رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی

۰
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اگر در خانه از رنگ‌های خثنی استفاده کرده‌اید و دکوراسیون شما جذاب، گرمابخش و دوستانه نیست، از رنگ‌های پاستلی در دکوراسیون داخلی خانه خود بهره بگیرید.
رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی

رنگ‌های پاستلی

این روز‌ها رنگ‌های پاستلی بسیار محبوب شده‌ و نماد دکوراسیون مدرن است و محبوبیت بیشتری نسبت به رنگ‌های کلاسیک مانند قهوه‌ای، زرشکی، فیروزه‌ای و… دارند. در این نوشتار از مجله دلتا ترفندهای استفاده از رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی، برای شیک  و زیبا شدن خانه را خواهیم گفت.

رنگ‌های پاستلی چه نوع رنگ‌هایی است!

رنگ‌های پاستلی حالت ملایم و دوست داشتنی دارند و نماد لطافت و معصومیت اند. رنگ‌های پاستلی به ترکیب رنگ‌های روشن و شاد با رنگ‌های سفید می‌گویند، رنگ‌هایی مانند: زرد کوراتز، آبی ملایم، سبز نعنایی، بنفش یاسی، هلویی و صورتی کم رنگ .

رنگ پاستلی در دکوراسیون

ترفند‌هایی برای اجرای رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی:

به ترفند‌های زیر دقت کنید تا بتوانید از رنگ‌های پاستلی در خانه خود، استفاده کنید.

۱.در استفاده از رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی، عجله نکنید!

اگر می‌خواهید رنگ پاستلی را در دکوراسیون داخلی خانه خود به کار ببرید، باید به آرامی شروع و قسمت کوچکی از خانه را انتخاب کنید و وسایلی از آن را به رنگ پاستلی در آورید . مثلا از راهرو خانه شروع یا وسایلی از آشپز‌خانه را به رنگ پاستلی  انتخاب کنید مثل نمکدان‌ها، کفگیر‌ها یا وسایل تزیینی آشپزخانه را به این رنگ انتخاب کنید.

رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی

۲.دکوراسیون داخلی اتاق خواب، به رنگ پاستلی:

اتاق‌خواب شروع هوشمندانه‌ای برای اجرای رنگ پاستلی است . زیرا اتاق خواب از قسمت‌های دیگر خانه، مجزا است و می‌توان آن را به راحتی تغییر دکوراسیون داد. شما می‌توانید روتختی به رنگ پاستلی تهیه کنید و با چراغ‌خواب اتاق را هماهنگ کنید. در نظر داشته باشید از به کار گیری رنگ سفید  در اتاق‌خواب خود غافل نشوید.

رنگ در دکوراسیون داخلی

۳.استفاده از رنگ متناقض رنگ پاستلی، در دکوراسیون داخلی:

استفاده از رنگ‌های متناقض، مانند قهوه‌ای، بژ، نخودی و… در کنار رنگ‌های پاستلی می‌تواند ایده‌ای هوشمندانه، برای این سبک رنگ باشد.

رنگ پاستلی

۴.استفاده از رنگ سفید در کنار رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی:

در نظر داشته باشید استفاده از رنگ سفید در کنار رنگ‌های پاستلی، بسیار مدرن و شیک است. رنگ‌های پاستلی را در زمینه رنگ سفید استفاده کنید و زیبایی خیره کننده‌ای به وجود آورید .

رنگ پاستلی

۵.رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه:

انتخاب جسورانه برای استفاده از رنگ‌های پاستلی در آشپزخانه، انتخاب کابینت‌ها به رنگ پاستلی که بسیار زیبا و خاص است. در مقابل انتخاب محتاطانه برای اجرای رنگ پاستلی در آشپزخانه، انتخاب رنگ سفید برای کابینت‌ها و انتخاب رنگ‌های پاستلی برای جزییات آشپزخانه است.

رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی

پیشنهاد مطالعه : برای مطالعه بیشتر نوشتار “نکات مهم برای انتخاب رنگ دیوار” را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

رنگ مبل با چه چیزهایی باید ست شود؟

 اصلی ترین آیتم رنگی که برای مبلمان سلطنتی در نظر گرفته می شود رنگ طلایی است. این مهم برای…