دکوراسیون اتاق خواب بدون تخت

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
وقتی که در مورد اهمیت اتاق خواب و وسایل موجود در آن صحبت می‌کنیم، مدام در مورد اهمیت تخت خواب و جایگاه خواب افراد سخن به میان می‌آید.
اتاق خواب بدون تخت

اتاق خواب بدون تخت

تخت‌خواب یکی از جزییات اساسی هر اتاق خوابی محسوب می‌شود، اما گاهی به علت کوچک بودن فضای اتاق خواب یا دلایل شخصی امکان قرار دادن تخت‌خواب درفضای اتاق خواب مقدور نیست، بنابراین باید با ترفندهای هوشمندانه دیگری اقدام به چیدمان فضای داخلی اتاق خواب کنیم. پس با این نوشتار از مجله دلتا همراه باشید تا با ترفندهای دکوراسیون اتاق خواب بدون تخت بیشتر آشنا شویم، با ما همراه باشید.

تخت‌خواب برای اتاق خواب بدون تخت

اولین ایده که برای دکوراسیون اتاق خواب به ذهن می رسد، ساخت تختخواب است! با این کار به راحتی می‌توانید تخت خواب منحصر به فرد و کم هزینه خود را داشته باشید. اگر می خواهید تخت خواب را خود بسازید کافی است از پالت‌های چوبی استفاده کنید.

اتاق خواب

استفاده از فضای پنجره

یکی دیگر از راه‌های ایجاد فضای مناسب استفاده از فضای پنجره است. کافی است طاقچه پنجره را با کوسن‌ و تشکچه‌ها بپوشانید و فضای مناسبی برای استراحت و کتاب خواندن یا حتی گفتگو ایجاد کنید، همچنین می‌توانید از فضای زیر آن برای کتابخانه و نظم بخشیدن به سایر لوازم استفاده کنید.

استفاده از پشتی

بسیاری از ما از فضای تخت‌خواب به عنوان فضای نشستن و گفتگو یا انجام امور روزمره خود استفاده می‌کنیم، در دکوراسیون اتاق خواب با استفاده از پشتی و تشکچه‌های کوچک به سادگی می‌توانید این فضای استراحت را برای خود به وجود بیاورید.

تزیین اتاق خواب بدون تخت

اگر برای اتاق کودک خود تخت‌خواب در نظر نگرفتید، کافی است با المان‌های ساده فضای تخت‌خواب را ایجاد کنید، به سادگی می‌توانید با کمک ملحفه و پارچه‌های متنوع چادر بامزه‌ای همانند تصویر برای اتاق خواب فراهم کنید وداخل آن را با وسایل یا حتی با کمک تشکچه‌های خواب پر کنید تا از داشتنش لذت ببرند.

دکوراسیون اتاق خواب بدون تخت

استفاده از تشکچه

در دکوراسیون اتاق خواب بدون تخت می‌توانید از تشکچه‌های ساده برای فضای کف اتاق استفاده کنید و به سادگی فضایی را برای نشستن و انجام امور روزمره برای خود بسازید.

استفاده از مبل‌های شنی

مبلمان شنی یکی از مدرن‌ترین ایده‌ها برای تزیین اتاق خواب است. این مبلمان بهترین وسیله برای نشستن یا حتی خواب‌های کوتاه عصرگاهی است که به سادگی می‌توانید از آن برای دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد خود استفاده کنید.

استفاده از مبلمان تابی

استفاده از مبلمان تابی در تزیین اتاق خواب، ایده دیگری است که با کمک آن می‌توانید چهره جذابی به فضای اتاق خواب خود ببخشید. این مبلمان بهترین ایده برای اتاق خواب‌های کوچک و بدون تخت است که به سادگی به فضای داخلی نظم و ترتیب می بخشند.

پیشنهاد مطالعه : برای مطالعه بیشتر نوشتار “چیدمان خانه بدون مبل” را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

بهترین پارچه برای مبلمان منزل چه جنسی دارد؟

آیا برای مبل راحتی خود به دنبال پارچه مناسب می‌گردید؟ می‌خواهید بدانید که بهترین نوع پارچه…