رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی

۵
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اگر در خانه از رنگ‌های خثنی استفاده کرده‌اید و دکوراسیون شما جذاب، گرمابخش و دوستانه نیست، از رنگ‌های پاستلی در دکوراسیون داخلی خانه خود بهره بگیرید.
رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی

این روز‌ها رنگ‌های پاستلی بسیار محبوب شده‌ و نماد دکوراسیون مدرن است و محبوبیت بیشتری نسبت به رنگ‌های کلاسیک مانند قهوه‌ای، زرشکی، فیروزه‌ای و… دارند. در این نوشتار از مجله دلتا ترفندهای استفاده از رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی، برای شیک  و زیبا شدن خانه را خواهیم گفت.

رنگ‌های پاستلی چه نوع رنگ‌هایی است!

رنگ‌های پاستلی حالت ملایم و دوست داشتنی دارند و نماد لطافت و معصومیت هستند. رنگ‌های پاستلی، به ترکیب رنگ‌های روشن و شاد با رنگ‌های سفید می‌گویند. رنگ‌هایی مانند: زرد کوارتز، آبی ملایم، سبز نعنایی، بنفش یاسی، هلویی و صورتی کم‌رنگ.

رنگ پاستلی در دکوراسیون

ترفند‌هایی برای اجرای رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی

به ترفند‌های زیر دقت کنید تا بتوانید از رنگ‌های پاستلی در خانه خود استفاده کنید.

در استفاده از رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی، عجله نکنید!

ممکن است بخواهید رنگ پاستلی را در دکوراسیون داخلی خانه خود به کار ببرید. باید قسمت کوچکی از خانه را انتخاب کنید و بخشی از وسایل آن را به رنگ پاستلی درآورید. مثلا بخشی از راهرو خانه یا وسایلی از آشپز‌خانه، مانند نمکدان‌ها، کفگیر‌ها یا وسایل تزئینی آشپزخانه را به رنگ پاستلی انتخاب کنید.

رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی اتاق خواب، به رنگ پاستلی

اتاق‌خواب شروع هوشمندانه‌ای برای اجرای رنگ پاستلی است زیرا اتاق خواب از قسمت‌های دیگر خانه، مجزا است و به راحتی می‌توان دکوراسیون آن را تغییر داد. شما می‌توانید روتختی به رنگ پاستلی تهیه کنید و آن را با چراغ‌خواب اتاق هماهنگ کنید. در نظر داشته باشید از بکارگیری رنگ سفید در اتاق‌خواب خود غافل نشوید.

رنگ در دکوراسیون داخلی

استفاده از رنگ متناقض رنگ پاستلی، در دکوراسیون داخلی

استفاده از رنگ‌های متناقض، مانند قهوه‌ای، بژ، نخودی و… در کنار رنگ‌های پاستلی؛ می‌تواند ایده‌ای هوشمندانه، برای این سبک رنگ باشد.

رنگ پاستلی

استفاده از رنگ سفید در کنار رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی

در نظر داشته باشید استفاده از رنگ سفید در کنار رنگ‌های پاستلی، بسیار مدرن و شیک است. رنگ‌های پاستلی را در زمینه رنگ سفید استفاده کنید و زیبایی خیره کننده‌ای را به وجود آورید.

رنگ پاستلی

رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه

انتخاب جسورانه برای استفاده از رنگ‌های پاستلی در آشپزخانه، انتخاب کابینت‌ها به رنگ پاستلی است. این رنگ بسیار زیبا و خاص است. در مقابل انتخاب محتاطانه برای اجرای رنگ پاستلی در آشپزخانه، انتخاب رنگ سفید برای کابینت‌ها و انتخاب رنگ‌های پاستلی برای جزئیات آشپزخانه است.

رنگ پاستلی در دکوراسیون داخلی

پیشنهاد مطالعه : مطلب ترفندهای اجرای سبک مدرن در دکوراسیون را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۷ ایده طلایی برای بلندتر نشان دادن سقف خانه

سقف خانه یکی از بخش‌هایی است که در دلگیر و گرفته بودن خانه یا برعکس، بزرگ و دلپذیر بودن خا…