خانه مد و زیبایی ست کردن لباس راه راه

ست کردن لباس راه راه

۰
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ست کردن لباس‌های راه راه می‌تواند سخت باشد.
لباس راه راه

ست کردن لباس راه راه

در مد و فشن، هر چیزی قاعده‌ای دارد که لباس راه راه هم، از آن مستثنی نیست. خط‌های افقی متاسفانه این قدرت را دارند که اعضای بدن شما را پهن‌تر یا بزرگ‌تر از اندازه واقعی آنها نشان دهند. همچنین با پوشیدن لباس‌های راه راه عمودی و افقی با یکدیگر، شما استایل خود را در این خطر قرار می‌دهید که به چشم دیگران بیش از حد شلوغ و افراطی دیده شوید. به طور کلی، لباس‌های راه راه باعث اشتباه‌های بزرگی در دنیای مد و فشن شده‌اند. بسیاری از خانم‌ها به دلیل جلوگیری از ارتکاب اشتباه در لباس و استایل خود، از پوشیدن لباس‌های راه راه خودداری می‌کنند. با بخش مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید.

لباس طرحدار

هرچند، شما می‌توانید با استفاده از لباس و اکسسوری طرح راه راه، برای خود استایل‌های زیبایی درست کنید، سلبریتی و مدل‌هایی که لباس‌ها زیبای راه راه خود را همه جا از خیابان گرفته تا فرش قرمز به صورت منظم می‌پوشند، تاییدی بر این واقعیت غیر قابل انکار است.

هنگامی که شما بتوانید طرح‌های راه راه که در طولانی مدت سابقه بسیار بدی در میان مردم داشته‌اند را با موفقیت سِت کنید، دیگران را واقعا تحت تاثیر قرار خواهید داد.

لباس زنانه

نسبت به ایرادهای اندام خود آگاهی باشید

یکی از دلایل عمده‌ای که اکثر خانم‌ها از پوشیدن لباس راه راه به هر قیمتی خودداری می‌کنند این است که آنها می‌ترسند طرح راه راه ایرادهای اندامشان را بیشتر نشان دهد.

درست است که پوشیدن این نوع لباس می‌تواند نحوه به نظر رسیدن بدن طبیعی شما را عوض کند اما این مسئله اصلا قرار نیست امتیازی منفی برای این لباس‌ها باشد.

درواقع، شما می‌توانید با استفاده از تاثیر طرح راه راه، نحوه به نظر رسیدن فرم بدن خود را به دلخواه خود تغییر دهید.

استایل زنانه

طرح راه راه‌ پهن و افقی باعث می‌شوند تا بدن شما به نظر عریض‌تر بیاید. شما باید از این طرح برای قسمت‌هایی استفاده کنید که می‌خواهید آنها را بزرگ‌تر و عریض‌تر نشان دهید، به طور مثال برای سینه یا روی باسن. شورتک‌های فاق بلند با طرح راه راه افقی باسن و ران شما را قوس‌دارتر نشان می‌دهند و باریکی کمر شما را بیشتر می‌کنند.

طرح راه راه‌ نازک و عمودی بدون هیچ شکی شما را لاغرتر و کشیده‌تر نشان می‌دهد. این طرح‌ها برای لباس‌های تنگ‌تر عالی است تا بدن شما را لاغرتر و کشیده‌تر نشان دهند. شما همچنین با انتخاب شلوار با این طرح راه راه پاها خود را بلندتر نشان می‌دهید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “لباس‌های قرمز جذاب” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

پاییز امسال چه رنگ‌هایی در کمد لباس‌ داشته باشیم؟

رنگ سبز زمردی هم از آن دسته رنگ‌هایی است که هم برای جواهرات بسیار محبوب است و هم برای لباس…