خانه دکوراسیون استفاده از رنگ طلایی در دکوراسیون

استفاده از رنگ طلایی در دکوراسیون

۰
0
رنگ طلایی لوكس‌ترین رنگ دنیاست پس این طبیعی است که به دنبال استفاده از رنگ طلایی در دکوراسیون منزل باشید.
رنگ طلایی در دکوراسیون

رنگ طلایی در دکوراسیون

اضافه کردن رنگ طلایی به دکوراسیون سبب ایجاد یک فضای شیک و موقر خواهد شد. اضافه کردن رنگ طلایی به دکوراسیون داخلی اصولی دارد. در این بخش از مجله دلتا اصول اضافه کردن رنگ طلایی به دکوراسیون داخلی را خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

دکوراسیون منزل به رنگ طلایی

از رنگ طلایی برای دکوراسیون بسیار استفاده می‌شود. اگر این رنگ به درستی بکار گرفته شود، گرمای ملایم اما پرجلایی را به فضای اتاق اضافه می‌کند و سبب زیبا شدن فضا می‌شود اما در صورت عدم رعایت تناسب، این رنگ جذاب، فضا را بسیار آزاردهنده می‌کند و یک خانه طلایی افراطی را ایجاد می‌کند.

دکوراسیون رنگ طلایی

استفاده از رنگ طلایی برای سالن پذیرایی

طراحی داخلی سالن پذیرایی اهمیت بیشتری نسبت به سایر فضاها دارد. استفاده از رنگ طلایی در سالن پذیرایی فضایی مجلل را ایجاد می‌کند. در پذیرایی بهتر است رنگ طلایی را به صورت ترکیبی به کار ببرید و با رنگ‌های آبی و مشکی ترکیب کنید.

ترکیب سفید و طلایی برای طراحی دکوراسیون

سفید یک رنگ خنثی است. بنابراین افراد برای طراحی داخلی دکوراسیون از این رنگ کنار رنگ دیگر مانند طلایی استفاده می‌کنند تا دکوراسیون شیک و مدرن به نظر برسد.

ترکیب سفید و طلایی

ترکیب رنگ طلایی وسبز در طراحی داخلی

یکی از دلنشین‌ترین فضاها حضور رنگ سبز در کنار طلایی است. این ترکیب فضا را چشم‌نواز و آرام‌بخش می‌کند. این ترکیب بیش‌تر در فضاهای کلاسیک دیده می‌شود به خصوص این که از پارچه‌های مخمل سبز استفاده کنید.

سبز و طلایی در دکوراسیون

استفاده از رنگ طلایی در اتاق خواب

ایجاد احساس آرامش در اتاق‌خواب در دکوراسیون داخلی اهمیت زیادی دارد. رنگ طلایی پر زرق و برق است و بهتر است برای اتاق‌خواب در اکسسوری‌ها، کوسن‌ها و پرده‌های اتاق‌خواب از این رنگ استفاده شود. اگر لوازم اتاق‌خواب ساده باشد بهتر است از یک کاغذدیواری طلایی شلوغ برای دیوار اتاق‌خواب استفاده کرد.

رنگ طلایی

 

پیشنهاد مطالعه : برای آشنایی با نکات دکوراسیون مطلب “طوسی، رنگی که در دکوراسیون هرگز نمی‌میرد!” را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

نورپردازی سقف در دکوراسیون داخلی

چراغ‌های آویز، لامپ‌های شیکی است که هم به عنوان منبع نور و هم به صورت یک عنصر تزئینی برای …