دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

قیمت‌های شهریوری مسکن در تهران

۰
0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
همزمان با آغاز آخرین‌ماه از فصل تابستان، وضعیت عرضه املاک آماده فروش به بازار همچنان قابل توجه نیست.
قیمت-روز-آپارتمان-در-تهران
به گفته مشاوران املاک با وجود تغییر در وضعیت شاخص بورس و تاثیر آن در افزایش تقاضا و قیمت روز آپارتمان در تهران بررسی میدانی از وضعیت آخرین آگهی‌ های ارائه شده به بازار خرید و فروش مسکن پایتخت نشان می‌دهد، میزان گهی‌ های عرضه شده به بازار همچنان اندک است.

به گزارش مجله دلتا هم‌اکنون گروه جدیدی از متقاضیان پس از تغییر در وضعیت شاخص بورس، تصمیم به خروج سرمایه گرفته‌ و راهی بازار مسکن شده‌اند و بنا دارند از طریق خرید ملک ارزش دارایی خود را حفظ کنند، این موضوع در حالی اتفاق می‌افتد که وضعیت عرضه املاک آماده فروش به بازار همچنان قابل توجه نیست.

البته در سمت مقابل، مالکانی که تصمیم نهایی برای فروش دارند سعی می‌کنند اندکی با خریدار همراهی کنند. در غیر این‌ صورت عمده سازندگان و فروشندگان به دلیل ثابت نشدن شرایط بازار‌ها، عمدتا قیمت‌های پیشنهادی غیرواقعی برای ملک خود ارائه می‌دهند.

در جدول زیر جدیدترین قیمت روز آپارتمان در تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

قیمت-های-شهریوری-مسکن-در-تهران

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب “۳ منطقه قیمت ‌مناسب جنوب تهران” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در دسته بندی نشده

همچنین بخوانید

محاسبه مهریه به نرخ روز

قانون‌گذار برای محاسبه‌ کردن مهریه یک فرمولی را تعیین کرده است. این فرمول عبارت‌ است از مت…

پیشنهاد سردبیر

فالوده شیرازی

روش تهیه سه‌سوته فالوده شیرازی

فالوده با رشته آماده یکی از روش‌‌های سه سوته تهیه فالوده برای کسانی است که دوست دارند با چند قلم و به سرعت فالوده شیرازی خوشمزه تهیه کنند. این نوع فالوده در کمتر از ۱ ساعت تهیه‌ می‌شود

تبلیغات

جدیدترین مطالب