استفاده از رنگ طلایی در دکوراسیون

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رنگ طلایی لوكس‌ترین رنگ دنیاست پس این طبیعی است که به دنبال استفاده از این رنگ در منزل باشید.
دکوراسیون با رنگ طلایی

دکوراسیون با رنگ طلایی سبب ایجاد یک فضای شیک و موقر خواهد شد. اضافه کردن رنگ طلایی در دکوراسیون داخلی اصولی دارد. در این بخش از مجله دلتا به اصول استفاده کردن از رنگ طلایی در چیدمان داخلی را خواهیم پرداخت. از این رنگ برای چیدمان بسیار استفاده می‌شود. اگر این رنگ به درستی به کار گرفته شود، گرمای ملایم را به فضای اتاق اضافه می‌کند و سبب زیبا شدن فضا می‌شود اما در صورت عدم رعایت تناسب، این رنگ جذاب، فضا را بسیار آزاردهنده می‌کند و یک خانه طلایی افراطی را ایجاد می‌کند.

استفاده از رنگ طلایی برای سالن پذیرایی

طراحی داخلی سالن پذیرایی اهمیت بیشتری نسبت به سایر فضاها دارد. استفاده از این رنگ در سالن پذیرایی فضایی مجلل را ایجاد می‌کند. در پذیرایی بهتر است این رنگ را به صورت ترکیبی به کار ببرید و با رنگ‌های آبی و مشکی ترکیب کنید. (برای آشنایی بیشتر در مورد استفاده رنگ‌ها در چیدمان مجله دکوراسیون دلتا را دنبال کنید.)

رنگ طلایی در دکوراسیون

رنگ طلایی در دکوراسیون اتاق خواب

ایجاد احساس آرامش در اتاق‌خواب در دکوراسیون داخلی اهمیت زیادی دارد. این رنگ پر زرق و برق است و بهتر است برای اتاق‌خواب در اکسسوری‌ها، کوسن‌ها و پرده‌ها از این رنگ استفاده شود. اگر لوازم اتاق‌خواب ساده باشد بهتر است از یک کاغذ دیواری طلایی شلوغ برای دیوار اتاق‌خواب استفاده کرد.

دکوراسیون با رنگ طلایی

دکوراسیون با رنگ طلایی و سبز

یکی از دلنشین‌ترین فضاهاُ دکوراسیون با رنگ طلایی و سبز است. این ترکیب فضا را چشم‌نواز و آرام‌بخش می‌کند و بیش‌تر در فضاهای کلاسیک دیده می‌شود به خصوص این که از پارچه‌های مخمل سبز استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه : برای آشنایی با نکات چیدمان مطلب “طوسی، رنگی که در دکوراسیون هرگز نمی‌میرد!” را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

بهترین پارچه برای مبلمان منزل چه جنسی دارد؟

آیا برای مبل راحتی خود به دنبال پارچه مناسب می‌گردید؟ می‌خواهید بدانید که بهترین نوع پارچه…