خانه مد و زیبایی باید و نباید استفاده از زیورآلات زنانه

باید و نباید استفاده از زیورآلات زنانه

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر به فکر خرید چند تکه زیورآلات زنانه هستید و می‌خواهید با مد همگام باشید، کافی است به جدیدترین کلکسیون‌های برندهای مختلف دنیای مد سری بزنید و از بین آن‌ها انتخاب کنید.
استفاده از زیورآلات

استفاده از زیورآلات زنانه

زیورآلات زنانه از گوشواره‌های براق و زیبا گرفته تا یک کیف دستی کوچک یا کمربند، همان بخش‌هایی از تیپ زنانه شما به شمار می روند که شاید بیش از لباس‌ها مورد توجه قرار گیرند و دیده شوند، پس بهتر است باید و نبایدهای یک انتخاب درست را بر اساس مد بدانید.

اینکه کدام گردنبند زنانه را با کدام گوشواره ست کنید، یا کفش و کیف خود را چطور در کنار هم قرار دهید، نه تنها برای رفتن به یک مهمانی اهمیت دارد بلکه برای تیپ روزمره و یا استایل کاری شما هم مهم است.

نحوه انتخاب اکسسوری‌ها و زیورآلات زنانه می‌تواند به دیگران این پیام را منتقل کند که شما تا چه میزان به جزییات اهمیت می‌دهید و برای آن‌ها برنامه‌ریزی می‌کنید. با بخش مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید.

خرید زیورآلات

زیورآلات زنانه و قوانین محدودیت استفاده از آن‌ها

هرچه در کشوی زیورآلات خودتان گذاشته‌اید را برای یک مهمانی کنار هم استفاده نکنید، قرار نیست در یک مهمانی هم گوشواره داشته باشید و هم چند دستبند و هم یک گردنبند بزرگ. اگر قرار است از زیورآلات درشت استفاده کنید، هیچ‌گاه هم زمان از سه یا چهار زیورآلات بیشتر را کنار هم نگذارید. باید زیورآلاتی را که در کنار هم به کار می‌برید به لحاظ یکی از فاکتورهای رنگ یا مدل و جنس آن با یکدیگر ست باشند.

یقه را زیر یک شال گردن بزرگ پنهان نکنید!

اگر یقه پالتو زنانه شما به اندازه کافی برای پوشاندن گردن، بزرگ و پهن است آن را با یک شال بزرگ نپوشانید. یادتان باشد دیگر نیازی به شال گردن یا اضافه کردن یک روسری بزرگ به یقه بزرگ پالتو ندارید. اگر می‌خواهید از گردنتان بیشتر در مقابل سرما محافظت کنید، یک پلیور یقه اسکی بپوشید یا از یک شال سبک‌تر استفاده کنید.

استایل زنانه

زیورآلات ظریف و کوچک را ست کنید

برخی معتقدند که استفاده از گردنبند و انگشتر و گوشواره در کنار دستبند ست کمی بی‌مزه است و هر بخش از اکسسوری‌ها باید کمی با یکدگیر تفاوت داشته باشد، اما کلیات آن با یکدیگر جور در آید، برعکس برخی دیگر هم معتقدند که حتما تمام زیورآلاتشان باید از یک ست کامل باشد. اما قاعده این است که اگر اکسسوری‌ها و زیورآلات شما ظریف و کوچک هستند بهتر است همه آن‌ها از یک ست باشند.

 

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “بهترین و راحت‌ترین زیورآلات مو” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

آموزش چند مدل تاکردن دستمال جیب

همه جذابیت پوشت به تا زدن آن نیست، بلکه رنگ و الگو هم در این موضوع دخالت دارد. البته در ان…