خانه مد و زیبایی قد بلند تر دیده شدن آقایان با چند نکته ساده

قد بلند تر دیده شدن آقایان با چند نکته ساده

۰
1
اگر قد کوتاهی دارید و دوست دارید اصول لباس پوشیدن را بدانید که چگونه می توان با درست لباس پوشیدن قد بلندتری داشت نکته های این مطلب را از دست ندهید
قد بلندتر دیده شدن آقایان

چند راه ساده برای بلند تر دیده شدن قد در آقایان که فرمول سخت و پیچیده‌ای هم ندارند. با گذشت سن دیگر امکان رشد قد کمتر خواهد شد ولی می‌توان با راهنمایی‌های مد و سبک پوشش اشکالات اندامی را رفع و قد را کشیده  نشان داد. با مجله دلتا همراه باشید.

 اندازه بودن لباس‌ها

اندازه بودن لباس‌ها همیشه مهم‌ترین نکته بوده و باید اولویت اول شما در انتخاب پوشاک باشد. در همین قانون مهم رازی نهفته که هیکل را زیباتر و به بلند تر دیده شدن قد در آقایان کمک می‌کند. مثلا بلیزرها باید دقیقا تا روی کمر شما باشند و آستین آن‌ها دقیقا ۱ سانت بالاتر از آستین پیراهن‌تان قرار بگیرد. همین قضیه موجب تقسیم بندی مناسب بالاتنه و مسلما کشیده نشان دادن شما می‌شود.

انتخاب پوشاک کمی تنگ و چسبان

دوره لباس‌های گشاد و بگی گذشته است. این روزها این لباس‌ها نه تنها تاثیری در بلند تر دیده شدن قد ندارند بلکه دست و پا گیر نیز هستند. به دنبال لباس‌هایی با اندازه‌ی مناسب و کمی چسبان باشید که بدن را از آن چیزی که هست کشیده‌تر نشان دهد.

لباس اندازه بدن آقایان

رنگ‌بندی برای بلند تر دیده شدن قد در آقایان

به دنبال تک رنگ بودن تیپ نباشید. در تیپتان به دنبال رنگ‌بندی‌های مختلف اما از یک خانواده باشید. کفشی با رنگ قهوه‌ای روشن به همراه بلیزر صورتی روشن و شلوار کرم و بافتی با رنگ سفید زیر بلیزر توهم بلند‌تر بودن را در چشم مخاطب ایجاد می‌کند. این مثال را برای رنگ‌بندی تیره هم می‌توانید اعمال کنید.

لباس روشن آقایان

کفش مناسب 

کفش‌های Brogue یا آکسفورد رسمی و کلاسیک را در اولویت قرار دهید. از بوت‌های ساق بلند دوری کنید که به دلیل ظاهر کشیده‌شان شما را کوتاه‌تر نشان می‌دهند. انتخاب رنگ‌بندی در کفش‌ها؛ همان تاثیری را روی کشیده نشان دادن قد در شما می‌گذارد، که رنگ‌بندی درست در لباس‌ها می‌گذارد. پس رنگ آن را نیز هماهنگ با رنگ بقیه‌ی پوشاک انتخاب کنید.

کفش مناسب آقایان

طرح لباس‌ها برای بلند تر دیده شدن قد در آقایان

این نکته را همیشه شنیده‌اید و از نظر علمی نیز اثبات شده است که راه راه‌های کشیده‌ی عمودی در بلند تر دیده شدن قد تاثیر به سزایی دارد. از راه راه‌های افقی شدیدا دوری کنید. یک پیراهن آبی سفید راه راه عمودی می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد.

پیراهن طرح دار آقایان

داخل شلوار قرار دادن پیراهن

باور نمی‌کنید ولی بلند تر دیده شدن قد در گرو رعایت همین نکته‌ی ساده نیز هست. اگر شما پاهای کشیده و کمری کوچک دارید پیراهن‌تان را روی شلوار بیندازید تا بالاتنه‌ی شما بهتر دیده شود. اگر پای شما کوتاه است و کمری کشیده‌تر دارید باید پیراهن را درون شلوار قرار دهید.

 پیراهن و شلوار آقایان

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “آشنایی با انواع تی‌شرت مردانه” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

برند های حجاب در دنیای مد

حجاب امری جا افتاده در میان بشر است و زنان مسلمان همیشه برای فعالیت‌های اجتماعی خود نیاز ب…