استایل پاییزی ، زودتر از همیشه در پاییز امسال بدرخشید

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
با شروع فصل پاییز انواع و اقسام مدل‌های جدید استایل پاییزی به بازار عرضه می‌شوند، لباس‌هایی که ترکیبی از شیک بودن و راحتی برای فصل پاییز را داشته باشد و ما را از سرما محافظت کند.
استایل پاییزی

فصل پاییز، فصل رنگ‌های شاد و انرژی‌بخش است، زرد، نارنجی، قرمز و آجری همه از رنگ‌هایی است که در پاییز طبیعت را زیبا و دلنشین می‌کند. برای هماهنگی با این رنگ‌ها در پاییز دقیقاً حالا وقت خرید است. زود تر از سال‌های قبل. برای معرفی و بررسی استایل‌ پاییزی زنانه با مجله دلتا همرا باشید.

 کت و شلوار رنگی

در استایل‌ پاییزی امسال استفاده از رنگ‌های شاد ترند شده‌است. درواقع از اواخر تابستان به سمت پاییز امسال به سوی کت و شلوارهای رنگی پیش می‌رویم.

  کت چرم بلند و شلوار راسته ساده

یکی از مدل‌هایی که امسال به شدت مورد استقبال قرار گرفته شلوارهای راسته و ساده به همراه کت چرم قهوه‌ای و بلند است. این رنگ از پالتو چرم با شلوار خاکستری، آبی و مشکی فوق‌العاده می‌شود. باور نمی‌کنید که این مدل استایل پاییزی زنانه چه‌قدر  همه‌پسند است.

رنگ شنی و استایل‌ پاییزی

این رنگ در چند سال گذشته مد شده است و به این زودی‌ها از مد نخواهد افتاد. با اکثر رنگ‌ها به راحتی ترکیب می‌شود و به همه رنگ پوست می‌آید.

استایل‌ پاییزی دخترانه خود را بر اساس این رنگ و با لباس‌هایی همچون پلیور بافت، کت و شلوار و یا دامن چرم ست کنید.

از امتحان کردن این رنگ نترسید چون همه پسند است و در تمام مجالس و محافل کاربرد دارد.

 شلوار گشاد و بوت در استایل‌ پاییزی

ترکیب کردن استایل‌ پاییزی زنانه کلاسیک با استایل کژوال باعث کشف مدل لباس پاییزی جدید و منحصر به فرد شده ‌است. شلوار راسته گشاد با بوت یکی از ترکیب‌های جالبی است که برای تیپ پاییزی انتخاب مناسبی محسوب می‌شود.

پاییز طلایی اما با پالتوی زرد

روزهای سرد پاییزی را با رنگ زرد انرژی بخش گرم کنید! در این استایل‌ پاییزی می‌توانید از کت‌های بلند ماکسی یا پالتوهای بسیار بلند از زرد کمرنگ تا خردلی سیر استفاده‌کنید. کفش یا بوت پاشنه بلند و کیف قهوه‌ای ترکیب بی نظیری با این مدل لباس پاییزی خواهد ساخت.

کیف های رنگی چاشنی تیپ پاییزی

پاییز امسال، سال خودنمایی رنگ های شاد و تابستانی است. پس از کیف‌های رنگی غافل نشوید. شاید هرکسی این تیپ را نپسندد، اما افراد زیادی را در طول روز می‌بینیم که در استایل خود روانشناسی رنگ‌ها را رعایت می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه: می‌دانستید تقویت کردن ناخن قبل از طراحی مهم است؟ ناخن های خود را از شکستن نجات دهید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

تقویت مو با این ماسک‌های بی‌نظیر و خانگی

به یاد داشته باشید که حنا خواص بی‌نظیری برای پوست و مو دارد که شما می‌توانید به راحتی با ا…