تابلوهای تزئینی برای زیبایی دیوارها

۵
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تزئین دیوارها تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت طراحی داخلی منزل دارد. از این رو بهتر است شما به کمک انواع وسایل تزئینی به زیباسازی دیوارهای منزل بپردازید.
دیوارکوب تزیینی

برای تزئین دیوار ابتدا بهتر است به کمک دیوارپوشی شیک و مناسب، سطح روی دیوار را بپوشانید سپس دیوار قسمت‌های مختلف منزل را به کمک دیوارکوبی زیبا تزئین نمایید و از این طریق جذابیت را برای فضای منزل به ارمغان بیاورید. در این نوشتار از مجله دلتا با ما همراه باشید تا با انواع دیوارکوب تزئینی آشنا شوید.

دیوارکوب برای قسمت‌های مختلف منزل

قاب عکس

دیوارکوب‌ها باعث افزایش زیبایی و ایجاد چشم اندازی بی‌نظیر می‌شوند و محیطی خاص را در قسمت‌های مختلف منزل بوجود می‌آورند. از دیوارکوب‌ها می‌توانید در راهروی ورودی و سالن پذیرایی و اتاق خواب و … استفاده کنید که در اینصورت برای هر فضایی بهتر است دیوارکوبی متناسب با همان فضا را انتخاب نمایید.

دیوارکوب در فضای اتاق نشیمن و سالن پذیرایی اغلب روی دیوار پشت مبلمان نصب می‌شود. همچنین در فضای آشپزخانه می‌توانید بین دیوار کابینت‌ها دیوارکوبی مناسب را نصب کنید. برای تزئین دیوار اتاق خواب نیز می‌توانید دیوارکوب‌ها را روی دیوار پشت تختخواب نصب نمایید و زیبایی فضای اتاق خواب را چند برابر کنید.

انواع دیوارکوب

دیوارکوب‌ها دارای انواع مختلفی هستند که انتخاب آن‌ها به سلیقه شخصی و نیاز شما بستگی دارد. بشقاب دیوارکوب از انواع وسایل تزئینی پرطرفدار است و می‌توانید تعدادی بشقاب با طرح و رنگ مختلف را تهیه کنید. سپس آن‌ها را روی بخش مناسبی از دیوار نصب نمایید.

تابلویی هنری یا قاب عکسی بزرگ می‌تواند توجه اغلب افراد را به سمت خود جلب کند و شما می‌توانید به جای یک قاب عکس بزرگ، چندین قاب عکس کوچک را روی دیوار نصب کنید.

دیوارکوب‌های تزیینی

نقش آینه در دکوراسیون داخلی منزل را نمی‌توان نادیده گرفت و می‌توانید از آینه‌های دکوراتیو برای تزئین دیوار بخش‌های مختلف منزل استفاده کنید که در این‌صورت فضای منزل بزرگ و روشن‌تر به نظر خواهد رسید.

تزیین دیوار

قفسه‌ها و شلف دیواری از انواع دیوارکوب‌های پرطرفدار بشمار می‌روند و می‌توانید با نصب شلف زیبایی روی دیوار جذابیت دکوراسیون داخلی منزل را افزایش دهید.

روی قفسه‌های شلف، مجسمه و وسایل دکوری و … را قرار دهید. همچنین با نصب شلف روی دیوار از فضاهای پرت موجود در منزل می‌توانید استفاده بهینه‌ای داشته باشید.

دیوارکوب‌

اگر تمایل دارید فضای منزل زیبا و دلنشین به نظر برسد بهتر است گل‌ها و گیاهان را به صورت دیوارکوب روی دیوار نصب کنید یا از گلدان‌هایی که قابلیت نصب روی دیوار را دارند استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب ایده‌های چیدمان مبل در نشیمن را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

میوه‌‌ها را چطور بکاریم؟

همچنین بخوانید: آموزش کاشت بذر میوه در گلدان یا باغچه گلدان‌های زیبا در منزل درست کنیم برا…