خانه مد و زیبایی چگونه سبک لباس پوشیدن خود را پیدا کنیم؟

چگونه سبک لباس پوشیدن خود را پیدا کنیم؟

۰
0
سبک لباس پوشیدن بیشتر برای این است که اثری بلند مدت بر ذهن دیگران بگذارید و این شاید بیشتر از منحصر‌به‌فرد بودن اهمیت داشته باشد.
سبک لباس پوشیدن

 پیدا کردن سبک لباس پوشیدن منحصر‌به‌فرد خود اغلب می‌تواند سخت‌ترین کار ممکن باشد. برای تصمیم گیری بهتر لازم است برای مدتی طولانی در آینه به خود نگاه کنید، پیش از آنکه استایل شخصی خود را در معرض نمایش بگذارید. با مجله دلتا همراه باشید.

سبک لباس پوشیدن و شکل بدن

نمی‌توانید سبک لباس پوشیدن شخصی خود را بیابید بدون آنکه شکل بدن خود را به خوبی بشناسید. تنها با این شناخت است که می‌توانید لباسی مناسب برای خود انتخاب کنید. بهتر است به جای انتخاب لباسی که دوست دارید، خوب خودتان ارزیابی کنید و لباس مناسب را برگزینید. لباس مناسب با توجه به شکل بدن تان شما را زیباتر جلوه می‌دهد.

سبک لباس

برای اقلام گرانبها هزینه کنید

اقلام خاصی وجود دارند که ممکن است گران قیمت باشند اما سالها برای شما باقی خواهند ماند. اکسسوری‌هایی مثل یک کیف خوب، یک ساعت مچی شیک، عینک آفتابی و یک کفش پاشنه بلند ممکن است قیمت بسیار بالایی داشته باشند اما نکته مهم این است که شما می‌توانید آنها را با هر لباسی ست کنید.

سبک لباس پوشیدن که امضای شما می‌شود

این که شما لب های قرمز را می‌پسندید یا عینک آفتابی مشکی و یا اینکه دوست دارید چطور موهای زیبای داشته باشید، بسیار مهم است که می‌تواند تبدیل به مشخصه و امضای خاص شما شود. چیزی که با آن مردم شما را حتی از فاصله دور هم تشخیص دهند.

سبک خودت

رنگ پوست

تشخیص رنگ پوست و شناخت رنگ‌هایی که با آن مطابقت دارد می‌تواند تعیین کننده برای سبک لباس پوشیدن باشد. ممکن است شما عاشق رنگ قرمز تیره باشید اما شاید آن رنگ برای شما مناسب نباشد.

اقلامی که دوست ندارید

هنگامی که در حال کشف استایل شخصی و پیدا کردن اقلامی که دوست دارید هستید ممکن است با مواردی هر چند معدود مواجه شوید که از آنها تنفر دارید. به طور مثال اگر اهل پوشیدن لباس های فانتزی نیستید بهتر است لباس های زیادی خاص را از فهرست خود حذف کنید. این فرآیند حذف کردن موجب می شود شما سریع تر به سبک لباس پوشیدن خود دست پیدا کنید.

استایل خودت

کمد لباس و استایل شخصی

شاید ناخواسته و پیش از آن که فکر کرده باشید استایل شخصی خود را ساخته‌اید، یا ممکن است بعضی از لباس‌ها در ساخت سبک لباس پوشیدن جدید مفید باشند. اگر شما به خلق یک استایل شخصی برای خود تمایل دارید، لازم است که کمد لباس‌تان را بازسازی کنید. مواردی که منحصر‌به‌فرد هستند را برای خود نگاه دارید و موارد دیگر را به دیگران اهدا کنید. شاید این کار به شخص دیگری در این روند کمک کند.

سبک کمد

الگو

برای اینکه سبک لباس پوشیدن را راحت تر پیدا کنید، به دنبال کسی باشید که دست کم از نظر ظاهری به استایلی که شما دوست دارید شباهت داشته باشد. رمز موفقیت این است که به هیچ عنوان از کسی به طور کامل کپی نکنید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “چند آیتم ضروری کمد خانم ها” را مطالعه کنید.

 

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

چگونه بوت مردانه را با شلوار جین ست کنیم؟

از آنجا که این استایل، تنوع زیادی دارد، بسیار مناسب موقعیت‌های اجتماعی مختلف است؛ از کت چر…