محله گردی

با ۳۰۰ میلیون تومان کجای تهران خانه بخریم؟

۱۲
4
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هنوز هم با وجود افزایش قیمت مسکن در پایتخت می‌شود خانه‌ها و آپارتمان‌هایی به نسبت ارزان پیدا کرد.
با 300 میلیون تومان کجای تهران خانه بخریم؟

شاید برای شما هم این سوال مطرح شده باشد که با توجه به گرانی‌های اخیر حوزه مسکن با چنین مبلغی کجای تهران می‌توان آپارتمان خریداری کرد. در گزارش امروز مجله دلتا قصد داریم تا با سر زدن به آگهی‌های درج شده در سایت ملکی دلتا آپارتمان‌های ۳۰۰ میلیونی موجود در پایتخت را به شما معرفی کنیم. همان‌طور که می‌دانید کسب آگاهی و اطلاعات موجود در این زمینه می‌تواند شما را در جهت خرید موفق همراهی کند.

هنوز هم با وجود افزایش قیمت مسکن در پایتخت می‌شود خانه‌ها و آپارتمان‌هایی به نسبت ارزان پیدا کرد. هرچند که موارد موجود یا دارای متراژ پایین و یا عمر بنای بالا هستند، اما باز هم در شرایط کنونی می‌توانند گره از کار عده‌ی زیادی باز کرده و افرادی را خانه‌دار کنند. این دغدغه باعث شد تا برای یافتن بهترین و ارزان‌ترین آپارتمان‌ها، سراسر شهر را رصد بکنیم و بهترین گزینه‌ها را در اختیارتان بگذاریم.

هم‌اکنون بخشی از واحدهای مسکونی قیمت مناسب در برخی محلات شهر تهران به خصوص محلاتی که در شرق و جنوب شرق پایتخت واقع شده‌اند به چشم می‌خورد. این آپارتمان‌ها با قیمت‌هایی به مراتب ارزان‌تر از سطح عرف منطقه به متقاضیان عرضه می‌شوند و چنانچه متقاضی خرید مسکن قصد دسترسی به این نوع فایل‌ها را داشته باشند می‌توانند با اندکی جست‎وجوی بیشتر در این مناطق اقدام به خرید واحد مسکونی دلخواه خود با قیمت مناسب‌تر کنند.

اما در صورتی که نیاز به دسترسی سریع به اطلاعات آپارتمان‎های ارزان قیمت دارید، به صورت مداوم با مجله دلتا همراه باشید.

با 300 میلیون تومان کجای تهران خانه بخریم؟

یک تیم جست‌وجوی میدانی قیمت و متراژ آپارتمان‌های حدود ۳۰۰ میلیون تومانی را تهیه کرده‌اند که بر اساس محله، سال ساخت، متراژ، قیمت هر متر مربع و قیمت کل تفکیک شده‌اند. برای مشاهده جزئیات و ویژگی‌های آپارتمان‌ها به موارد پیشنهادی زیر دقت کنید.

در روزهای اخیر یک واحد آپارتمان مسکونی با ۳۰ مترمربع متراژ در بریانک تهران حدود ۲۶۵ میلیون تومان آگهی شده است. این آپارتمان دارای ۱ اتاق خواب است و ۱۷ سال از ساخت آن می‌گذرد.

همچنین یک آپارتمان ۳۹ متری در مهرآباد جنوبی با ۸ سال عمر بنا و ۱ اتاق خواب، حدود ۲۸۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. این بنا نیز دارای امکاناتی مانند انباری و آسانسور است و می‌تواند برای خانواده‌های کم جمعیت یا زندگی افراد مجرد و دانشجو مناسب باشد.

برای جستجوی ملک و مشاهده موارد بیشتر در ایــنجـــا کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

تفاوت مجازات رابطه نامشروع، برای افراد متاهل و مجرد

قانون‌گذار با تکیه بر قواعد شرع و همچنین با توجه به اوضاع و احوال جامعه جرائمی مانند زنا و…