستق…