خانه مد و زیبایی چند آیتم ضروری کمد خانم ها!

چند آیتم ضروری کمد خانم ها!

۷
1
زمان مطالعه: 4 دقیقه
هرچند کمد لباس هرکدام از ما با توجه با سلیقه، سبک و استایل مورد علاقه‌مان با دیگری متفاوت است، اما در مواردی نیز دارای اشتراکاتی است.
لباس ضروری

بسیاری از خانم‌ها تصور می‌کنند که برای خوش استایل بودن باید لباس‌های زیادی داشته و همیشه در حال خرید باشند. اما واقعا این طور نیست خوش لباسی به سلیقه و توانایی ست کردن لباس ها با هم بستگی دارد. چند آیتم ضروری باید در کمد هر خانمی وجود داشته باشد تا بتوانید در کمترین زمان برای مهمانی‌های ناگهانی آماده شوید. با مجله دلتا همراه باشید.

پیراهن کوتاه مشکی

هیچ کمد لباسی بدون داشتن یک آیتم از این پیراهن‌ها کامل نیست. پیراهن کوتاه و ساده مشکی بی‌شک یکی از چند لباس ضروری خواهد بود که بارها و بارها می‌پوشید. بنابراین اگر برای کیفیت و جنس آن هزینه کنید ارزش دارد. جنس خوبی بخرید تا همیشه بتوانید از آن استفاده کنید.

آیتم ضروری پیراهن مشکی

لباس ضروری، شومیز سفید

شومیز یا پیراهن سفید کلاسیک هم یکی دیگر از چند لباس ضروری در کمد لبا‌س‌ هر خانمی است. هر زمانی که برای ست کردن ست‌هایتان به مشکل برخوردید می‌توانید به سراغ شومیز سفیدتان بروید.

آیتم ضروری پیراهن سفید

شلوار جین

قطعا یکی از چند لباس ضروری در کمد خانم‌ها، شلوار جین است. در انتخاب شلوار جین باید به یک نکته توجه کنید پاهای شما باید فوق العاده به نظر برسند بنابراین اگر خیلی لاغر هستید به سراغ شلوار جین‌های خیلی جذب نروید. سعی کنید همیشه چند رنگ شلوار جین در کمد لباستان داشته باشید. جین مام استایل هم یکی از گزینه‌هایی است که استایل شما را متفاوت خواهد کرد.

آیتم ضروری جین

پلیور یا هودی اورسایز

هیچ کمد لباسی بدون داشتن یک هودی یا پلیور اورسایز که در هنگام سرد شدن هوا بتوانید روی لباستان بپوشید کامل نیست. این استایل با شلوار جین، در عین حال که جذاب و زیباست، راحت هم هست.

آیتم ضروری هودی

دامن کوتاه یا میدی مشکی

دامن مشکی یکی از انعطاف پذیرترین گزینه‌هاست که در یک مهمانی شبانه یا در یک موقعیت رسمی قابل استفاده است و در هر دو صورت شیک به نظر می‌رسید. این دامن تقریبا با هر آیتم دیگری در کمد لباستان همخوانی دارد و قابل ست شدن است چه با یک تاپ ابریشمی یا با یک تی شرت ساده.

 

کت یا بلیزر مشکی

هیچ لباسی مانند یک کت مشکی نمی‌تواند استایل ساده شما را به یک تیپ فوق‌العاده تبدیل کند. کت مشکی را می‌توان هم با تیشرت و شلوار جین ست کرد و هم با پیراهن کوتاه یا دامن مورد علاقه‌تان. فقط در هنگام خرید، به فیت بودن آن بسیار توجه کنید به ویژه در قسمت سرشانه‌ها، در غیراین صورت زیبایی نخواهد داشت.

 

بارانی یک آیتم ضروری کمد خانم ها

بارانی قطعا یکی از لباس هایی ضروری است که با یک بار خریدن آن می توانید تا سال‌های سال از آن استفاده کنید. این لباس علاوه بر این که در ماه‌های زیادی از سال قابل استفاده است با هر استایل و سایزی قابلیت ست شدن را دارد. بارانی بی شک یکی از پرکاربردترین آیتم های کمد لباس‌تان خواهد بود.

آیتم ضروری بارانی

شلوار پارچه ای

شلوار پارچه‌ای هم از آن لباس‌هایی است که می توانید برای خرید آن هزینه کنید و همیشه هم به کارتان می‌آید. این شلوارها این قابلیت را دارند که استایل اسپرت شما را به یک استایل رسمی و شیک تغییر دهند.

شلوار پارچه ای

کفش پاشنه دار مشکی یک آیتم ضروری

یک کفش کلاسیک با طرح ساده و پاشنه متوسط را می‌توانید با بی‌شماری از لباس‌ها ست کنید دقت کنید از جنس با کیفیت و مرغوبی استفاده کنید که هیچ گاه شیک پوشی تان خدشه دار نشود.

آیتم ضروری کفش مشکی

آیتم ضروری، کتونی سفید

یک جفت کفش کتانی سفید را می‌توانید در پیاده روی، ورزش، همراه لباس کژوال و …. استفاده کنید.

 

نیم بوت مشکی آیتم ضروری کمد خانم ها

شما از نیم بوت مشکی خیلی استفاده خواهید کرد. می‌توانید آن‌ها را هر روز بپوشید و باز هم شیک به نظر برسید. برای این که کمی متفاوت باشید می‌توانید از مدل‌هایی که خاص ولی اغراق نشده باشند استفاده کنید.

 آیتم ضروری نیم بوت

تی شرت سفید یک آیتم ضروری

تی‌شرت سفید کلاسیک از آن دسته لباس‌هایی است که هم خانم‌ها و آقایان به یکی از آن‌ها نیاز دارد. این تی شرت را می توانید در منزل، به همراه جین، به عنوان لایه زیرین سویشرت‌ها و… استفاده کنید. که به عنوان یکی از مهم ترین آیتم ضروری کمد هر خانمی است.

آیتم ضروری تیشرت سفید

جوراب شلواری مشکی

برای خیلی از خانم‌ها نشان دادن پاهایشان در مهمانی مشکل بزرگی به نظر می‌رسد. شاید برای حل این مشکل جوراب شلواری بتواند به آن ها کمک کند؛ مشکی باشد بهتر است تا به راحتی با هر چیز ست شود.

آیتم ضروری جوراب شلواری

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “آماده شدن برای یک مهمانی مهم”را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

خرید شال و روسری بهاره!

شکل و ظاهر پوشش در گذشته متفاوت بوده و مدل شال و روسری با گذر زمان تغییر کرده است. از این …