خانه مد و زیبایی ست کردن رنگ‌ های پاستیلی در لباس

ست کردن رنگ‌ های پاستیلی در لباس

۰
4
اگر می‌خواهید در مورد ست و ترکیب کردن رنگ‌های پاستیلی بدانید، این مقاله به شما کمک می‌کند.
رنگ‌های پاستیلی

بهترین نکته در مورد رنگ‌ های پاستیلی این است که به دلیل داشتن هاله‌های مشترک و ته‌ رنگ سفید، اکثر آن‌ها با یکدیگر ست می‌شوند. رنگ‌ پاستیلی در دنیای مد بسیار محبوب هستند، زیرا بسیاری از افراد با لباس‌هایی که تماما رنگ پاستیلی داشته باشند، احساس راحتی می‌کنند و آنها را به لباس‌های رنگ روشن ترجیح می‌دهند. با بخش مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید.

Pastel color of clothes

رنگ زرد پاستیلی با صورتی‌ها و ارغوانی‌های پاستیلی

ست کردن رنگ‌ زرد پاستیلی با صورتی‌ها و ارغوانی‌های پاستیلی همیشه زیبا می‌شود. این ترکیب یادآور بهشت است و زرد پاستیلی هم امسال ترند شده است و انتخاب‌های بسیار زیادی دارید که می‌توانید آنها را به صورت آنلاین پیدا کنید. اگر هوا کمی سرد است، پلیوری به رنگ زرد پاستیلی با شلوار کتان یا گشاد بپوشید. همچنین می‌توانید یک کت صورتی پاستیلی را برای جلسات کاری خود انتخاب کنید.

رنگ شاد

رنگ پاستیلی آبی را با سبز ست کنید

این رنگ‌ها برای کت و شلوار زنانه عالی است. می‌توانید رنگ یکی از آن‌ها را پررنگ‌تر از دیگری انتخاب کنید و تضاد رنگی در لباس‌ خود داشته باشید و یا اینکه سایه‌های کمرنگ‌تر از هر دو رنگ را بپوشید و به لباس‌های خود ظاهری ملایم‌تر بدهید. اگر کمی رنگ ارغوانی و یا زرد به لباس‌های خود اضافه کنید، مشکلی پیش نخواهد آمد!

رنگ پاستیلی

رنگ‌های خنثی و ملایم پاستیلی

اگر رنگ زیاد و غلیظ شما را می‌ترساند، همیشه این انتخاب را دارید که از رنگ‌ های پاستیلی ملایم و خنثی‌تر استفاده کنید و رنگ‌هایی را با هم ست کنید که از یک خانواده هستند و تنها هاله و تن‌های آن‌ها با یگدیگر متفاوت است مانند قرمز کم‌ رنگ، نارنجی‌های پاستیلی و زردهای پاستیلی. همچنین می‌توانید محتاطانه‌تر در مورد لباس‌هایتان تصمیم بگیرید، حتما نیازی نیست که هر تکه از لباستان یک رنگ باشد. تنها می‌توانید کت خود را با رنگ پاستیلی انتخاب کنید و باقی لباس‌ها را مانند بلوز و شلوار ساده نگه دارید.

پاستیلی

اکسسوری‌های پاستیلی رنگ

اکسسوری را فراموش نکنید، آنها می‌توانند دقیقا همان چیزی باشند که شما احتیاج دارید، مخصوصا جوراب شلواری‌های با رنگ پاستیلی که امسال بسیار ترند شده‌اند. اکسسوری‌ها با رنگ پاستیلی برای کسانی مناسب است که تنها کمی رنگ برای لباس‌های خود می‌خواهند و نه اینکه تمام لباس‌هایشان پاستیلی رنگ باشد. یک کیف یا یک جفت کفش پاستیلی رنگ راهی عالی برای ست کردن رنگ پاستیلی با لباستان است. استفاده از اکسسوری مانند جادویی می‌ماند که می‌تواند ظاهر شما را کسل کننده به چشمگیر تغییر دهد.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “اصولی که هر خانم خوش تیپی دارد” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

با دامن جین استایل های متفاوتی داشته باشید

شاید فکر کنید که دامن جین (چه بلند و چه کوتاه) را نمی‌توان در فصل زمستان پوشید، اما اینگون…