انواع پاف مبل

۰
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
انواع مدل پاف مبل را برای قسمت‌های مختلف منزل از جمله اتاق نشیمن و اتاق خواب می‌توان استفاده کرد. تنها کافی است مدل‌ها و کاربردهای این نوع مبل را بشناسید تا خانه خود را زیباتر کنید.
انواع پاف مبل

پاف مبل 

پاف‌‌ها یک نوع صندلی بدون دسته و بدون پشتی اند، که درواقع از یک کفی و پایه و یک کوسن تشیل شده است. در اکثر مواقع، انواع پاف مبل را در مقابل مبل یا صندلی راحتی قرار می‌دهند تا افراد بتوانند به مبل تکیه دهند و پای‌های خود را روی آن دراز کنند. با این‌حال، پاف‌ ها به گونه‌ای ساخته می‌شوند که بتوانند وزن یک نفر را به طور کامل تحمل کنند و این به آن معناست که می‌توان از این نوع مبل به عنوان یک صندلی نیز استفاده کرد. علاوه بر این، همانطور که در ادامه این نوشتار از مجله دلتا خواهید دید، از پاف‌ها می‌توان به عنوان میز جلو مبلی، جعبه‌ی نگهداری وسایل و … نیز استفاده کرد.
انواع پاف

انواع مدل پاف مبل

مدل‌های پاف مبل متنوع و کاربرد پاف در دکوراسیون متفاوت است. اندازه، شکل و مواد سازنده پاف‌ها براساس کاربرد آنها تعیین می‌شود.

۱-مدل پاف مبل مناسب کاربری میز

این نوع پاف، سطحی صاف و بدون هیچ‌گونه دکمه یا پستی و بلندی است، به طوری که می‌توان به عنوان میز جلوی مبل از آن استفاده کرد و نگران ریختن مایعات نبود. این مدل می‌تواند به هر شکلی باشد و معمولا از میکرو فیبر، چرم و غیره ساخته می‌شود.

پاف مبل

۲-مدل پاف مبل انبار

اگر به دنبال یک راه حل هوشمندانه، برای نگهداری بالش و پتو‌های خود در اتاق نشیمن هستید، این نوع مدل پاف مبل که همزمان به عنوان یک جعبه هم کاربرد دارد را در نظر بگیرید. پاف‌های این مدلی، معمولا به شکل مربع یا مستطیل است، همراه با یک در که یا دارای لولاست و یا کاملا برداشته می‌شود. بعضی از پاف‌های جعبه‌ای، حتی کشو‌هایی برای نگهداری وسایل کوچک‌تر مثل کنترل تلویزیون دارند. این مدل برای اکثر اتاق‌های نشیمن مناسب است و همزمان امکان صرفه جویی در فضا را هم برای‌تان فراهم می‌کند.
پاف صندوقی

۳-مدل پاف گلیدر

اگر یک صندلی گلیدر یا راک دارید، یک پاف گلیدر نیز می‌تواند به راحتی شما بیفزاید. شما می‌توانید آن را در اتاق خواب یا اتاق نشیمن و یا هرجای دیگری که نیاز به یک تکیه گاه برای پاهای خود دارید قرار دهید. اکثر پاف‌های گلیدر گرد و از جنس مبل یا صندلی شما است.

۴-مدل پاف چستر

اگر به دنبال یک مدل پاف برای اتاق نشیمن شیک هستید، این نوع پاف‌ها مناسبند. این طرح نه تنها جذاب است، بلکه ایجاد راحتی هم  می کنند و بالشتک‌های زیادی دارد که می‌توانید پاهای خود را به آن‌ها تکیه دهید و استراحت کنید.
انواع پاف
پیشنهاد مطالعه :  اگر به مدل‌های چستر علاقه‌مند هستید، مطلب “مبل مدل چستر مناسب خانه های مدرن” را مطالعه کنید.
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

این فرش شیک را در خانه بدوزید! +ویدیو

آیا می‌دانستید می‌توانید در خانه فرشی زیبا بدوزید؟ در این ویدیو از مجله اینترنتی دلتا به آ…