با دیزاین دیوار، خانه خود را زیبا کنید!

۳
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
دیوار یکی از مهم‌ترین قسمت های یک خانه است. دیزاین دیوار مناسب می‌تواند تمام توجه‌ها را به خودش جلب کند و تبدیل به قلب خانه شود.
دیزاین دیوار

اگر خانه شما سفید و خالی است از همین حالا به فکر دیزاین شیک و مناسب دیوار آن باشید. در این نوشتار از مجله دلتا به پیشنهادهای ارائه شده توجه کنید و هرکدما که به سلیقه شما نزدیک‌تر است را اجرا کنید.

شلف‌های باز نصب کنید

شلف‌ها اکثرا از چوب ساخته شده‌اند و به روی دیوار به راحتی نصب می‌شوند. می‌توانید انواع و اقسام دکوری‌های زیبا را روی آن‌ها بگذارید. شلف‌ها را در کنج دیوار‌ها نیز می‌توانید نصب کنید. این نوع دیزاین، انتخاب‌های هوشمندانه‌ای برای دیوارهای خالی است.

دکور دیوار

دیزاین دیوار با قاب عکس‌ها

شما می‌توانید دیوار خالی خود را با سایزهای مختلف قاب عکس بپوشانید. قاب عکس‌ها را با طرح و سلیقه کنار هم نصب کرده و در دیوار خانه خود جاذبه ایجاد کنید. اگر می‌خواهید فضایی مدرن و خاص در منزلتان داشته باشید، از قاب عکس‌های خالی استفاده کنید.

طراحی دیوار

 نصب بشقاب طرح‌دار

بشقاب‌های طرح‌دار با طرح‌های هنری، سنتی یا قدیمی تهیه کنید و به روی دیوار مورد نظر آن‌ها را نصب کنید.

دیزاین دیوار

استفاده از شابلون و استیکر دیواری 

  شابلون و استیکرهای دیواری با طرح‌های متنوع در بازار موجودند. استفاده از آن‎‌ها ایده شیکی برای دیزاین دیوار اتاق‎ خواب است. در نظر داشته باشید  که باید در نصب آن‌‎ها دقت کنید یا از متخصص آن برای نصب، کمک بگیرید.

برای اینکه دکوراسیون خانه خود را شیک‌تر کنید، مطلب ترفندهایی ساده و ارزان برای شیک شدن خانه را بخوانید.

دیزاین دیوار

استفاده از چوب، روشی ساده برای دیزاین دیوار

استفاده از چوب می‎تواند راه حل ساده‌ای باشد. شما می‌توانید از چوب با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف استفاده کنید و آن را روی دیوار خود نصب کنید.

دکور دیوار

فرش و پارچه طرح‎‌دار در دیزاین دیوار اتاق

پارچه‌های طرح‌دار و هنری و حتی تابلو فرش‌ها، امروزه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. این پارچه‌ها و تابلو فرش‌ها بهتر است روی دیوار سفید استفاده شوند تا جلوه بیشتری داشته باشند.

طراحی دیوار

 دیزاین دیوار با رنگ کردن آن

رنگ کردن دیوار همیشه به خانه زیبایی و گرمی منحصر به فردی می‎‌دهد. شما می‌‎توانید از طیف رنگی یکسان برای دیوار‎های خانه خود استفاده  و روی آن‎‌ها از شلف‎های مختلف بهره ببرید و جذابیت و گرما را به خانه خود بیاورید.

دیزاین دیوار

پیشنهاد مطالعه : برای مطالعه بیشتر مطلب چیدمان فرش در اتاق‌ها چگونه باید باشد؟  را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۴ ترفند برای نگهداری از فضای سبز حیاط خانه

فضای سبز حیاط محیطی دلپذیر است که بعضی‌ها فکر می‌کنند برای داشتنش باید هزینه‌های هنگفت و ز…