دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

رهن کامل آپارتمان در تهران چقدر تمام می‌شود؟

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بررسی آگهی‌های اجاره در آخرین ماه تابستان نشان می‌دهد که همچنان آپارتمان‌های رهن کامل در بازار اجاره پیشتازند.
آگهی رهن کامل آپارتمان
بررسی آگهی‌های موجود نزد بنگاه‌های واقع در مناطق مصرفی شهر تهران حاکی است در برخی از محله‌های پایتخت آگهی رهن کامل آپارتمان از آگهی‌های ترکیب رهن و اجاره پیشی گرفته است.

به گزارش مجله دلتا در مناطق ۴ و ۵ تقریبا به ازای هر آگهی اجاره، یک آگهی رهن کامل واحد مسکونی نیز وجود دارد اما در مناطقی همچون ۷ تا ۱۲ تعداد آپارتمان‌های رهن کامل بیش از آپارتمان‌های اجاره‌ای است و در آپارتمان‌های اجاره‌ای نیز اغلب وزن رهن کامل به مراتب بیشتر از وزن اجاره‌بهای ماهانه است.

البته این قاعده عمدتا در گروه واحد‌های تا ۸۰ مترمربع که در بازار اجاره متقاضی بیشتری دارد، صدق می‌کند و در بازار آپارتمان‌های بزرگ‌متراژ، موجران به دریافت اجاره‌بهای چند میلیونی ماهانه رغبت نشان می‌دهند.

تحقیقات میدانی از طریق موتورهای جست‌وجوی ملکی که آگهی‌های اجاره را عرضه کرده‌اند، نشان می‌دهد برخی از موجران در آخرین روزهای فصل تابستان در تلاش هستند تا با بالاترین قیمت‌های ممکن، قرارداد اجاره آپارتمان خود را منعقد کنند و با اینکه حدود دو هفته از فصل طلایی نقل و انتقالات باقی مانده، روی قیمت‌های پیشنهادی بالاتر از استطاعت مستاجران درحال جست‌وجو در بازار اصرار دارند. با این حال آگهی رهن کامل آپارتمان به بهای هر متر مربع ۲ تا ۳ میلیون تومان در بسیاری از مناطق تهران همچنان قابل جست‌وجو است.

در جدول زیر جدیدترین آگهی‌های رهن و اجاره آپارتمان در شهر تهران ارایه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

رهن-و-اجاره-آپارتمان-در-تهران

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب “اجاره مسکن تا پایان امسال چقدر بالا می‌رود؟” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

تهیه املت ۴۰ ثانیه ای

این املت ۴۰ ثانیه‌ای را حتما یاد بگیرید

املت ۴۰ ثانیه ای یکی از سریع‌ترین املت‌ها‌ است که‌ می‌توانید به راحتی در خانه تهیه کنید. املت ۴۰ ثانیه‌ای با ‌تخم‌مرغ و پنیر دلخواه خود تهیه‌ می‌شود و می‌توانید با کمی پیازچه آن را تزیین کنید.

تبلیغات

جدیدترین مطالب