خانه مد و زیبایی پوشش مناسب برای خانم هایی با شکم بزرگ!

پوشش مناسب برای خانم هایی با شکم بزرگ!

۳
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
شکم بزرگ یکی از بزرگترین دغدغه ها برای خانم ها است و همیشه برای انتخاب مدل لباس دچار مشکل می شوند. با رعایت کردن نکات ساده می توان شکم بزرگ را زیر لباس به راحتی مخفی کرد و به فرم اندام مناسب تری رسید.
خانم هایی با شکم بزرگ

خیلی از خانم‌ها از چربی‌های دور شکم خود خوششان نمی‌آید و دوست دارند تا حد امکان آن را پنهان کنند؛ اما در آن موفق نشده و شاید حتی شکم را بزرگ‌تر نشان دهند. در متن امروز سعی می‌کنیم به نکاتی که پوشش مناسب برای خانم هایی با شکم بزرگ است، اشاره کنیم تا به شما در خرید مانتو و لباس‌های دیگر، کمک کند. پس با مجله دلتا همراه باشید.

نه به لباس تنگ

لباس‌های تنگ، توجه را به سمت ناحیه شکم جلب کرده و آن را کاملا نمایان می‌کنند. تا حد امکان سراغ مانتو، تی‌شرت و بلوزهای گشاد بروید تا توجه را از سمت ناحیه کپل و شکم دور کنید.

خانم هایی با شکم بزرگ لباس تنگ

رنگ به سلیقه خودتان

در خیلی از متن‌ها گفته می‌شود که خانم هایی با شکم بزرگ بهتر است لباس‌های تیره بپوشند. این مسئله تا حدی درست است اما به این معنا نیست که شما حق ندارید از رنگ‌های روشن و پاستلی استفاده کنید. شما می‌توانید از رنگ‌های بژ، کرمی، پسته‌ای، صورتی کمرنگ و… نیز استفاده کنید؛ اما تا حد امکان سعی کنید لباس شما تک رنگ باشد.

خانم هایی با شکم بزرگ رنگ

بلندی تا زیر زانو یا ماکسی

هر چه مانتوی شما بلندتر باشد، قدتان بلندتر دیده شده و شکمتان کم‌تر به چشم می‌آید. سعی کنید سراغ مانتوهای کوتاه‌تر از زانو نروید.

خانم هایی با شکم بزرگ مانتو بلند

حواستان به طرح باشد

حواستان به طرح لباس باشد. از لباس‌های راه راه افقی، چهارخانه و گل گلی ریز دوری کنید. در عوض سراغ مانتوهای ساده، راه راه عمودی و یا گل گلی بزرگ بروید.

شلوار فاق بلند، برای خانم هایی با شکم بزرگ

شلوارهای فاق بلند برای خانم هایی با شکم بزرگ ساخته شده‌اند زیرا مثل گن عمل کرده و شکم را جمع می‌کنند. شلوارهایی بپوشید که تا کمر فاق دارند. شلوارهای مشکی یا تیره برای این کار کاملا مناسبند. به هیچ عنوان سراغ شلوار جین فاق کوتاه نروید. البته می‌توانید از لگ‌های فاق بلند نیز استفاده کنید.

خانم هایی با شکم بزرگ شلوار

مانتو جلوباز بپوشید

بر خلاف تصور بعضی‌ها، مانتوهای جلوباز می‌توانند شکم شما را کوچک‌تر نشان دهند. خطوطی عمودی که دو طرف مانتو ایجاد می‌کنند، باعث می‌شوند بدنتان کشیده‌تر به نظر برسد. بافت‌های جلوباز نیز برای پاییز، گزینه مناسبی هستند. جایگزین مانتو در پاییز می‌تواند پالتو یا کت جلوباز باشد. حتما زیرشان لباسی گشاد بپوشید.

خانم هایی با شکم بزرگ مانتو

استفاده هوشمندانه از اکسسوری برای خانم هایی با شکم بزرگ

با استفاده از اکسسوری در نواحی دور از شکم، می‌توانید توجه‌ها را از سمت آن بردارید. برای مثال می‌توانید با مانتو مشکی‌تان، شالی با رنگ جیغ بیندازید یا از گردنبند و گوشواره‌های چشمگیر استفاده کنید. اگر پاهای زیبایی دارید نیز می‌توانید از شلوارهای تنگ و طرحدار استفاده کنید.

بیشتر بدانیم : برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “لباس‌های قرمز جذاب” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

خوشتیپ ترین مردان جهان چه کسانی هستند؟

این مردان از کشورها، قاره‌ها و ملیت‌های متفاوت هستند و تنها ویژگی مشترک آن‌ها که همه نگاه‌…