با کمترین هزینه، زیبایی را به خانه خود برگردانید

۸
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر احساس می‌کنید فضای منزل شما بی‌روح و تکراری شده است بهتر است به دنبال روشی ساده‌تر از نقاشی ساختمان باشید.
تغییر خانه بدون صرف هزینه

روش‌هایی مثل اضافه کردن مبلمان جدید، دکورهایی که با یک نصب ساده به دکوراسیون منزل شما اضافه می‌شوند. این‌ها موضوعاتی هستند که مجله اینترنتی دلتا به شما راهکارهایی برای تغییر خانه بدون صرف هزینه ارایه خواهد کرد.

اتاق نشیمن یکی از مهم‌ترین اتاق‌های منزل

اگر بودجه محدودی دارید می‌توانید وسایل ارزان‌ و کوچک‌تر مثل روکش مبل‌ها، رومیزی، گلدان‌ها و اکسسوری‌های تزیینی اتاق را عوض کنید، مثل یک پتو روی کاناپه یا چند گیاه سبز زیبا یا در صورت داشتن بودجه بیشتر مبلمان اتاق را تغییر دهید و از وسایل رنگی‌ و شادتر استفاده کنید.

 تغییر خانه

اتاق ناهارخوری

برای رنگ و رونق دادن به اتاق ناهارخوری هم راه‌های زیادی وجود دارد. مثلا می‌توانید یک سینی بزرگ و زیبا وسط میز قرار دهید و از دو عدد شمعدانی چشمگیر و جذاب برای کامل کردن ست میز استفاده کنید. این اشیا را در رنگ‌هایی شاد و زیبا انتخاب و برای جذاب‌تر شدن دکوراسیون اتاق ناهارخوری یک اثر هنری با رنگ و طرحی جذاب که برای فضای اتاق ناهارخوری هم مناسب باشد انتخاب و به دیوار آویزان کنید.

تغییرات دکوراسیون

اتاق خواب

در تغییر خانه بدون صرف هزینه اگر اتاق‌های دلباز و زیبایی ندارید نگران نباشید، تنها می‌توانید با عوض کردن چند اکسسوری و منسوجات مورد استفاده، رنگ و روح تازه‌ای به اتاق خود بدهید.

تغییر خانه بدون هزینه

در تغییر دکوراسیون منزل روتختی‌ اولین چیزی است که در هر اتاق خواب به چشم می‌آید، بنابراین آن‌ را از رنگی زیبا و شاد انتخاب کنید. فرش اتاق هم می‌تواند رنگی‌ و شادتر شود به شرطی که دیگر اثاثیه اتاق تیره و خنثی باشند، در غیر این صورت بهتر است فرش را از رنگی ملایم و خنثی انتخاب کنید.

پیشنهاد مطالعه : برای مطالعه بیشتر نوشتار “اشتباه‌های رایج در دکوراسیون” را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

این فرش شیک را در خانه بدوزید! +ویدیو

آیا می‌دانستید می‌توانید در خانه فرشی زیبا بدوزید؟ در این ویدیو از مجله اینترنتی دلتا به آ…