ایده‌های تزئین دیوار اتاق خواب

۸
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تصمیم برای تزئین دیوار اتاق به اولویت‌های شخصی، سلیقه، تم و سبک طراحی داخلی و عملکرد اتاق بستگی دارد.
تزیین دیوار

اتاق خواب به عنوان خصوصی‌ترین بخش خانه باید دارای جزئیاتی باشد که ما بیش از پیش از دیدن آن‌ها احساس آرامش کنیم. یکی از راهکارهایی که می‌توانید به سادگی این جزئیات را به فضای داخلی اتاق خواب خود بیاورید، تزئین دیوار اتاق خواب است. شاید در نگاه اول برای اتاق خواب استفاده از استیکر یا تابلو، تنها گزینه‌های موجود برای تزئین دیوار باشد. اما امروز در این نوشتار از مجله دلتا می‌خواهیم شما را با ایده‌های کمتر دیده شده، تزئین دیوار اتاق خواب آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

تزئین دیوار اتاق خواب با رنگ

تزئین اتاق خواب با رنگ، ساده‌ترین ایده‌ای است که می‌توان برای دکوراسیون اتاق خواب پیشنهاد داد. برای این منظور رنگ‌های مناسبی را انتخاب کنید که ظاهر چشمگیر، اما ملایمی که متناسب با فضا است، داشته باشند.

اتاق خواب

تزئین دیوار با چیدمان قاب عکس

استفاده از تابلو برای دیوار، اولین گزینه و پرطرفدارترین ایده است. اگر تمایل دارید از این ایده برای دیوار اتاق خواب استفاده کنید، بهتر است چیدمان خلاقانه‌تری برای تابلوهای خود در نظر بگیرید. در این صورت ظاهر چشمگیرتری به دکوراسیون اتاق خواب خود می بخشید.

 

تزیین دیوار اتاق خواب

تزئین دیوار با پارچه

یکی از راه‌های خلاقانه بخصوص برای دیوارهای مخدوش که امکان رنگ آمیزی آنها نیست، تزئین با پارچه است. برای این منظور کافی است خلاقیت خود را به کار بگیرید. می‌توانید از پارچه‌هایی با طرح و رنگ‌های متنوع متناسب با سبک و سیاق سلیقه خود استفاده کنید.

تزئین دیوار اتاق با لامپ ال ای دی

نورپردازی یکی از پرطرفدارترین راهکارهایی است که می‌توانید با کمک آن ظاهر دکوراسیون اتاق خواب را تغییر دهید. با بکارگیری لامپ‌های ال ای دی می‌توانید نورپردازی خیره کننده ای برای اتاق خواب ایجاد کنید و تزئین آن را با کمترین هزینه انجام دهید.

دیوار اتاق خواب

تزئین دیوار اتاق با برد خاطرات

صفحات مشبک، بهترین ایده برای نظم دهی به فضای اتاق خواب یا اتاق کار است. از این صفحات می‌توانید به عنوان برد یادداشت، برد خاطرات یا حتی برد آرزوها کمک بگیرید و جلوه زیبایی به فضای داخلی ببخشید. صفحات مشبک بسیار مقرون به صرفه است و جلوه خاصی به فضای دیوار یا فضای پشت میز تحریر می‌بخشند.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر نوشتار  ۷ وسیله که اتاق خواب شما کم دارد! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

زیباترین‌ مدل‌های لوستر برای خانه شما

لوستر سقفی از نوع کریستالی یکی از انواع آویز و لوستر شیک است. این لوسترها به کمک کریستال‌ه…