فضاهای مناسب برای میز اتو در منزل!

۱
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
میز اتوها در انواع مختلف سبک‌ها تولید شده‌اند که هر کدام از آنها را می‌توانید در قسمتی از خانه قرار دهید.
فضاهای مناسب برای میز اتو

فضاهای مناسب برای میز اتو

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با میز اتو خود درگیر و از جا دادن آن در فضای داخلی خانه عاجز شده باشید. ما امروز می‌خواهیم فضاهای مناسب برای میز اتو را ارائه دهیم تا برای میز اتو جایی ثابت پیدا کنید و دیگر نگران در چشم بودن آن و مشکلات مخفی کردن آن را نداشته باشید. پس تا انتهای این نوشتار از مجله دلتا همراه باشید.

میز اتو جمع شونده پشت در کابینت

کابینت‌هایی که در فضای رخت‌شوی خانه قرار دارند بهترین مکان برای گذاشتن میزهای اتو است، می‌توانید صفحات میز اتو را توسط اهرم‌هایی  به پشت در کابینت‌ها متصل کنید، البته توجه داشته باشید که صفحه رویی میز اتو باید تاشو باشد.

فضای میز اتو

میز اتو درون کمد

اگر در خانه رخت‌شوی خانه ندارید و لباس‌ها را در اتاق خواب اتو می‌کنید، کمدهایی که در این فضا قرار دارند بهترین گزینه است تا میز اتو را درون آن‌ها قرار دهید. این میزها به راحتی قابل دسترسی است و به راحتی هم جمع و از جلوی چشم ناپدید می‌شوند.

جای مناسب اتو

میز اتو جمع شونده درون کشو

برخی از میزهای اتو صفحه‌ای تاشو دارند که برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است، این میزهای اتو به راحتی در هر فضایی جایی میگیرند، مخصوصا در فضاهای کوچکی مثل کشوها . این میزهای جمع‌شوند به راحتی قابل دسترس است. آن‌ها به وسیله صفحات و اهرم‌هایی خاص درون کشو‌ها  یا هر فضای کوچک دیگری جای می‌گیرند. برای این که چنین میز اتویی داشته باشید، می‌توانید از نجاری یا شرکت‌هایی که طراحی کابینت انجام می‌دهند کمک بگیرید.

میز اتو

میز اتوهای کشویی

در قسمت قبل راجع به میز اتوهایی گفتیم که درون کشوها جای می‌گیرند، ولی در این قسمت می‌خواهیم میز اتوهایی را به شما معرفی کنیم که دارای غلتک است و عملکردی مانند کشو‌ها دارند. فقط کافی است تا ریل‌های زیر کشو را در زیر میز اتو‌ها قرار دهید و به راحتی آن‌ها را به زیر هر صفحه‌ای که خواستید جای دهید.

طراحی میز اتو

میز اتوهای دیواری

همان‌طور که از اسم این میزهای اتو مشخص است، می‌توان حدس زد که این میزها به دیوار متصل می‌شوند و می‌توانید بنا بر سلیقه خود این میزهای اتو را درون یک کمد مخفی کنید، یا این که آن‌ها را همان ‌طور به دیوار آویزان کنید.

جای میز اتو

میز اتوهایی در فرورفتگی‌های دیوار

میز های اتو دیواری را که در قسمت قبل به آن ها اشاره کردیم  می‌توانید در فرورفتگی‌های دیوار هم جای دهید، این هم می‌تواند یک ایده دیگر باشد.

فضا برای میز اتو

 

پیشنهاد مطالعه : برای مطالعه بیشتر نوشتار “اشتباهات رایج چیدمان کمد لباس” را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

ترفندهای طلایی نظم‌دهی به یخچال و فریزر

نظم دهی یخچال زمانی اهمیت پیدا می‌کند که بعد از یک روز کاری خسته و گرسنه به سمت آن بروید و…