خانه دکوراسیون معجزه رنگ سفید در دکوراسیون

معجزه رنگ سفید در دکوراسیون

۰
0
هیچ رنگی به طراوت و پاکی سفید وجود ندارد. استفاده از رنگ سفید فضا را مانند یک گالری آماده نمایش می‌کند.
رنگ سفید دکوراسیون

سفید به سبک مدرن

 رنگ سفید، یک خنثی همه کاره است که با طرح‌های رنگی و سبک‌های طراحی مختلف به خوبی هماهنگ می‌شود و البته می‌تواند خسته‌کننده هم باشد. برای اجرای رنگ سفید در دکوراسیون این نوشتار از مجله دلتا را دنبال کنید.

رنگ سفید از نظر رنگ شناسی

به‌طور کلی سفید رنگی پر از انرژی مثبت به شمار می‌آید که در عین حال به خوبی آرامش را به افراد منتقل می‌کند. رنگ سفید محبوب‌ترین رنگ در دکوراسیون است و با عنوان دوست مینیمالیست‌ها نیز شناخته می‌شود؛ چرا که کاربرد بسیاری در دکوراسیون مینیمال دارد. اگر می‌خواهید محیطی که در آن قرار دارید بزرگ‌تر از حد معمول نشان داده شود از رنگ سفید در آن استفاده کنید. همچنین این مورد یکی از ترفندها برای روشن نشان دادن خانه است.

رنگ سفید

اتاق نشیمن با رنگ سفید

رنگ سفید جزو پرطرافدارترین رنگ‌های مناسب برای اتاق نشیمن محسوب می‌شود، اما در دکوراسیونی با رنگ سفید توصیه می‌کنیم حتی در اتاق نشیمن نیز از ترکیب‌هایی با رنگ سفید استفاده کنید تا هم محیطی متنوع ایجاد کنید و اینکه سادگی را در دکوراسیون محیط زندگی یا کار خود حفظ کنید.

نشیمن سفید رنگ

آشپزخانه با رنگ سفید

یکی از مهم‌ترین اجزا در قسمت آشپزخانه کابینت‌ است. توجه داشته باشید که نباید از همین یک رنگ سفید در تمام بخش‌ها استفاده کنید. برای ایجاد محیطی مدرن از فلزات در رنگ‌های مختلف چون زرد، سبز و قرمز استفاده کنید و برای ایجاد محیطی کلاسیک به سراغ رنگ مسی بروید.

آشپزخانه به رنگ سفید

اتاق خواب با رنگ سفید

اتاق خواب مکانی است که شما باید در آن احساس آرامش کنید. اما این نکته را نیز مد نظر قرار دهید که بهتر است این اتاق با شخصیت درونی شما هم انطباق داشته باشد. رنگ سفید را در اتاق خواب با طراحی‌های چوبی ترکیب کنید تا فضایی کلاسیک شکل بگیرد. اگر هم به دنبال ایجاد فضایی مدرن هستید یک سرویس خواب سفید رنگ محیط اتاق خواب را جذاب‌تر خواهد کرد.

رنگ سفید در دکوراسیون

اتاق کودک با رنگ سفید

دکوراسیون داخلی اتاق کودک تا حدی مهم است که حتی می‌تواند سلامت ذهنی فرزند را نیز تحت تاثیر قرار دهد. در خصوص دکوراسیون با رنگ سفید در اتاق کودک باید گفت که این رنگ خنثی می‌تواند فضای داخلی اتاق را دلباز نشان دهد و به همین دلیل نیز انتخاب مناسبی محسوب می‌شود. اما در کنار سفید از رنگ‌های شاد استفاده کنید تا محیطی پرانرژی و دوست‌داشتنی برای کودک به وجود آورید.

اتاق کودک سفید رنگ

پیشنهاد مطالعه : برای مطالعه بیشتر نوشتار “رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی” را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

مبل مناسب خانه کوچک

یکی از سخت‌ترین کارها انتخاب مبل متناسب با فضای داخلی خانه است این مسئله زمانی‌که فضای خان…