چه کفشی را با شلوار جین ست کنیم؟

۱۰
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برای بیشتر خانم‌های جوان، این پرسش که کفش مناسب با شلوار جین چیست، دغدغه‌ای همیشگی بوده است. زیرا می‌توان شلوار جین را برای هر مناسبتی پوشید.
کفش مناسب با شلوار جین

یقینا پوشیدن شلوار جین برای بیشتر خانم‌ها، استایلی محبوب و جذاب است که هیچ وقت از مد نمی‌افتد. به این دلیل که می‌توان شلوار جین را برای هر مناسبت یا موقعیتی به تن کرد. مدل‌های مختلف کفش ست با شلوار جین را در مجله دلتا ببینید.

شلوار جین با کفش پاشنه بلند

ترکیب شلوار جین تنگ و پاره با کفش پاشنه بلند، استایلی است که هرگز از آن خسته نخواهید شد. انتخاب کفش پاشنه بلند در هر نوعی از پاشنه پهن گرفته تا ظریف، از بندی گرفته تا جلو باز، بهترین استایلی است که یک دختر جوان و زیبا می‌تواند با شلوار جین بپوشد.

پاشنه بلند

شلوار جین با صندل بندی

صندل‌های بندی به خوبی با شلوار جین ست می‌شوند، حتی اگر ساده‌ترین مدل‌های آن را داشته باشید. بنابراین اگر دلیل خاصی برای پوشیدن صندل با شلوار جین ندارید، آن‌ها با هم در فصل تابستان فوق‌العاده شیک‌اند.

کفش کالج ساده و کژوال

پوشیدن کفش کالج با شلوار جین، استایلی ساده و بی‌نقص است. این نوع از کفش‌ها معمولا سبکی کژوال (معمولی) دارند و برای موقعیت‌های نه چندان رسمی مناسب هستند.

کفش کالج

نیم‌بوت و بوت بلند، کفش ست با شلوار جین

یک جفت بوت زنانه کلاسیک، تقریبا با همه نوع شلوار جینی ست می‌شود، به ویژه زمانی که شلوار جین آبی کلاسیک به پا دارید. نیم‌بوت زنانه جیر قهوه‌ای یا نیم‌بوت چرم مشکی با پاشنه ظریف و بلند، استایلی فوق‌العاده جذاب و منحصر به فرد است. بوت بلند (تا بالای زانو) جیر مشکی با شلوار جین آبی کلاسیک، ترکیب بسیار زیبا و جذابی به شما می‌دهد.

شلوار جین با کتانی سفید

هر خانمی حداقل یک جفت کتانی سفید دارد، که با شلوار جین؛ انتخابی بی‌چون و چرا است. خانم‌هایی که از پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند خسته شده‌اند و تمایل زیادی برای پوشیدن کتانی دارند، کتانی سفید بهترین گزینه برای استایل زنانه است. کفش‌‌های سفید کلاسیک، با همه نوع شلوار جینی ست می‌شود.

کتونی سفید

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی مطلب  نباید‌هایی که درباره لباس سفید باید بدانید را مطالعه کنید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

این پیراهن‌ها تابستان امسال مد شده‌اند

در میان تمام لباس‌های تابستانه، پیراهن های تابستانه در طرح‌ها و مدل‌های جذاب یک چیز دیگر ه…